Проведено благодійну акцію “Скоро до школи”,

дата створення: 2017-09-05

1 вересня – радісне свято для школярів. Дітки з нетерпінням чекають цього дня, щоб одягнути шкільну форму, взяти новенькі портфелики та урочисто прийти до школи.

Проте не всім сім’ям, де виховуються дітки, під силу придбати все необхідне до школи – зошити, портфелі, канцелярські товари, одяг, взуття. Особливо важко тим родинам, що перебувають в складних життєвих обставинах, де є матеріальні труднощі. Саме із метою надання допомоги таким сім’ям впродовж серпня 2017 року комунальною установою Дунаєвецької міської ради “Територіальний центр соціального обслуговування” проведено благодійну акцію “Скоро до школи”, в рамках якої 13 дітей з сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, отримали портфелі, 31 дитину забезпечено канцелярськими товарами. Допомогу у вигляді сезонного одягу та взуття отримали 19 сімей та 8 осіб.

Особливу подяку хочеться висловити небайдужим, які долучилися до благодійної акції:

ПП Сімонян М.Г. (магазин " Дружба"),

ПП Грабовський В.Є. (магазин “АБС”),

ПП Заяць О.В. (магазин “Дім-сад-город”),

ПП Ястремський А.А. (магазин “Масяня”),

ФОП Медвідь Л.В. (магазин “Офіс-центр”),

ФОП Танасійчук М.В. (магазин “Флешка”),

Магазин “Маркет”,

Благодійній організації “Карітас-Спес Дунаївці”, яка діє при римо-католицькій парафії Святого Михайла Архангела.

Проте час для надання допомоги не обмежений. Всі, хто має змогу та бажання допомогти тим, хто цього потребує, можуть звернутися в комунальну установу Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування” з понеділка по четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю – з 8.00 до 16.00 за адресою м. Дунаївці, вул. Базарна 8 або зателефонувати: 31-6-75; 31-3-40