Навіть дощ не сполохав свята у Січинцях

дата створення: 2017-09-22

21 вересня, у день відзначення вірянами Різдва Пресвятої Богородиці, свої чергові іменини відсвяткували Січинці. Розташований на річці Тернава приміський населений пункт, багатий на 967 жителів, серед яких чимало творчих та ініціативних людей, талантів і народних умільців.

Ні прохолодна вереснева погода, ні навіть дощ, що час від часу моросив із неба, не завадив провести в цей день незабутнє свято для мешканців та гостей Січинець, які з’їхалися до рідного куточка із терен Хмельниччини та навіть інших куточків країни.

Староста сіл Січинці та Панасівка, Антоніна Севастьянова, щиро привітала присутніх на святі, побажала їм гарного настрою, миру й злагоди їхнім родинам. Особливу шану та подяку староста висловила людям старшого покоління, чиї мудрість та життєвий досвід, наразі допомагають молодим відроджувати рідне село та підтримувати його традиції.

Окрім цікавого та насиченого концерту, підготовленого силами завідувача сільським клубом Зінаїдою Підгурською та місцевими колективами й талантами, вихованцями школи та дитячого садочка «Веселка», у концертній програмі взяли участь також запрошені на свято сусіди - працівники культури із Слобідки-Рахнівської та Мушкутинець. За сприяння Антоніни Володимирівни всі маленькі артисти та глядачі отримали солодкі подарунки, а також мали можливість весело розважатися на безкоштовному батуті. Звичайно все це не було б можливим без допомоги спонсорів та небайдужих сільчан – власника СФГ «Айстра-1» Олександра Лотка, В’ячеслава Антала, Валентини Маратової, Тетяни Ріпацької, Валерія Костюка, Володимира Радіонова, депутата міськради Сергія Нетяги, директора Січинецького НВК Аліни Надвірняк та інших.

Не обійшлося в цей день і без подарунків. Так, гість святкування, начальник юридичного відділу Дунаєвецької міської ради Олег Григор’єв, передав старості села сертифікат на отримання бензопили Stihl. Такий вкрай необхідний для благоустрою села подарунок, перепав громаді з легкої руки міського голови Веліни Заяць.

День села – свято, котре єднає всіх його жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє, завершилося святковою дискотекою та запальними танцями. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять люди, своєю щоденною праця, відданістю та любов’ю до рідної землі, котра заслуговує на глибоку повагу.