Святкування Дня Державного Прапора України

дата створення: 2017-08-23

Вже стало доброю традицією відзначати День Державного Прапору України урочистою ходою. Цього року навіть прохолодна похода не завадила дунаєвчанам взяти участь у заході. В українських вишиванках, з державною символікою міський голова Веліна Заяць разом зі своїми заступниками, депутатами міської ради, представниками місцевого самоврядування та громадськістю пройшли від міської ради до площі біля пам’ятного знаку Т.Г. Шевченка. Там відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та покладання квітів. Право підняти прапор було надано міському голові Веліні Заяць, голові районної ради Ользі Михальській та голові РДА Олександру Бернашевському, які привітали усіх присутніх та вручили цінні подарунки з нагоди свята.

Хвилиною мовчання усі віддали данину поваги тим, хто загинув, захищаючи територіальну цілісність України від російського агресора.

"Ми – сильна духом нація, роки випробувань зробили нас витривалими і мудрими, у нас гарні перспективи і незламне бажання збудувати могутню Українську державу, де найвищою цінністю будуть права і свободи людини. Переконана, ми переможемо у жорсткому протистоянні, бо за нами сила добра. Вірю, що спільними зусиллями ми досягнемо миру та злагоди у нашому спільному домі, і в скорому часі настане день, коли над пшеничними полями нашої країни знову буде мирне голубе небо, а українці впевнено крокуватимуть спільно з європейськими державами!

Щиро бажаю всім і кожному доброго здоров’я, миру, злагоди і достатку. Любімо і поважаймо Державний Прапор України, захищаймо його як потужний оберіг України та духовний скарб нації, наполегливо працюймо над втіленням наших прагнень та планів. Нехай Бог охороняє нашу Україну, громаду, кожну родину від незгод і усіляких негараздів.

Слава великому українському народові!

Слава соборній незалежній Україні! ” - такі щирі слова пролунали від міського голови Веліни Заяць.

Наприкінці урочистої церемонії усіх присутніх запросили на загальноміські заходи з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, які відбудуться 24 серпня у центральному сквері міста о 16.00 годині.