новиниДо уваги дунаєвчан та жителів громади!

Дата створення: 2017-11-21

У зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів 25 листопада 2017 року о 16.00 год. в м. Дунаївці біля пам’ятника «Жертвам голодоморів та політичних репресій» відбудеться мітинг-реквієм, покладання квітів до пам’ятника, міжконфесійна молитва та запалення поминальних лампадок.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в меморіальному заході, вшанувати пам’ять безвинно загиблих жертв голодоморів.Навчання у II очній сесії Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2017

Дата створення: 2017-11-21

Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO привітати команду нашої громади у складі Заєць В.В., Островського М. Г., Слюсарчик Н. О., Мудрої І. О.. В. з успішним завершенням дистанційного курсу “Управління проектами місцевого розвитку - 7”.

Тож сьогодні, 21 листопада у м. Києві команда взяла участь у II очній сесії Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2017.

Учасники вже встигли подискутувати про грантові проекти та програми, як інструмент розвитку можливостей місцевого самоврядування.Заходи до Дня Гідності та Свободи

Дата створення: 2017-11-21

21 листопада Україна відзначатиме День Гідності та Свободи, який об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

З нагоди Дня Гідності та Свободи заступник міського голови Леонід Михальський, керуюча справами міської ради Галина Панасевич, заступник голови РДА Андрій Рудик, воїни АТО, члени родин загиблих воїнів АТО, Героя Небесної сотні, керівники закладів та установ, громадяни міста поклали квіти до монумента пам'яті Небесної сотні. Цим вони вшанували усіх загиблих на Майдані, а також захисників, що полягли на сході України.

Свято встановлено указом президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13 листопада 2014 року. Так, відповідно до указу, його започаткували " з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору ".Обґрунтування щодо необхідності встановлення змін до тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та населення

Дата створення: 2017-11-21

Про зміну тарифів на комунальні послуги з опалення  (теплопостачання)
Обґрунтування щодо необхідності встановлення змін
до тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та населення
У відповідності до Наказу від 30.07.2012  № 390 Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, розділ ІІ пункт 2.1. 

     Інформація про оголошення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Дата створення: 2017-11-21

1. Назва об’єкта оцінки:

- земельна ділянка площею 0,0084 га в м.Дунаївці по вул.Спортивна,5/9 для обслуговування будівель торгівлі;

 ВІТАННЯ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата створення: 2017-11-21

Щиро вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

Цей день уособлює новітню історію боротьби нашого народу за збереження своєї держави та її незалежність, за право українців жити у вільній, цивілізованій, правовій європейській країні.

Сьогодні минає четверта річниця початку Євромайдану, силовий розгін якого привів до тривалого протесту проти антиконституційних і антинародних дій влади. Це був початок періоду важких випробувань для всієї України, який триває до цього часу.Вітання з Днем народження!

Дата створення: 2017-11-21

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Кушніра Михайла Васильовича.

Шановний Михайле Васильовичу!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.До відома громадян!

Дата створення: 2017-11-20Конференція за участю міського голови

Дата створення: 2017-11-20

20 листопада в м. Києві в рамках реалізації Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» міський голова Веліна Заяць взяла участь у підсумкова конференція «ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ МУНІЦИПАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ В КОНТЕКСТІ ОБ’ЄДНАННЯ ТА СПІВРОБІТНИЦТВА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД», одним з переможців конкурсу якого є проект « Формування ефективних добровільних пожежних дружин та створення розвинутої мережі місцевої пожежної охоронив населених пунктах на умовах міжмуніципальтного співробітництваДунаєецької міської, Дунаєвецької селищної, Маківської сільської рад об’єднаних територіальних громад та необєнаних сільтських рад Дунаєвецького району».Оголошення щодо необхідності встановлення змін до тарифів на теплову енергію для бюджетних установ

Дата створення: 2017-11-20

Згідно ст.20 ЗУ «Про теплопостачання» «тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії».Привітання міського голови з Днем працівників сільського господарства

Дата створення: 2017-11-19

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

     

 

 Сільськогосподарська ярмарка

Дата створення: 2017-11-18

У третю неділю листопада, професійне свято відзначають працівники сільськогосподарського та агропромислового комплексу. 
З цієї нагоди у суботу 18 листопада впереддень свята  по вулиці Шевченка відбувся ярмарок сільськогосподарської продукції, на якому споживачі мали змогу придбати широкий асортимент товарів: картоплю, овочі, фрукти, баштанні культури, м'ясо та м'ясопродукти (свіже м'ясо, копчене м'ясо, різні копченості, ковбаси), молоко і молочні вироби (кефір, сметана, сир, йогурт, ряжанка), рибу (свіжу рибу , свіжозамороженої рибу, копчену рибу), борошно-круп'яні вироби, олію, мед, яйця, консервовані продукти, соняшникова і вершкове масло, а також і інші продовольчі товари. На ярмарку були представлені також і виробники непродовольчих товарів.

Свято до Дня працівників сільського господарства

Дата створення: 2017-11-17

«Хвала рукам, що пахнуть хлібом!»

Дунаєвеччина на високому рівні відзначив День працівників сільського господарства. Це одна з найвизначніших подій року ‒ професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Напередодні, 17 листопада, кращих аграріїв нашого району щиро вітали керівники міста та району .

Вони висловили щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, овочівникам, садівникам, спеціалістам та керівникам господарств і всім трудівникам села, які щоденно своєю сумлінною працею забезпечують нас продуктами харчування. Було відзначено, що хліборобська праця надзвичайно складна і відповідальна. В усі часи вона була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти продукцію тваринництва, вирощувати овочі, фрукти, по праву називають годувальниками.Двадцять дев’ята чергова сесія Дунаєвецької міської ради

Дата створення: 2017-11-17

Сьогодні, 17 листопада, о 10.00 годині в залі засідань районної ради відбулася двадцять дев’ята чергова сесія Дунаєвецької міської ради VІІ скликання під головуванням міського голови Веліни Заяць. На порядок денний було винесено та проведено голосування по 29 питаннях.Оголошення

Дата створення: 2017-11-17

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Детальні умови участі у конкурсі на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги за посилання: http://legalaid.gov.ua/ua/holovna/151-lystopad-2017/2138-oholosheno-konkurs-z-vidboru-advokativ-iaki-zaluchaiutsia-dlia-nadannia-bezoplatnoi-vtorynnoi-pravovoi-dopomohy.Перелік робіт виконаних КП « ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 13 листопада по 17 листопада 2017р.

Дата створення: 2017-11-17

 • Проводяться роботи по влаштуванню вуличного освітлення по вул. Рогульського, вул. Партизанська, пров. Декоративний, вул. Широка, пров. Сонячний.
 • Проведено поточний ремонт вуличного освітлення в с. Залісці
 • Проведено поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Робоча.
 • Замінено труби системи водовідведення в будинку № 110 по вул. Шевченка.
 • Проведено ремонт вхідних дверей в будинок №57 б по вул. Шевченка. першому під′їзді, в другому під′їзді розібрали тамбур.
 • Провели ремонт козирка в будинку №33 по вул. Дунайгородська.
 • Проведено ремонт вхідних дверей в будинку №114 по вул. Шевченка та залили сходи в першому під′їзді.
 • Проведено ремонт покрівлі в житловому будинку №20а по вул. Гагаріна.
 • Проведено заміну труб центрального стояка водопостачання будинку №110 по вул. Шевченка, вул. Київська №26, №22.


ІНФОРМАЦІЯ про виконання ремонтно-будівельних робіт підрозділами КП «Міськводоканал» за період з 13.11. 2017р. по 17.11. 2017 року.

Дата створення: 2017-11-17

Водопостачання ліквідації аварій.
13.11.2017р.   1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Могилівська біля будинку №21, місто Дунаївці.
2. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Квітнева, місто Дунаївці.
15.11.2017р.   1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по провулку Ф.Лендера біля будинку №7, місто Дунаївці.
17.11.2017р.   1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Могилівська біля «Художньої майстерні», місто Дунаївці.Працівники «ЖЕО» звільняють села від сміття

Дата створення: 2017-11-17

Певно немає такої людини, яка б не мала справу зі сміттям, адже воно є повсякденним атрибутом нашого життя. Тільки уявіть, згідно з статистичними дослідженнями, одна людина в середньому за рік викидає близько 250 кг твердих побутових відходів. І якщо зі збором та вивезенням непотребу у містах більш-менш все гаразд, то у багатьох селах така проблема є досить актуальною. З таким станом справ вирішили боротися в Дунаєвецькій міській об’єднаній громаді. Як результат – майже п’ять місяців територією краю курсують вантажівка «ГАЗ-5312» та трактор «Беларус», які п’ять днів на тиждень збирають сміття у сільській місцевості. Кожний робочий день тижня закріплений за певним селом.ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Буяр Лілію Петрівну

Дата створення: 2017-11-17

Шановна Ліліє Петрівно!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Хай і надалі буде плідною ваша праця.

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і вашій родині на многії літа!Форум-фестиваль «Малі міста України»

Дата створення: 2017-11-16

Сьогодні, 16 листопада 2017 року у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбувся Форум-фестиваль «Малі міста України». Міський голова Веліна Заяць прийняла участь у данному форумі.

Форум-фестиваль – це майданчик для спілкування представників малих міст України, це можливість обмінятися інформацією, ініціативами та досвідом з метою напрацювання нових ідей.Привітання від міського голови з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата створення: 2017-11-16

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Від вашої щоденної кропіткої праці залежить наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство.

Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

 Привітання з Днем народження

Дата створення: 2017-11-16

Дунаєвецька міська рада щиро вітає начальника відділу реєстрації місця проживання міської ради Школьняк Євгенію Олегівну з Днем народження!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!До уваги жителів громади!

Дата створення: 2017-11-15

Графік збирання та вивезення твердих побутових відходів  з приватного сектору населених пунктів Дунаєвецької ОТГ: Маршрут №1. Трактор Белорус, 82,1 – водій Осіпов. А., грузчики Фармагей.В., Присяжний О.Навчання з старостами

Дата створення: 2017-11-15

Кожна людина повинна йти в ногу з новітніми технологіями. Тож сьогодні 15 листопада в залі засідань головним спеціалістом інформаційно –технічного відділу міської ради Олександром Гандзюком було проведено бесіду з старостами населенних пунктів громади щодо інноваційних технологій навчання. На усі задані запитання старости отримали чіткі відповіді, кожному індивідуально було роз'яснено та продемонстровано на практиці роботу з комп’ютерною технікою, програмою Skype і TeamViewer.Засідання виконавчого комітету

Дата створення: 2017-11-15

Сьогодні, 15 листопада, о 08.30 годині в актовому залі управління освіти, молоді, та спорту відбулося засідання виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Веліни Заяць. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності містаЗасідання постійних комісій

Дата створення: 2017-11-14

Сьогодні, 14 листопада о 09.00 годині в залі засідань відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради. На якому було обговорено питання порядку денного чергової двадцять дев’ятої сесії Дунаєвецької міської ради VII скликання, яка відбудеться 17 листопада о 10.00 годині.Привітання міського голови

Дата створення: 2017-11-14

14 листопада світ святкує Міжнародний день логопеда – професійне свято представників однієї з найбільш важливих соціальних професій. Незважаючи на своє значення, ця спеціальність на диво мало висвітлюється у засобах масової інформації, і про її представниках існують справжні міфи.

 Медична допомога з-закордону

Дата створення: 2017-11-13

В суботу, 11 листопада, в приміщенні комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» розпочалась благодійна медична акція за участю лікарів-терапевтів та педіатрів з США для соціально незахищених верств населення та сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Бажаючі мають змогу виміряти артеріальний тиск, зробити експрес-аналіз крові на цукор та ін.

Після кваліфікованого огляду клієнтам надається консультація та призначається курс лікування, а за необхідності безкоштовно видаються медикаменти.

Обстеження триватиме ще 2 дні: у вівторок (10.00-17.00) та середу (09.00-11.00).На день села у Воробіївці пригощалися мамалигою та рибною юшкою

Дата створення: 2017-11-13

11 листопада, після святкування дня Великомучениці Параскеви, село Воробіївка відзначило свої чергові іменини. І хоч зібрати разом всіх 796 мешканців населеного пункту таки не вдалося, проте у місцевому Будинку культури, в цей день, був повний аншлаг. Ще б пак, адже не щодня тут відбувається таке грандіозне дійство, як святковий концерт, за участі місцевих та запрошених артистів.

Розділити суботній святковий вечір із мешканцями Воробіївки прибули колективи із Рахнівки, Блищанівки, Мушкутинець, а також працівники міського культурно-мистецького, просвітницького центру Дунаєвецької міської ради. Завдяки старанням завідувача воробіївського Будинку культури Галини Ткачик, цікавими номерами та сценками порадували односельчан і місцевий вокальний жіночий колектив та підростаюче покоління села – вихованці дитячого садочка «Берізка» та учні загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Серед цікавинок заходу також були виставка яскравих робіт місцевої вишивальниці Нелі Мазур, а також смаколики – запашна рибна юшка та мамалига із шкварками, від шкільного повара Світлани Керничної.Перелік робіт виконаних КП « ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 06 листопада по 10 листопада 2017р.

Дата створення: 2017-11-10

 1. Проводяться роботи по влаштуванню вуличного освітлення по вул. Рогульського, вул. Партизанська, пров. Декоративний, вул. Широка, пров. Сонячний.
 2. Проведено поточний ремонт вуличного освітлення в с. Гірчична,с. М. Побіянка, с. Іванківці.
 3. Виготовили та встановили лавки на прибудинковій території по вул. Шевченка №77.
 4. Проведено поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Сагайдачного, вул. Чайковського, вул. Яр. Мудрого.
 5. Проведено ремонт оглядового вікна на будинку №114 по вул. Шевченка.
 6. Оштукатурили димоходи та вентканали в будинку №33 по вул. Дунайгородська, відремонтували двері виходу на покрівлю та оштукатурили відкоси.


Інформація про виконання ремонтно-будівельних робіт підрозділами КП «Міськводоканал» за період з 6.11. 2017р. по 10.11. 2017 року.

Дата створення: 2017-11-10

Водопостачання ліквідації аварій.
10.11.2017р.      1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Ювілейна, село Мушкутинці.
10.11.2017р.      1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Громадська, місто Дунаївці.
Водопостачання реконструкція, будівництво водопроводу. 
7.11.2017р.        1. Проведено роботи по підключенню трубопроводу до водопровідної мережі вулиці Молодіжна в с. Воробіївка.
8.11.2017р. - 9.11.2017р.    1. Будівництво вуличного водопроводу по вул. Польовій в м. Дунаївці Дунаєвецького р-ну Хмельницької обл.
 Призначення на посаду

Дата створення: 2017-11-10

В залі ЦРЛ зібралося багато медичного персоналу. Цьому передувала гарна подія - призначення на посаду головного лікаря комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Музики Лариси Михайлівни. Контракт було укладено терміном на 3 роки.Святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата створення: 2017-11-09

Сьогодні, в день святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в залі міського будинку культури, зібрались теперішні та колишні трудівники установ, організацій районних закладів культури, аматори народного мистецтва.

Словами найщиріших побажань з нагоди професійного свята до присутніх звернулися секретар міської ради Микола Островський, заступник міського голови Надія Слюсарчик, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Смолінський, які нагородили кращих працівників закладів культури та аматорів народного мистецтва грамотами, цінними подарунками та подяками за сумлінну працю, активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток культури рідного краю.

Кульмінацією свята став концерт, за участі драйвовового гурту із Кам'янця-Подільського «BEKINGEM».ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата створення: 2017-11-09

Дунаєвецька міська рада щиро вітає в.о директора КП теплових мереж Дунаєвецької міської ради, депутата міської ради Сусляка Дмитра Анатолійовича з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Хай і надалі буде плідною Ваша праця.

Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро у Ваше життя!

З повагою міський голова                                                                 Веліна Заяць

та колектив міської радиПривітання міського голови з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата створення: 2017-11-09

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва !

Сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Завдяки вам звершуються великі діяння!Привітання міського голови з Днем української писемності та мови!

Дата створення: 2017-11-09

Шановні жителі Дунаєвеччини!

Щиросердно вітаю Вас з Днем української писемності та мови!

Це свято було запроваджено Указом Президента України у 1997 році на знак затвердження великого національного надбання, безцінного скарбу, який створено й залишено нашими попередниками – мови. За православним календарем — це ще день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Вважається, що саме з преподобного Нестора Літописця і праці «Повісті временних літ» і починається письмова українська мова.Як представники Деражнянщини переймали секрети успіху Дунаєвецької громади

Дата створення: 2017-11-09

Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада продовжує приймати гостей із різних куточків Хмельниччини. Вчора, 8 листопада, переймати досвід господарювання у рамках програми «Маршрут успіху», до нас приїхали представники Деражнянського району. Програма обміном досвіду об’єднаних територіальних громад діє при проекті «ПУЛЬС», котрий реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.У Гірчичній відсвяткували «іменини» села

Дата створення: 2017-11-09

8 листопада православні віряни відзначають день святого великомученика Димитрія, а цьогоріч, мешканці села Гірчична в цей час вперше відсвяткували «іменини» своєї маленької батьківщини. Для 610 сільчан 8 листопада стало дійсно особливим та незабутнім. Насичений концерт за участю місцевих та запрошених колективів, виставка робіт місцевих майстрів, архівні фотосвітлини, виїзна торгівля, смачнюча рибна юшка, смаколики фуршетного столу, запальні танці та навіть експерименти від юних хіміків – ось неповний перелік того, чим вражали мешканців та гостей Гірчичної.Святкування Дня села у Малій Побіянці

Дата створення: 2017-11-08

Яскравим дійством стало святкування Дня села у Малій Побіянці. До цього свята з року в рік тут підходять креативно, тож нічого дивуватися що й цього року на урочистості й веселощі завітали гості заступник міського голови Леонід Михальський, депутат міської ради Людмила Красовська, представник партії «За конкретні справи» Ніна Івшина, кожен з яких висловив привітання та побажання для жителів населеного пункту.Чергове засідання Ради підприємців

Дата створення: 2017-11-08

Сьогодні, 08 листопада о 16.00 годині  за участю секретаря міської ради Миколи Островського відбулося чергове засідання Ради підприємців Дунаєвецької міської ради. На порядок денний було винесено та проговорено такі питання:

1. Інформація податкова, новації про нарахування заробітної плати в 2018р.- Баранюк Н.В.

2. Інформація інспектора з праці, про правила проведення перевірок- Шубарський Ю.В.

3. Інформація Приват-банк, про підтримку підприємництва- Кудласевич Г.В.Плановий виїзд працівників комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування»

Дата створення: 2017-11-08

Сім’я на сьогодні залишається основним та головним інститутом виховання дітей. Але не кожна сім’я самостійно може справитись з тими проблемами, з якими стикається у процесі свого розвитку та функціонування, що негативно впливає на її життєдіяльність.До уваги жителів громади!

Дата створення: 2017-11-08

Підприємці м. Дунаївці можуть закупити вирощену Вами сільськогосподарську продукцію за домовленою ціною і умовами.

Звертайтесь за наступними контактами:

- Оксана - 097 860 05 05 - торгова точка навпроти Приват-банку;

- Віктор - 098 647 12 97 - торгова точка навпроти загальноосвітньої школи №3;

- Василь - 096 740 53 38 - торгова точка навпроти колишньої фабрики.

 

   Рада підприємців Дунаєвецької міської радиЗасідання постійно діючої комісії

Дата створення: 2017-11-08

Сьогодні, 8 листопада 2017 р. о 09.00 годині під головуванням міського голови відбулося засідання постійно діючої комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення.Комунальники активно ремонтують дороги громади

Дата створення: 2017-11-08

Після бойового хрещення в селі Миньківці, де ремонтувалася вулиця І.Франка, новопридбаний грейдер «Shantui» продовжив працювати на благо громади. Так, минулого тижня, грейдер розпочав працювати на проблемній ділянці вулиці Кремінна, у селі Кривчик.

На відрізку дороги довжиною у близько 1,5 км, від психоневрологічного інтернату до місцевого кладовища, уже завезено близько 600 тонн щебеню. Проте скільки ще буде потрібно матеріалів, щоб зробити ґрунтову дорогу комфортною та зручною для користування – покаже час, адже робота ще в розпалі.

Новенький місток у селі Велика Кужелева

Дата створення: 2017-11-08

До проблем громади міська влада та  комунальники ставляться дуже відповідально. Так, до кінця цього тижня у селі Велика Кужелева з’явиться новенький місток через струмок на вулиці Першотравневій.

Довгоочікуваний порятунок для проблемної частини ґрунтової дороги чекали десятиліттями. І ось нарешті легковий та гужовий транспорт мешканців села не застрягатиме у багнюці.Благодійна медична акція

Дата створення: 2017-11-07

З 11 по 15 листопада 2017 року за сприяння Євангелічно-Реформатської церкви Святої Трійці, що в м. Дунаївці, та Дунаєвецької міської ради відбудеться благодійна медична акція, - протягом цих днів соціально вразливі верстви населення матимуть змогу пройти медичний огляд у кращих терапевтів і педіатрів зі США і України, отримати ліки першої необхідності БЕЗКОШТОВНО.СКАЙП-НАРАДА ІЗ СТАРОСТАМИ ГРОМАДИ

Дата створення: 2017-11-07

В залі засідань міської ради відбулася чергова скайп - нарада із старостами населених пунктів нашої громади. Першочерговим та спільним завданням, став аналіз кожного населеного пункту щодо вчасної здачі звітів про пророблену роботу по благоустрою на територіях закріплених за старостатами, створення вуличних комітетів та пожежних бригад, впорядкування документації, тощо.Форум місцевого самоврядування

Дата створення: 2017-11-07

6-7 листопада в м Києві, розпочався Форум місцевого самоврядування з обговорення фінансування та реформування соціальної сфери: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист. Захід проводить Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС) ». Участь у даному Форумі взяла заступник міського голови Надія Слюсарчик. Також Форумі беруть участь, народні депутати України, представники Уряду та міністерств, керівники органів управління освітою, закладів соціального захисту та охорони здоров’я, представники експертного середовища та міжнародних проектів.

«Асоціація міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки USAID продовжує традицію проведення галузевих форумів місцевого самоврядування. Минулого року такі заходи пройшли в Івано-Франківську та Харкові, на яких було схвалено секторальні стратегії Асоціації міст України», – зазначив модератор заходу, директор проекту ПУЛЬС Асоціації міст України Ігор Парасюк. Ці документи пройшли обговорення на фахових секціях та були затверджені рішенням Правління Асоціації міст України 9 грудня 2016 року.«Осінь – пора натхнення»

Дата створення: 2017-11-06

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Але восени дуже красиво: листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким жовтогарячим яскравим килимом. Осінь - красива, мінлива й зовсім ненудна пора,адже саме осінь-пора творчості і натхнення. Так вважають учні і викладачі Дунаєвецької дитячої школи мистецтв,які в пору осінніх канікул відвідали з концертами дитячі садочки міста.

31 жовтня маленькі артисти (учні 0,1,2 класів)порадували своїм мистецтвом вихованців дитячого садочку №2.Діти мали змогу послухати казку про фею Музику, познайомитись з різними музичними інструментами та послухати веселі пісні. Особливо діткам сподобалась гра на інструменті ксилофон.Компостуй сміття - збережи своє життя!

Дата створення: 2017-11-06

Не паліть опале листя! Ви отруюєте себе та своїх дітей!

· спалювання листя, трави, гілля, будь-якого сміття заборонено законодавством;

· спалювання рослинних залишків, сміття шкодить здоров’ю людей та довкіллю, створює небезпеку для життєдіяльності;

· зазначені протиправні дії згідно чинного законодавства України тягнуть за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів у розмірі від 340 грн. до 1700 грн.Оголошення

Дата створення: 2017-11-01Кривчик вражав природою, історією та креативною молоддю

Дата створення: 2017-11-05

Краєвиди «маленької Швейцарії» у балці над річкою Тернава, закохують у себе раз і назавжди. Скіфські городища, Кармалюкова гора, неймовірно красивий палац, кременеві джерела, урочище Грот та гуральні… Ось неповний перелік історичних, археологічних та природніх «родзинок», заради котрих варто хоч раз побувати у Кривчику. Так, тут не всюди працює мобільний зв'язок, але можливо це і на краще, адже саме позбувшись певних благ цивілізації, можна відчути справжнє єднання з природою.Вітання від міського голови з Днем працівника соціальної сфери!

Дата створення: 2017-11-05

Шановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!

На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка жителів нашої громади.

Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування - це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА. ВІТАННЯ У СВЯТО

Дата створення: 2017-11-03

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99, відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими. В умовах властивої Україні соціальної динамічності стає гострою проблема правового захисту кожного громадянина, обґрунтування правової доцільності його побутової поведінки, професійної політичної та інших видів діяльності.ІНФОРМАЦІЯ ПО ПІДГОТОВЦІ ОБ'ЄКТІВ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ 2017-2018 р.р

Дата створення: 2017-11-03

Згідно заходів по підготовці об”єктів КП теплових мереж ДМР до опалювального сезону 2017 – 2018 р.р з 30.10.2017 р. по 03.11.2017 р. виконані слідуючі роботи:

 • Проведено монтаж твердопаливного котла на котельні с. Мушкутинці.
 • Змонтовано резервуар для пелет ємністю 10 т на котельні с. Мушкутинці.
 • Виконано наладку автоматики твердопаливного котла на котельні с. Мушкутинці.
 • Перевезено 3 т пелет на котельню по вул. Б.Хмельницького, 23 для опалення дитсадка № 5.
 • Проводяться профілактичні роботи по обслуговуванню діючих теплових мереж та котлоагрегатів, згідно розроблених план-графіків.


Інформація про виконання ремонтно-будівельних робіт підрозділами КП «Міськводоканал» за період з 30.10. 2017р. по 3.11. 2017 року.

Дата створення: 2017-11-03

Водопостачання ліквідації аварій.
30.10.2017р.1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Пилипа Орлика біля будинку №9, м. Дунаївці.
1.11.2017р.  1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Ювілейна біля будівлі школи в с. Мушкутинці.
2.11.2017р.  1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по провулку Ватутіна  біля будинку №3, м. Дунаївці.

Водопостачання реконструкція, будівництво водопроводу. 
30.10.2017р. - 3.11.2017р.    1. Будівництво вуличного водопроводу по вул. Польовій в м. Дунаївці Дунаєвецького р-ну Хмельницької обл.Перелік робіт виконаних КП « ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 30 жовтня по 03 листопада 2017р.

Дата створення: 2017-11-03

 • Влаштували парапети на покрівлі будинку № 92А по вул. Шевченка.
 • Ліквідували наслідки поривів вітру, провели ремонт покрівлі будинку № 88 кв.53 по вул. Шевченка, вул. Партизанська 36А.
 • Виготовили та встановили дві лавки на автозупинці по вул. Шевченка, 63.
 • Провели капітальний ремонт світлофорів на перехресті вул. Дунайгородська – Горького, Дунайгородська – Могилівська.
 • Провели ремонт вуличного освітлення в с. Дем′янківці, с. Кривчик, с. Рахнівка, с. Пільний Мукарів.
 • Відремонтували прибудинкову територію по вул. Шевченка № 108, вул. Київська № 2 Б.


Роботи щодо покращення благоустрою

Дата створення: 2017-11-03

Міська рада та комунальне підприємство Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» продовжують спільну роботу щодо покращення благоустрою населених пунктів громади. Працівниками комунального підприємства займалися ремонтом дороги в с. Кривчик, обрізкою дерев в c Іванківці та с. Велика Побійна, розвезенням протиожеледної суміші по населеним пунктам громади.

Також продовжується забезпечення виконання робіт із благоустрою, санітарного очищення, проведення робіт з утримання дорожнього господарства, боротьби зі стихійними сміттєзвалищами.Навчання по діловодству з старостами громади

Дата створення: 2017-11-02

Сьогодні в залі засідань міської ради відбулося навчання по діловодству з старостами громади, яке провела керуюча справами Галина Панасевич.

Питання котрі найбільш актуально були обговорені: вміле та коректне заповнення документації, правила та манери професійного спілкування, етика посадової особи, обслуговування відвідувачів, прийняття самостійного управлінського рішення, вміла організація роботи з персоналом, виконання задач стосовно основної діяльності, розробка заходів з підвищення ефективної праці, оволодіння навичками роботи з оргтехнікою та персональним комп'ютером.У місті ремонтують не лише дороги, але й прибудинкові території

Дата створення: 2017-11-02

Проблема всеукраїнського масштабу – погані дороги, більшу частину з котрих прокладено 30-45 років тому. З ними борються, а найпроблемніші ділянки щороку ремонтують так званим «ямковим» методом, але до повної модернізації та капітального оновлення доріг нам ще далеко. А що вже говорити про оновлення тротуарів та прибудинкових територій? Але з таким станом справ вирішили боротися у Дунаєвецькій міській раді.

Так, враховуючи численні звернення мешканців багатоквартирних будинків міста, на одній з останніх сесій Дунаєвецької міської ради було прийнято рішення про ремонт найпроблемніших ділянок прибудинкових територій. На це з міської казни комунальному підприємству міськради «ЖЕО» виділили 100 тис.грн. Щасливчиками-першопрохідцями в такій гарній і вкрай необхідній справі стали тротуар та дворова територія біля будинку №108 на вулиці Шевченка.Моя громада – мій добробут

Дата створення: 2017-11-01

31 жовтня в Дунаєвецькій міській бібліотеці спільно з ГО «Зараз Твій Час» відбувся інформаційний захід "Моя громада – мій добробут" в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Захід проходив у форматі "Жива бібліотека", що працює, як справжня, тільки наповнюють її не паперові книги, а живі люди, а читання – це діалог учасників. В ролі «живих книг» виступили : завідуюча відділенням територіального центру Олена Яковенко, юрист Дунаєвецького ПМСД Мар’яна Лялюк, в.о. начальника відділу бюро правової допомоги Ігор Кочмарський, заступник начальника управління освіти Олег Самуник. Всі учасники розділилися на чотири групи, які спілкувалися з однією «живою книгою». Кожних 10-15 хвилин, після сигналу ведучого, учасники переходили до інших «книжок», поки всі групи не поспілкувалися з усіма «книжками». У формі живого діалогу присутні змогли задати питання та отримати на них вичерпні відповіді. Наприкінці зустрічі була проведена підсумкова хвилина, на якій учасники мали змогу поділитися своїми враженнями та подякувати усім за спілкування. Всі залишилися дуже задоволені заходом і висловили побажання зустрічатися в такому форматі і надалі.Міський центр «Спорт для всіх» дочекався нового покриття спортзалу

Дата створення: 2017-11-01

Дунаєвецька міська рада продовжує опікуватися об’єктами соціально-культурного призначення, які роками очікували ремонтних робіт. Силами молодої та прогресивної об’єднаної територіальної громади справа зрушилася з місця, а омріяні капітальні ремонти стали більш реальними. З 30 жовтня, завдяки сприянню міської ради та депутата Верховної Ради України Олександра Гереги, в Дунаєвецькому міському центрі «Спорт для всіх» розпочали капітальний ремонт близько 662 кв.м. підлоги спортивного залу. На це з державного бюджету було виділено близько 867509 грн. З них наразі 260252,70 грн., (близько 30% вартості робіт) уже виділено підряднику на придбання матеріалів.Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата створення: 2017-10-31

31 жовтня 2017 року о 10.00 год в залі засідань міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Агенція розвитку громади» Дунаєвецької міської ради.СКАЙП-НАРАДА ІЗ СТАРОСТАМИ ГРОМАДИ

Дата створення: 2017-10-31

В залі засідань міської ради відбулася чергова скайп - нарада із старостами населених пунктів нашої громади. Першочерговим та спільним завданням, став аналіз кожного населеного пункту щодо вчасної здачі звітів про пророблену роботу по благоустрою на територіях закріплених за старостатами, створення вуличних комітетів та пожежних бригад, розглядалися земельні питання, впорядкування документації, тощо.

Скайп – нараду провів секретар міської ради Микола Островський спільно із заступником міського голови Надією Слюсарчик, керуючою справами Галиною Панасевич. Такі наради проводяться для кращого результату роботи старост на місцях.Етнографічна експедиція із закордону

Дата створення: 2017-10-31

30 жовтня в Великокужелівський сільський клуб завітали гості з Будапешту Both Miklos та Varga Simon Kristof з етнографічною експедицією. Ця експедиція проводиться з метою збору стародавніх пісень та обрядів з різних куточків України.

Фольклорно – етнографічний колектив «Кружіль» з керівником Валентиною Максимович відтворили місцевий обряд «Випікання короваю», а також представили гостям старовинні пісні і танці.

Згодом, весь записаний матеріал буде виставлено у всесвітню мережу Інтернет.Працює гематологічний аналізатор

Дата створення: 2017-10-31

На базі КЗ ДМР «Центр ПМСД» розпочав роботу новий гематологічний аналізатор, який знаходиться на першому поверсі клінічної лабораторії Дунаєвецької ЦРЛ. З його допомогою визначається загальний аналіз крові та розширений аналіз крові з лейкоформулою. На аналізаторі працює досвідчений фахівець лаборант з 8.00 до 15.00 год. Потрапити на обстеження можна за направленням свого сімейного лікаря, дільничного терапевта та лікаря – педіатра.

Бажаємо здоров’я !Автор найкращого відео про благоустрій міста поїде за кордон: конкурс від 1+1

Дата створення: 2017-10-30

Автор найкращого відео про благоустрій міста поїде за кордон: конкурс від 1+1

Флеш-моб  оголосив телеканал 1+1 спільно з програмою DOBRE-USAID та американським фондом WNISEF.

Триватиме конкурс відеозаписів до 26 листопада. Громади, що вражають...

Дата створення: 2017-10-30

Громади, що вражають...

Журналісти телеканалу 1+1 на власні очі побачили життя об'єднаних громад Хмельниччини.

І ось що конкретно вони побачили

 Перехід на зимовий час – 2017

Дата створення: 2017-10-29

В останню неділю жовтня в Україні проводиться перехід на зимовий час – 2017. B цю ніч 29 жовтня 2017 року о 4 годині стрілки годинника переводять нa годину назад.

Перехід здійснюють згіднo з постанoвoю Кабінету міністрів України № 509 вiд 13 травня 1996 року “Пpо порядок числення часу нa території України”.Спортивне свято

Дата створення: 2017-10-29

Сьогодні, 29 жовтня, в спортивному комплексі «Колос» відбулися урочистості з нагоди завершення футбольного сезону 2017 року та початок відкритого турніру Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади з козацького фехтування пам’яті Вячеславі Радченка.Привітання міського голови з Днем автомобіліста

Дата створення: 2017-10-29

Шановні працівники і ветерани автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою та своїми традиціями. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь й гордість за свою професію є професійними.Вуличні комітети допоможуть активним селянам

Дата створення: 2017-10-29

27 жовтня, у селі Рахнівка, заступник міського голови Надія Слюсарчик провела зустріч із місцевими мешканцями, які не хочуть стояти осторонь вирішення важливих питань свого населеного пункту.

Мова йшла про вуличні комітети, що мають на меті об’єднати небайдужих жителів сіл для спільної реалізації своїх прав, задоволення та захисту спільних інтересів. Комітети, як добровільні об’єднання громадян з метою вирішення економічних, соціально-побутових та інших питань, розвитку їх самоорганізації, самоконтролю, можуть створюватися у різних галузях.Увага! Погіршення погодних умов

Дата створення: 2017-10-27

За оперативною інформацією Хмельницького обласного центру з гідрометеорології внаслідок переміщення активного циклону з північного заходу 29-30 жовтня на Хмельниччині очікується погіршення погодних умов: посилення швидкості вітру вночі 29 жовтня до 15-20 м/с, вдень 29 та протягом доби 30 жовтня до 25-29 м/с. Пройдуть дощі, 30 жовтня з мокрим снігом. Температура повітря знизиться вночі та вдень до 1-6 градусів.

 Перелік робіт виконаних КП « ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 23 жовтня по 27 жовтня 2017р.

Дата створення: 2017-10-27

 1. Проведено реконструкцію вуличного освітлення в с.Воробіївка встановили 37 ліхтарів.
 2. Встановили металеві двері, оштукатурили відкоси, відремонтували козирок в першому під′їзді будинку № 92 по вул. Шевченка.
 3. Остіклили вікна в четвертому під′їзді будинку № 71 по вул. Шевченка.
 4. Відремонтували двері, остіклили вікна в четвертому під′їзді в будинку № 66 А по вул. Франца Лендера.
 5. Проведено поточний ремонт рубероїдної покрівлі в будинку №118 по вул. Шевченка.
 6. Проведено ремонт, побілку фарбування під’їздів в будинку №16 А по вул. Шевченка.
 7. Проведено ремонт системи централізованого опалення по вул. МТС №19.
 8. Проведено роботи по запуску централізованого опалення багатоповерхових будинків.


Інформація про виконання ремонтно-будівельних робіт підрозділами КП «Міськводоканал» за період з 23.10. 2017р. по 27.10. 2017 року

Дата створення: 2017-10-27

Водопостачання ліквідації аварій.

23.10.2017р. 1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Івана Франка, м. Дунаївці.

25.10.2017р. 1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Бокова, м. Дунаївці.

26.10.2017р. 1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу на перехресті вулиць Михайла Коцюбинського - Тімірязєва, м. Дунаївці.

27.10.2017р. 1.Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Мелетія Смотрицького біля будинку 25а, м. Дунаївці.В місті стало більше вулиць із LED - освітленням

Дата створення: 2017-10-27

Компактних та універсальних 67 LED-світильників, із низьким енергоспоживанням та економічним обслуговуванням, наразі кардинально змінили життя мешканців п’яти вулиць мікрорайону, відомого дунаєвчанам як «Нью-Йорк».

Як не прикро це визнавати, але до створення об’єднаної територіальної громади не всі її населені пункти могли похвалитися вуличним освітленням. В кращому випадку воно було лише в центральних частинах сіл. Такий стан справ вирішили змінити і взялися за боротьбу із нічною пітьмою на околицях. Такі вулиці як Нова, Вербна, Музична, Миколи Іщенка та Просвіти лише за три тижні отримали таке довгоочікуване благо цивілізації, як освітлення. На це з місцевого бюджету Дунаєвецької міської ради було виділено близько 225 тис.грн.Покладання квітів з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

Дата створення: 2017-10-27

День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначається щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та їх союзників під час Другої Світової війни за межі сучасної території України.

Війна принесла з собою безліч трагедій, зруйнованих доль. Гірко згадувати про ті далекі події, які торкнулися практично кожної родини на нашій землі.

З нагоди цієї пам’ятної дати 27 жовтня о 10.00 годині відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків воїнам-захисникам і до меморіальної стели полеглих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції.Молодят до Дунаєвецького РАЦСу проводжатиме калина

Дата створення: 2017-10-27

Самшит, бересклет, туя, кизильник, форзиція, вейгела… Ось неповний перелік декоративних рослин, які вже другий день обживаються на оновленій клумбі перед районним відділом реєстрації актів цивільного стану. 26 жовтня працівники комунального підприємства «ЖЕО» Дунаєвецької міської ради плідно попрацювали над тим, щоб територія перед закладом, де молодята звикли поєднувати свої долі та серця, стала привабливішою для весільних фотосесій.Важливі новації у нарахуванні єдиного соціального внеску

Дата створення: 2017-10-27

Дунаєвецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ інформує, що Законом України від 03.10.2017 №2148-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі – Закон №2148) внесено зміни до Законів України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та від 23.09.1999 №1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». 
Зокрема, внесеними змінами, запроваджено такі новації: 
- максимальна база нарахування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) з 01.01.2018 становитиме 15 розмірів мінімальної заробітної плати замість 25 розмірів прожиткового мінімуму; 
 Заборона вилову риби

Дата створення: 2017-10-26

Розглянувши клопотання адміністрації КП «ЖЕО» Дунаєвецької міської ради щодо заборони на вилов риби та будь-якого рибальства на ставку м. Дунаївці ( в зв’язку з зарибленням ставка) , виконавчий комітет міської ради Рішенням від 19 жовтня 2017 р. № 154 «Про заборону вилову риби» вирішив:

 • Заборонити вилов риби та будь-яке рибальство на ставку в м .Дунаївці з 19.10.2017року до 01.06.2018 року.
 • КП «ЖЕО» Дунаєвецької міської ради встановити попереджувальні таблички «Вилов риби та рибальство заборонено».


Відкриття пам’ятного знаку

Дата створення: 2017-10-26

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно — надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи! Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок — Голодомор та політичні репресії, які призвели до небачених безневинних жертв.

Україна здригнулася від усвідомлення тих подій, Приспустились від чорного болю жалібних стрічок Державні прапори. Запізнілими дзвонами шукаємо ми мільйони українських душ, щоб вписати їх в історію пам’яті, в історію рідного села. Пам’яті мільйонів українців, пам’яті наших земляків, які загинули від голоду та політичних репресій присвячено відкриття пам’ятного знаку 25 жовтня о 15.00 годині в селі Держанівка. Він не випадково встановлений на перехресті при в’їзді в населений пункт, бо саме тут на протязі століть жителі села моляться і просять Бога про мир, про благополуччя, про кращу долю для нашої України та її народу.Робоча нарада із старостами

Дата створення: 2017-10-26

В залі засідань міської ради відбулась робоча нарада із старостами населених пунктів громади. Нараду проводив секретар міської ради Микола Островський, а також за участі заступника Надії Слюсарчик, керуючої справами Галини Панасевич та начальника фінансового управління Тетяни Абзалової.Звернення

Дата створення: 2017-10-24

Рада підприємців Дунаєвецької міської ради звертається до підприємств, фермерських господарств, підприємців, об’єднаної територіальної громади в цілому, з пропозицією привести фасади та прилеглу територію будівель, виробництв, офісів, магазинів, торгових павільйонів, кіосків, що знаходяться у користуванні, до загальноприйнятого вигляду, з метою покращення вигляду населених пунктів громади, гарних вражень гостей які приїздять в ОТГ, підвищення попиту товаруВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ В С. МАЛА ПОБІЯНКА.

Дата створення: 2017-10-25

25 жовтня міський голова Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади Веліна Заяць здійснила виїзний прийом громадян з особистих питань в с. Мала Побіянка.

До керівника громади звернулись жителі села з своїми питаннями та пропозиціями. Веліна Владиславівна надала роз’яснення з даних питань та доручення з приводу їх вирішення та виконання.

Усі питань, одержані під час особистого прийому громадян, керівник громади взяла під особистий контроль.Малинові кооперативи можуть повернути заробітчан додому

Дата створення: 2017-10-25

Якщо хочеш допомогти голодному – дай йому не рибу, а вудку. Таким відомим принципом все частіше користуються в умовах бізнесу та ринкової економіки в цілому. Такою «вудкою» для мешканців Дунаєвецької об’єднаної громади можуть стати молочні та ягідні кооперативи. Цьогоріч, перейнявши наприкінці  літа такий позитивний досвід Агрохолдингу «МРІЯ», котрий допоміг створити кооперативи своїм пайовикам в Тернопільській, Львівській та Івано-Франківській областях, за справу взялися і в нашій громаді. 
24 жовтня, у селі Залісці, відбулася зустріч охочих до кооперативної діяльності сільчан із представниками Дунаєвецької міської ради, наслідком котрої стало народження сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Ягідний рай».
Допомогти на ділі з створенням та реєстрацією кооперативу, в цей день в Залісці прибули секретар міської ради Микола Островський, начальник юридичного відділу Олег Григор’єв, державний реєстратор юридичних та фізичних осіб ЦНАПу Сергій Барташок, в.о. голови Ради підприємців В’ячеслав Городецький, а також староста Залісківського округу Галина Галатин. Запрошуємо на урочисте відкриття пам’ятного знаку «Жертвам голодомору та репресій» в с. Держанівка

Дата створення: 2017-10-20

За ініціативи Осецького Йосипа Петровича, голови обласного осередку громадської організації «Всеукраїнський центр сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива», 25 жовтня о 15.00 годині у с. Держанівка на перехресті при в’їзді в населений пункт відбудуться урочистості, присвячені відкриттю пам’ятного знаку «Жертвам голодомору та репресій».

Запрошуємо, усіх небайдужих взяти участь у даному заході.Шосте засідання Ради регіонального розвитку

Дата створення: 2017-10-24

Сьогодні, 24 жовтня, об 11.00 годині під головуванням Президента України у Києві відбувається шосте засідання Ради регіонального розвитку. Міський голова Веліна Заяць взяла участь у данному заході.

Відповідно до порядку денного розглядалися такі питання:

 • Стратегія розвитку України: ключові пріоритети та цілі державної економічної політики, масштабні інфраструктурні проекти, цифрова економіка, європейська політична ініціатива.
 • Економічна модернізація України: позиції бізнесу, інвестиційна привабливість країни, дерегуляція, план промислової модернізації країни, фінансування розвитку, досвіт успішних компаній, боротьба з корупцією:
 • Нова державна політика сільського розвитку: пріоритети у сфері розвитку сільської інфраструктури, модернізація амбулаторій, підтримка особистих селянських господарств, оформлення земельних ділянок та укладення договорів оренди землі, антирейдерська політика.
ЧИ ВІДЧУЛИ СМАК ГРОШЕЙ НОВІ ОБ‘ЄДНАНІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ – "ЧАС МОЖЛИВОСТЕЙ"

Дата створення: 2017-10-24

Про те, чи зрозуміли українці, що таке децентралізація, було проговорено та висвітлено в ефірі програми "Час можливостей" о 19:50 на "5 канал".

Питання програми:

Децентралізація на третьому році її втілення.

Чи відчули смак грошей нові об‘єднані територіальні громади? Та як вчаться витрачати свої бюджети?

Голос народу. Чи зрозуміли українці, що таке децентралізація. Ми спитали в Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі та Луцьку.

Завдання на завтра. Зміни до Конституції та нові закони для того, щоб реформа не вмерла.

У програмі взяли участь: голова Дунаєвецької міської ОТГ Веліна Заяць, заступник міністра фінансів України Сергій Марченко, народний депутат від "Народного фронту", член Комітету ВР з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Олена Бойко, директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук.Українську молодь запрошують до участі у конкурсі підприємницьких проектів

Дата створення: 2017-10-24

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійним Фонд ІСЕРР проводиться конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs.

У цьому році конкурс проводиться в Україні вдруге.

Конкурс направлений на підтримку підприємницьких проектів серед української молоді віком від 15 до 18 років. В рамках конкурсу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 11 000 доларів США. 

http://khm.gov.ua/uk/content/ukrayinsku-molod-zaproshuyut-do-uchasti-u-konkursi-pidpryyemnyckyh-proektivКонференція співробітництва

Дата створення: 2017-10-23

19-20 жовтня в місті Лубни відбулася 2-га конференція співробітництва малих міст, селищ та об’єднаних територіальних громад України з питань енергобезпеки, енергоефективності, довкілля та сталого розвитку. В даному заході участь прийняв начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою апарату виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради Олег Атаманчук.

Ця конференція відбулася в рамках проекту, який впроваджується завдяки гранту, наданому через Програму LINK Регіонального Екологічного Центру для Центральної та Східної Європи. Проект фінансується Міністерством Клімату та Довкілля Норвегії.За неповний 2017 рік більше 1200 родин перейшли на «сонячну» електроенергію, що у півтора рази більше ніж за весь 2016 рік

Дата створення: 2017-10-23

У III кварталі 2017 року ще 688 домогосподарств віддали перевагу електроенергії з енергії сонця, що на 42% більше порівняно з II кварталом цього року.

Також, це у 3 рази більше ніж за аналогічний період 2016 року, коли лише 195 домогосподарств встановили сонячні панелі. За цей же період 2015 року таких родин взагалі було лише 38.

Крім цього, у III кварталі 2017 року загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 49%.Вітаємо з Днем народження депутата Дунаєвецької міської ради Лук’янову Людмилу Василівну

Дата створення: 2017-10-21

Шановна  Людмило Василівно!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Хай і надалі буде плідною ваша праця.

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і вашій родині на многії літа!

Зичу, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

З повагою міський голова                                          Веліна Заяць"Круг" красується новими квітами

Дата створення: 2017-10-20

Близько 150 кущів хризантем різних кольорів висадили працівники КП «ЖЕО» біля памятного знаку при в'їзді до міста. Ці осінні квіти цвістимуть до морозів та радуватимуть око жителів та гостей нашого міста.Про децентралізацію на ділі тепер знають і в Лисці

Дата створення: 2017-10-20

Дунаєвецька міська рада займає активну позицію в проектній діяльності, постійно рухається в ногу з часом та, відповідно, отримує якісні результати. Не пасе задніх і комунальна установа міськради «Дунаєвецька міська бібліотека», котра спільно з громадською організацією «Зараз твій час», нещодавно перемогла у другому етапі проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Проект, що втілила у життя Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Асоціацією міст України та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), має на меті донести до широкого загалу суть реформи децентралізації.Субвенція Мінрегіонбуду дісталася і дитячій школі мистецтв

Дата створення: 2017-10-20

Дунаєвецька дитяча школа мистецтв давно потребувала капітального ремонту. Перейшовши в 1998 році в приміщення колишнього панського маєтку, дирекція закладу могла собі дозволити лише щорічний косметичний ремонт кабінетів школи. Роки йшли, а проблеми примножувалися. І ось минулого року, завдяки коштам Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, відповідно до умов надання субвенції з держбюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, школа отримала 260 тис.грн. на перекриття даху. Минув рік, і за сприяння Дунаєвецької міської ради, з субвенції Мінрегіонбуду було виділено 966 тис.грн. на заміну провислого перекриття між першим та другим поверхами будівлі.

Звіт про виконану роботу КП Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвечини» з 09.10.2017 по 13.10.2017 р.р.

Дата створення: 2017-10-17

 1. Підготовка до заливки моста с. Велика Кужелова
 2. Вивезення сміття від дитячого садочка с. Великий Жванчик
 3. Автопідйомник працював в міській раді та в с. Миньківці
 4. Перевезення щебня в с. Миньківці
 5. Розвезення щебня та планування на вул. Івана Франка с. Миньківці
 6. МТЗ-82 транспортування причіп з с. Зеленче – Дунаївці база