Субвенція – громаді, тротуари – пішоходам

дата створення: 2017-10-11

1200 квадратних метрів кольорової бруківки, чорного і жовтого кольорів, незабаром радуватимуть пішоходів тротуару на вулиці Яровій. Рішення про виділення коштів на довгоочікуваний та вкрай необхідний капітальний ремонт тротуару на ділянці між містом та Січинцями, відомій мешканцям громади як спуск від церкви до «Торговиці», прийняли на одному з останніх засідань сесії Дунаєвецької міської ради.
Цьогоріч Дунаєвецька ОТГ отримала близько 13 млн. грн. державної субвенції відповідно до Стратегії розвитку міськради на 2017-2020 роки та постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад». Частина надходжень, а саме 1 млн. 337 тисяч гривень (в тому числі близько 22 тис. грн. із місцевого бюджету), було виділено на ремонт тротуару на вулиці Яровій. 
Як зазначає підрядник ремонтних робіт, приватний підприємець Дмитро Бродський, тротуар шириною 1,5 м та довжиною близько кілометра буде готовий до експлуатації вже наприкінці листопада поточного року. 
-    Ми зняли верхній шар дорожнього покриття і зробили водостік, тож дощова вода тепер не буде затримуватися на бруківці тротуару, - розповідає на місці ремонтних робіт Дмитро Вікторович. – На це плануємо використати 1200 квадратних метрів бруківки та 800 погонних метрів бордюру. За необхідності працюватимемо понаднормово, але у визначені терміни таки вкладемося, адже не за горами морози. 
 

Автор:Діна Кушнір