Категорії новин

Заяви на отримання коштів від Уряду за зекономлений взимку газ приймаються до 1 вересня

дата створення: 2018-07-20

Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлених домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Детальніше...


У Львові відбудеться Форум першої молодіжної столиці України

дата створення: 2018-07-20

На засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР депутати підтримали Програму проведення Форуму першої молодіжної столиці України 2018 року у м. Львові. Захід відбудеться 6-7 вересня у Львові в рамках конкурсу «Молодіжна Столиця України».

Метою  Форуму є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Детальніше...


Стартує акція «Скоро до школи»

дата створення: 2018-07-20

Не за горами 1 вересня – свято для усіх дітей шкільного віку. Ця дата є неабияким приводом почати творити добрі справи усіх небайдужих. Дунаєвецька міська рада працює з дітьми з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми з особливими потребами, дітьми внутрішньо переміщених осіб, дітьми учасників АТО, не залишає їх поза увагою та намагається допомогти в міру можливостей. На жаль, не завжди батьки мають потрібні кошти, щоб повноцінно зібрати дитину до школи, щоб вона не почувалася обділеною поряд з іншими дітьми.

Детальніше...


Інформація про виконання ремонтно-будівельних робіт підрозділами КП «Міськводоканал» за період роботи з 16.07.2018 по 20.07.2018 р.

дата створення: 2018-07-20

1.Село Голозубинці ремонт ділянки водопроводу на двох ділянках по вул. Костельна та вул. Шевченка.

2.Ремонт каналізаційного колектору по вул. Робочій.

3.Ремонт водопроводу вул. Горького, 5А.

4.Ремонт водопроводу вул. Б.Хмельницького.

5.Ремонт водопроводу с. Гута-Яцьковецька.

6.Очищення каналізайних колодязів на самоплиних ділянках каналізаційних мереж по місту.

Детальніше...


Перелік   робіт  виконаних КП «ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 16 липня  2018р. по 20 липня  2018 р.

дата створення: 2018-07-20

1.Провели ремонт шиферної покрівлі, замінили частково коньки та шифер в будинках по вул. Шевченка №49,№53, вул. Партизанська №25.
2.Провели  ремонт та оштукатурили димові та вентканали в будинках по вул. Партизанська №36а,№32.
3.Оштукатурили примикання вентканалів на покрівлі будинку по вул. МТС №19.
4.Провели ремонт покрівлі будинків по вул. Шевченка №53, №75, №21,№127,вул. Дунайгородська №4.                     
5.Провели ремонт тротуарної плитки на площі  біля пам’ятного знаку по вул. Шевченка.

Детальніше...


ДФРР має підтримувати розвиток регіонів, а не фінансувати ремонти, - Геннадій Зубко

дата створення: 2018-07-20

Мінрегіон удосконалив підходи до підготовки, оцінювання та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Відповідна постанова була сьогодні підтримана на засіданні Уряду.

Детальніше...


Театр ростових ляльок "Мандарин"

дата створення: 2018-07-19

22 липня о 16.00 годині в актовому залі будинку культури для найменших жителів громади відбудеться вистава театру ростових ляльок "Мандарин". Ціна квитка від 60 до 80 гривень.

Детальніше...


Робоча зустріч

дата створення: 2018-07-19

Сьогодні 19 липня о 15.00 годині, в залі засідань міської ради, відбулася робоча зустріч фокус-групи по створенню презентаційного центру Дунаєвецької громади, в якій взяли участь секретар міської ради Микола Островський, заступник міського голови Сергій Яценко, начальник відділу економіки, інвестицій та комунального майна міської ради Ірина Кадюк, інвестори, підприємці, майстри декоративно-прикладного мистецтва, представників громадських організацій.

Детальніше...


ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

дата створення: 2018-07-19

Під час засідання виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради, яке пройшло 19 липня о 8.30 годині в актовому залі КЗ Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» під головуванням заступника міського голови Сергія Яценка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Детальніше...