У Миньківцях дали бій бездоріжжю

дата створення: 2017-10-11

Погані дороги – всеукраїнська біда, з котрою щорічно ведуть бій влада та органи місцевого самоврядування на місцях. Багатостраждальний відрізок дороги у Миньківцях, що на вулиці Івана Франка, особливо у дощову погоду, дорогою назвати важко. Роки йшли, дорога псувалася, ямковий ремонт не допомагав, а мешканці понад десяти житлових будинків часто-густо ставали заручниками обставин і фактично позбавлялися транспортного сполучення із центральною частиною Миньковець. Цьогоріч такий стан справ вирішили виправити і взялися за ремонт дороги вже силами об’єднаної територіальної громади.
За три дні силами працівників КП ДМР «Благоустрій Дунаєвеччини» та небайдужих місцевих мешканців майже 1 км проблемної дороги встигли розчистити та підсипати близько 120 тонами щебню. Ділянку також вирівняли грейдером та зробили канави для стоку води. Як зазначає директор комунального підприємства Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» Валерій Поплавський, на ремонт вулиці І.Франка із бюджету територіальної громади заплановано близько 90 тис.грн., проте скільки саме буде потрібно щебеню та інших матеріалів, щоб зробити дорогу, як то кажуть, на роки, а не до «першого дощу» - буде видно на ділі.
-    Підсипатимемо щебінь та вирівнюватимемо стільки, скільки буде потрібно для якісного ремонту, - говорить Валерій Михайлович. - Люди роками нарікали на цю ділянку і мали проблеми із транспортним сполученням, тепер, маємо надію, проблему буде вирішено. 
Як розповів директор КП «Благоустрій Дунаєвеччини», підприємство обслуговує близько 445 км доріг громади, тож працювати таки є над чим. Після села Миньківці комунальники планують взятися за ремонт дороги у с. Кривчик.
 

Автор:Діна Кушнір