«Змагання з рибної ловлі – 2017»

дата створення: 2017-07-16

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов. Для деяких рибалку не можливо замінити ні походом в театр, кіно чи прогулянкою в парку. Любителі риболовлі завжди знають свою справу, або, принаймні, знаходять в ньому величезний відпочинок для душі і пристойний заряд бадьорості для тіла, але що можна сказати про тих, хто займається цим на професійному рівні?

Робота професійних рибалок – це не проста праця. Вона часто пов’язана з прямими ризиками і навіть в нашій сучасності, при досить розвинених технологіях вилову, ніхто не може дати гарантій, що все пройде гладко.

Сама професія рибалки є однією з найстародавніших, затребуваних і шанованих професій у світі. В Україні, після розпаду СРСР, День рибалки був додатково закріплений Указом Президента України від 22 червня 1995 року за № 464/95.

У День рибалки стало доброю традицією проводити різноманітні конкурси та змагання не тільки серед професійних рибальських бригад, а й серед простих любителів рибної ловлі. Це свято не має обмежень по статі або віку і часто об’єднує цілі сім’ї, подаючи привід для гарного і приємного проведення часу на природі, в колі друзів або однодумців.

Тож і дунаєвецькі рибалки свій професійний день проводили у чудовій гармонійній компанії природи, вудки, однодумців і, звичайно ж, хорошого настрою. На мисливському ставку у чарівний недільний день 16 липня відбувся традиційний конкурс «Змагання з рибної ловлі – 2017». Для любителів по-рибалити Дунаєвецька міська рада спільно зі РО УТМР організували справжній відпочинок. Змагання проводиться за сприяння народного депутата Олександра Гереги. Спонсорами виступили: ТОВ “Епіцентр” та магазин “Спорттовари” (О. Свіщов).

У підсумку декілька годинного конкурсу визначились переможці та призери «Змагання з рибної ловлі – 2017». Перше місце здобула Годлевська Майя Борисівна приз надувний човен, друге – Романюк Микола Миколайович приз рибальський спінінг, а бронза дісталась Кучерявій Лілії Миколаївні приз ліхтар-прожектор, які вручив секретар міської ради Микола Островський. На завершення святкування всі учасники мали змогу скуштувати смачну рибну юшку