До відома громадян!

дата створення: 2017-09-08

Патронатні сім’ї – звичайна практика для багатьох розвинутих країн. Це альтернатива дитячим будинкам і допомога біологічним батькам. Адже до інтернатів діти потрапляють з різних причин. У житті складаються різні складні життєві ситуації, з яких далеко не всі вміють вийти з гідністю і без втрат. Гірше за все, коли тією втратою стає дитина.

Метою патронату над дитиною є забезпечення прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із біологічними батьками. Тому завданням саме патронатних сімей є прихистити дитину та дати біологічним батькам шанс змінитися на краще.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови. Кандидат у патронатні вихователі подає до соціального закладу за місцем проживання відповідні документи. Триває патронат в середньому три місяці.

Сподіваємося, що сім’я патронатних вихователів в нашій країні стане престижною і високооплачуваною професією ( на сьогодні розмір грошового забезпечення становить п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць).

Бажаючих стати сім’єю патронатних вихователів просимо звертатися в КУ Дунаєвецької міської ради “Територіальний центр соціального обслуговування” м. Дунаївці вул. Базарна, 8 тел. 31-6-75.