Моє село моя маленька батьківщина!

дата створення: 2017-09-22

21 вересня 2017 року в селі Лисець подвійне свято, храмове свято Різдва Пресвятої Богородиці та 524 річниця від першої згадки села Лисець. З самого ранку церковні звони сповіщали жителям села, що у Лисецькій церкві Різдва Пресвятої Богородиці, святкова літургія. Прихожани поспішали на урочисту богослужінні, святкування розпочались із освячення води, яка в цей день є цілющою. Молитвами просили миру в Україні та здоров’я усім людям.

Після чого святкування продовжилось у сільському будинку культури. Вчителі та учні Лисецької ЗОШ І-ІІІ ст. організували святкову ярмарку, приурочену двом подіям святу села та міжнародному Дню миру. В організації ярмарки взяли участь батьки учнів, які приготували різноманітні смаколики та ласощі. Очі радувала майстерно оформлена виставка – ярмарок. Дари Лисецьких садів були використанні в оформленні заходу.

Концертну програму розпочали віршем Телячого Ю.В. «Лисець» у виконанні ведучих Кубатої Людмили та Медведюк Сергія, також хвилиною мовчання було вшановано загиблого учасника АТО Овчарука В.Б..

З подарунками на свято завітали гості:. начальник ЦНАПу Тамара Кравченко, яка подарувала сертифікат на придбання електромясорубки, директор КП «Благоустрій Дуннаєвеччини» Валерій Поплавський, надав для потреб села мотоблок, представник штабу народного депутата Гереги О.В. - Осадчук Г.В. подарувала електрочайник. Шановним гостям вручено Лисецький коровай.

Із вітальними словами до присутніх звернулись староста села Тетяна Підлапушна, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Олег, директор Лисецької ЗОШ Кубата Н.М.

Старостою села були вручені відзначенні міською радою, за активну участь у Дні громади працівники культури Скіп Л.І. та Теляча Н.С., та передано Подяку майстру живопису Голуб Ользі Володимирівні.

концертній програмі взяли участь учні школи, молодь села та фольклорно етнографічний колектив «Бобравка». Музичні вітання линули для всіх жителів села та особлива подяка була славетним землякам краю. Зі словами великої поваги звернулись до наймолодших та найстарших жителів села. На завершення святкового концерту всі учасники виконали пісню «Моє рідне село Лисець», яка була написана Юрієм Телячим до 500 річчя Лисця. За Лисецькою традицією усіх присутніх пригостили запашним короваєм, який випекла місцева майстриння Весела Галина та смачною кашою, домашньою випічною з традиційним узваром. Вечір завершився святковою дискотекою. У жителів села залишились незабутні враження про проведене свято.