новиниПривітання міського голови з Днем хрещення Київської Русі-України.

Дата створення: 2017-07-27

Вітаю всіх жителів Дунаєвеччини, незалежно від релігії, конфесії чи переконань, із Днем хрещення Київської Русі-України.

Це свято відзначаємо у день Святого Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності. Тож окремі слова привітання усім, хто носить це величне ім’я!

Це символічне свято є днем нашої вищої, духовної єдності – єдності національної. Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стержнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли традиції народу, серед яких повага до ближнього та любов до Бога.

Відповідно до Конституції України держава відділена від церкви, але ми не можемо бути відділені від тих процесів, які проходять у суспільстві. І я щиро дякую духовенству, яке допомагає владі вести народ, сприяє об’єднанню.

У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття!

З повагою міський голова                                                                    Веліна ЗаяцьПорядок денний засідання Ради підприємців на 02.08.2017

Дата створення: 2017-07-27

Порядок денний засідання Ради підприємців на 02.08.2017

1. Інформація:

 • Податкова
 • Центр зайнятості
 • Міська рада

2. Про створення виконавчого органу Ради підприємців:

 • Бізнес центр-обговорення.

3. Про залучення старост Дунаєвецької міської ради для інформування про стан підприємницької діяльності в населених пунктах громади.

4. Інше.

Ремонтні роботи

Дата створення: 2017-07-26

Міська рада та комунальне підприємство Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» продовжують роботу щодо покращення благоустрою у населених пунктах нашої громади. На даний момент розпочато ремонтні роботи моста в селі Ганнівка.Терміново!

Дата створення: 2017-07-25

В зв’язку з затвердженням проектів, Дунаєвецька міська рада оголошує конкурс ліцензованих будівельних організацій на якісне проведення капітальних ремонтів наступних об'єктів:РОБОТИ ПО БЛАГОУСТРОЮ

Дата створення: 2017-07-25

Міська рада та комунальне підприємство Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» продовжують спільну роботу щодо покращення благоустрою населених пунктів громади. Працівниками комунального підприємства проводилася робота по обкошуванню кладовищ в с. Вихрівка та с. Сивороги, кладуванням щебеню для ремонту доріг у с. Гірчична, обкошування долини «Братенький Ярок» в с.Дем’янківці.

КП «Благоустрій Дунаєвеччини» був заключний договір з ФОП «Акішін», який проводитиме роботу щодо чистки від намулу громадських колодязів загального користування за кошти міського бюджету, робота вже розпочалася із с. Мала Кужелівка.

Також, продовжується забезпечення виконання робіт із благоустрою, санітарного очищення, проведення робіт з утримання дорожнього господарства та боротьби зі стихійними сміттєзвалищами.На Хмельниччині закрито 4 школи, ще 32 – реорганізовано

Дата створення: 2017-07-25

На 17 липня у Хмельницькій області закрито 4 школи (Волочиська міська ОТГ – 2, Гуменецька сільська ОТГ – 1, м. Кам’янець-Подільський – 1).

Такі дані були озвучені під час сьогоднішньої колегії облдержадміністрації.

Також реорга­нізовано 32 школи області, із них 11 – з пониженням ступеня (по 1 у Віньковецькому, Ше­петівському, Ярмолинецькому районах, Волочиській, Полонській міських, Меджибізькій селищній, Дунаєвецькій міській – 2, Судил­ківській сільській – 3 об’єд­наних територіаль­них громадах).

“Замість моделі “школа на кожне село” поступово запроваджується си­стема опорних шкіл та їхніх філій, які мають не лише забезпечити якісну освіту, а й стати ядром сільської громади. З минулого нав­чального року функціонують 4 опорні заклади з 11-ма філіями. До 1 вересня цього року планується створити ще 5 опорних навчальних закладів”, – зазначено в інформації обласного департаменту освіти і науки.

Довідка НГП. На Хмельниччині функціонує 276 шкіл з малою наповнюваністю або 36,5% від загальної їх кількості.

Акція «Скоро до школи».

Дата створення: 2017-07-06

З метою допомоги діткам, які опинилися в складних життєвих обставинах (на обліку перебуває 69 сімей, в них - 62 дитини шкільного віку), в КУ Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» діє благодійна акція «Скоро до школи».

Дітям, які потребують особливої соціальної підтримки, усі охочі можуть подарувати шкільну форму, портфелик чи рюкзак (можна вживані), зошити, щоденники, олівці, фломастери, ручки, інше канцелярське приладдя.Оголошено щорічний конкурс на «Кращий багатоквартирний будинок», «Кращий благоустрій садиби», «Вулиця кращого благоустрою»

Дата створення: 2017-06-13

Відповідно до рішення двадцять першої сесії Дунаєвецької міської ради від 16.05.2017 року №15-21/2017р, оголошено щорічний конкурс на «Кращий багатоквартирний будинок», «Кращий благоустрій садиби», «Вулиця кращого благоустрою», в якому кожен бажаючий може взяти участь.

Результати конкурсу будуть оголошені на святкуванні Дня громади.

За більш детальною інформацією звертатись в Дунаєвецьку міську раду, за адресою: м. Дунаївці, вул..Шевченка,50.

ІНФОРМАЦІЯ про виконання ремонтно-будівельних робіт підрозділами КП «Міськводоканал» за період з 17.07. 2017р. по 21.07. 2017 року.

Дата створення: 2017-07-21

1. 17.07.2017 року -19.07. 2017року. Ліквідація аварії на водопровідній мережі по вул. Волонтерський м. Дунаївці з заміною ділянки аварійного трубопроводу.

2. 19.07. 2017 року. Проведення ремонтних і регламентних робіт на водозаборі «Бобова криниця» м. Дунаївці з припиненням водопостачання міста на період проведення робіт.

3. 20.07.2017 року. Подано воду по новозбудованому водопроводу мешканцям житлового масиву «Берізка» м. Дунаївці.Перелік робіт виконаних КП « ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 17 липня по 21 липня 2017р.

Дата створення: 2017-07-21

 • Провели ямковий ремонт асфальтного покриття вул. Франца Лендера.
 • Проведено обрізання крони дерев біля дорожніх знаків по вул. Мелетія Смотирцького, вул. Горького.
 • Закінчено влаштування вуличного освітлення с. Заставля.
 • Проведено ремонт ілюмінації по вул. Шевченка.
 • Проведено підстригання кущів по вул. Шевченка.
 • Закінчено ремонт рубероїдної покрівлі в буд.№108 по вул. Шевченка.
 • Замурували сан - технічні канали після ремонту інженерної системи в буд.№33 по вул. Дунайгородська, буд.№27 по вул. Партизанська.
 • Провели ремонт та прочистку димових та вентиляційних каналів в буд. № 75, № 71, № 110 по вул. Шевченка, буд.№2Б по вул. Київська.


До відома громадян

Дата створення: 2017-07-21

Набули чинності зміни Порядку
розгляду заяв про зміну імені (прізвища,
власного імені, по батькові) фізичної особи.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/477-2017-%D0%BF

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА
від 4 липня 2017 р. № 477 Київ
Про внесення змін до пункту 3 Порядку розгляду заяв про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до пункту 3 Порядку розгляду заяв про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. № 915 (Офіційний вісник України, 2007 р., № 52, ст. 2115; 2011 р., № 84, ст. 3078; 2016 р., № 90, ст. 2938), такі зміни:
в абзаці другому слова “свідоцтво про народження, довідка з місця проживання та” виключити;
абзац четвертий виключити.Двадцять четверта сесія Дунаєвецької міської ради VІІ скликання

Дата створення: 2017-07-20

20 липня о 16.00 годині відбулася двадцять четверта сесія Дунаєвецької міської ради VІІ скликання під головуванням міського голови Веліни Заяць. На порядок денний було винесено та проведено голосування по 17 питанняхЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 2017-07-20

Сьогодні 20 липня о 15.00 годині відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради. На якому було обговорено питання порядку денного двадцять четвертої сесії Дунаєвецької міської ради VII скликання, яка відбудеться 20 липня о 16.00 годині в залі засідань районної ради.ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата створення: 2017-07-20

Сьогодні 15 червня о 09.00 годині в актовому залі КЗ Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» відбулося засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Веліни Заяць. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності міста.Секрети дружби

Дата створення: 2017-07-20

Саме на таку тему спілкувалися спеціалісти відділу соціальної профілактики, адаптації та надання адресної допомоги КУ “Територіальний центр соціального обслуговування” з дітками молодшого шкільного віку, котрі наразі відпочивають в Великожванчицькому обласному пульманологічному санаторії “Каштан”.Робоча зустріч

Дата створення: 2017-07-19

19 липня о 14 годині в приміщенні міської ради відбувся круглий стіл по питанню розгляду встановлення тарифу на транспорт по перевезенню пасажирів на автобусному маршруті загального користування у звичайному режимі руху. Були запрошені керівники підприємств, організацій, депутати всіх рівнів, мешканці територіальної громади.Підсумковий тренінг по електронному врядуванні

Дата створення: 2017-07-18

18 липня 2017 року в м. Хмельницькому в рамках проекту U-LEAD з Європою “Підтримка реформи децентралізації в Україні” Хмельницький відокремлений підрозділ установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” провів підсумковий тренінг " Електронне врядування, як один із ключових напрямків розвитку України: інструменти та приклади реалізації. Досвід інших, як старт для власного розвитку". Куди були запрошені представники об’єднаних територіальних громад та за результатами проведених кущових тренінгів усім було видано сертифікати. В даному заході взяла участь начальник інформаційно-технічного відділу міської ради Наталія Фурман. Питання, які обговорювалися:

 • Відкритті дані українських міст – це інвестиція у майбутнє міста.
 • Які дані мають бути публічними. Формати відкритих даних. Законодавча база відкритих даних.
 • Перелік грантових програм, які можна залучити в громаду, для впровадження електронної демократії.

.

Змінами до держбюджету збільшено фінансування першочергових потреб органів місцевого самоврядування

Дата створення: 2017-07-17

Верховна Рада України  на своєму вечірньому засіданні сьогодні, 13 липня, прийняла у другому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Розгляд законопроекту відбувався за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та членів Кабінету Міністрів. Коментуючи необхідність ухвалення рішень, Глава Уряду зазначив, що йдеться про найважливіші питання для країни. «...Це зміни до бюджету на 2017 рік, які подані до Верховної Ради України Урядом, що передбачають фінансування низки важливих програм, починаючи від пільг і субсидій, закінчуючи розширенням програм безкоштовних ліків, а також лікування важкохворих за кордоном, багато інших різних соціальних програм, у тому числі підтримка нашої безпеки і оборони», - наголосив Володимир Гройсман. Після гострої дискусії щодо внесених правок законопроект був ухвалений 226 голосами.Оголошення

Дата створення: 2017-07-17

20 липня 2017 року з 09.00 до 12.00 години у приміщенні ЦНАПу в.о. начальника Дунаєвецького бюро правової допомоги Шалигіною Т.В. надаватимуться безкоштовні юридичні консультації з правових питань, що стосуватимуться цивільного, сімейного, спадкового, адміністративного, податкового, житлового, трудового, земельного, договірного права та інше.Свято для малечі

Дата створення: 2017-07-16

Сьогодні 16 липня в центральному парку для дітей було справжнє літнє свято. Дунаєвецька міська рада спільно із Дунаєвецькою міською бібліотеко спеціально для усієї малечі підготували театральні вистави, різноманітні спортивні конкурси та безліч локацій із розважальними заходами. Спонсором даного свята виступив Дунаєвецький ливарно-механічний завод. Такі заходи будуть відбуватися щонеділі о 16.00, в сквері міста Дунаївці для наших найменших жителів громади.«Змагання з рибної ловлі – 2017»

Дата створення: 2017-07-16

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов. Для деяких рибалку не можливо замінити ні походом в театр, кіно чи прогулянкою в парку. Любителі риболовлі завжди знають свою справу, або, принаймні, знаходять в ньому величезний відпочинок для душі і пристойний заряд бадьорості для тіла, але що можна сказати про тих, хто займається цим на професійному рівні?

Робота професійних рибалок – це не проста праця. Вона часто пов’язана з прямими ризиками і навіть в нашій сучасності, при досить розвинених технологіях вилову, ніхто не може дати гарантій, що все пройде гладко.Привітання міського голови до Дня бухгалтера

Дата створення: 2017-07-14

Шановні бухгалтери, щиро вітаю вас із професійним святом!

Від вашої важливої та надзвичайно відповідальної праці залежить ефективне функціонування господарського механізму держави, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.

Саме ви покликані забезпечити належне спрямування фінансових потоків, своєчасність розрахунків, об'єктивність та повноту обліку ресурсів в усіх сферах діяльності.

Упевнена, що сумлінність і вірність професійному обов'язку кожного бухгалтерського працівника є і завжди буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення державної скарбниці, важливою умовою подальшого поступального розвитку нашої країни.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.

З повагою

міський голова                                      Веліна ЗаяцьЗмагання з рибної ловлі

Дата створення: 2017-07-13

РО УТМР та Дунаєвецька міська рада в черговий раз оголошують змагання з рибної ловлі які відбудуться 16 липня 2017 року на мисливському ставку. Бажаючі прийняти участь, можуть зареєструватися за телефоном 097-219-33-99 (Олександр Петрович Онищук). Реєстрацйний внесок - 50 гривень. Кількість місць обмежена. Призовий фонд становить 3500 грн. Супер - приз: надувний човен. Змагання проводиться за сприяння народного депутата Олександра Гереги.

Спонсори: ТОВ “Епіцентр” та магазин “Спорттовари” (О. Свіщов).Відкриття дитячого будинку сімейного типу

Дата створення: 2017-07-14

14 липня о 16.00 годині в нашому місті відбулось відкриття дитячого будинку сімейного типу на базі прийомної сім'ї Туз, котрий був побудований за сприяння німецького благодійного фонду «Міст в життя» церкви Євангельських християн-баптистів "Віфлеєм"

Будівництво будинку розпочалося з придбання земельної ділянки по вулиці Могилівська, 45. Далі зводився фундамент, стіни, дах, здійснювались внутрішні та зовнішні будівельні роботи, одна бригада працівників змінювала іншу і, врешті-решт, з'явився новий прекрасний будинок для дітей,

Запрошені та гості приєдналися до приємної події і розділили світлі хвилини разом з батьками і дітьми. Гості вручили подарунки для сім'ї Туз, та розділили радість новосілля.Перелік робіт виконаних КП « ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 10 липня по 14 липня 2017р

Дата створення: 2017-07-14

 • Огородили жесттю сміттєвий майданчик по вул. МТС 11 А.
 • Проклали в с.Заставля, 600 м. кабелю, встановлено 11 фонарів.
 • Забетонували з′їзди на сміттєвий майданчик по вул. Київська 24, вул. МТС 11 А, Шевченка, 71.
 • Провели підрізку дерев для прокладання електромережі вуличного освітлення с.Заставля..
 • Зрізали аварійне дерево по пров. Декоративному 1.
 • Вивезли гілля вул. Могилівська, пров. Декоратиний 1, вул. Київська 24, вул. І-го Травня.
 • Обкосили вул. Горького, вул.Дунайгородська, вул. Могиліаська, вул. Заводська,вул. Миру, вул. Київська, парки по вул. Красінських, вул. Київська.
 • Підстригли кущі по вул. Київській від буд.№ 24 до кафе «Еліт»
 • Проведено ремонт, побілка, фарбування під′їздів в будинку 36 А по вул. Партизанська, 4 під′їзд по вул. Київська,24.
 • Побілили 5 поверх в буд. № 92 по вул. Шевченка.


КП «Міськводоканал» Дунаєвецької міської ради інформація про виконані роботи на період з 10 по 14 липень 2017року

Дата створення: 2017-07-14

Водопостачання, ліквідації аварій.

10.07.2017р.         1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Ватутіна, м.Дунаївці.

12.07.2017р. -13.07.2017р.    1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Партизанська біля будинку №32, м.Дунаївці.

 

Водопостачання, прокладання водопроводів.

10.07.2017р.- 14.07.2017р.    Продовження виконання робіт по проекту:

«Будівництво вуличного водопроводу по вул.Тімірязєва-вул.Квітневій в м.Дунаївці Хмельницької обл.»

 

 Прем’єр-міністр підтримав АМУ щодо відхилення законопроекту про нагляд за органами місцевого самоврядування

Дата створення: 2017-07-14

12 липня відбулося засідання Кабінету Міністрів України. Завдяки принциповій позиції Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана було знято з розгляду проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам України». Документ розроблений Мінрегіоном.Спільна робота

Дата створення: 2017-07-14

Об’єднавши свої сили та можливості, органи міської влади, жителі та староста села Тетяна Підлапушна, КП Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» працюють над подоланням наслідків буревію, який стався 13 липня 2017 року в селі Лисець. Негода стала тестом для нашої громади на готовність ефективно діяти в екстремальних ситуаціях. На практиці всі переконались, що питання матеріального резерву - це гостра необхідність, адже безпека громадян – найголовніше у роботі органів влади.

Для відновлення звичайного ритму життя на селі всі сили кинуті на боротьбу з наслідками негоди. Працівники КП «Благоустрій Дунаєвеччини» вирізають повалені дерева, розчищають вулиці від уламків шиферу та дерев. Ремонті бригади Дунаєвецького РЕМу вже до 22.00 того ж вечора відновили електропостачання на селі. На сьогодні населений пункт підключений до електричної мережі.

На даний час ремонтні роботи тривають.Паспортизація в Україні молодшає

Дата створення: 2017-07-14

Відтепер Українці отримуватимуть біометричний паспорт громадянина у 14 років

перший паспорт українці отримуватимуть у 14 років – досі документ видавали 16-річним, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перший документ буде біометричним і діятиме 4 роки. А у 18 років слід буде отримати другий паспорт – уже на 10 років. Відповідний закон ухвалила Верховна Рада.

Також депутати скасували відмітки про шлюб та розлучення. Ставити їх у паспорті більше не потрібно. Паспортів для виїзду за кордон за новим законом дозволено мати не більше двох. Більше читайте тут:

https://tsn.ua/ukrayina/v-ukrayini-skasovani-vidmitki-pro-shlyub-i-rozluchennya-v-pasportah-696036.htmlВАЖЛИВО!

Дата створення: 2017-07-14

 Уряд затвердив ще один перелік інвестпрограм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться цього року за рахунок коштів Держфонду регіонального розвитку, на загальну суму 2,6 млрд гривень.

Загалом в рамках ДФРР вже є 767 проектів на майже 3,4 млрд грн. З них вже до кінця цього року 531 об’єкт має бути завершений і зданий.Черговий транш на реалізацію проектів регіонального розвитку.

Дата створення: 2017-07-13

Уряд виділив 140 мільйонів Хмельницькій області на реалізацію проектів регіонального розвитку.

Кабінет міністрів України виділив черговий транш у розмірі 2,6 млрд грн через Державний фонд регіонального розвитку на реалізацію 767 проектів в освіті, медицині, дорожній інфраструктурі та ЖКГ.

Про це зазначено в урядовому розпорядженні від 12 липня № 461.

Хмельницькій області дісталося 139 млн. 812 тис. грн. Публікуємо перелік інвестиційних проектів регіонального розвитку, під які виділене фінансування об’єктів у Дунаєвецькому районі.До відома громадян!

Дата створення: 2017-07-13Теплі кредити!

Дата створення: 2017-07-13Повідомлення про громадські слухання

Дата створення: 2017-07-12

Виконком Дунаєвецької міської ради інформує про те, що 14 серпня 2017р. о 14 годині в приміщенні залу засідань міської ради (актовий зал) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті детальний план території південної частини кварталу в межах вулиць Подільська, Чехова в с.Миньківці Дунаєвецького району Хмельницької області.

З матеріалами вищевказаного проекту детального плану території можна ознайомитися за адресою: м. Дунаївці вул. Шевчнека,50 у каб. 17 та на сайтах Дунаєвецької міської ради www.dunrada.gov.ua.

Замовник – виконавчий комітет Дунаєвецької міської ради, розробник – ПП "Проект-Менас", платник – Дунаєвецька міська рада.

 1. Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до серпня 2017 р. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михальський Л.Т.

 До відома громадян

Дата створення: 2017-07-12Безкоштовна Wi-Fi зона.

Дата створення: 2017-07-12

Шановні дунаєвчани та мешканці нашої громади!

Ми раді повідомити Вам, що завдяки співпраці міського центру ФЗН «Спорт для всіх»  з Дунаєвецькою  міською радою з 01 липня 2017 року на території міського стадіону «Колос»  створена безкоштовна Wi-Fi зона. Тепер кожний бажаючий зможе абсолютно безкоштовно  скористатися доступом до мережі інтернет, за допомогою технології Wi-Fi та пристрою який цю технологію підтримує.

У відповідності до умов договору, облаштування безкоштовної Wi-Fi зони та подальше її технічне забезпечення  здійснює компанія «Інстал-Телеком». Технічне оснащення Wi-Fi зони виконано повністю.Робоча зустріч

Дата створення: 2017-07-11

Сьогодні в залі засідань міської ради відбулася робоча зустріч з представниками комунальних установ та закладів щодо обговорення питань, які стосувалися роботи по проектам, залучення інвестицій та грантів та про можливість участі в міжнародних програмах та проектах, що спрямовані на розвиток громади.Семінар на тему: «Колективні, трудові договора, їх укладення та зміни в законодавстві»

Дата створення: 2017-07-11

Сьогодні в м. Хмельницьку в рамках проекту U-LEAD з Європою “Підтримка реформи децентралізації в Україні” Хмельницький відокремлений підрозділ установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” спільно з відділенням Національної служби посередництва і примирення та сектором Державної регуляторної служби організовує для представників ОТГ семінар на тему: «Колективні, трудові договора, їх укладення та зміни в законодавстві». Від Дунаєвецької громади участь у даному заході взяли начальник відділу у справах дітей, молоді, спорту міської ради Ірина Блажеєва та головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи міської ради Аліна Солярик. Двадцять третя сесія Дунаєвецької міської ради

Дата створення: 2017-07-11

Сьогодні 11 липня в залі засідань районної ради відбулася двадцять третя сесія Дунаєвецької міської ради VІІ скликання під головуванням міського голови Веліни Заяць. На порядок денний було винесено 29 питань, а саме:До відома громадян

Дата створення: 2017-07-08

Дунаєвецький районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області повідомляє, що за І півріччя 2017 зареєстровано 264 - народжень, 563 - смертей, 106 - шлюбів, 19 розірвань шлюбів.

Всеукраїнська селекторна нарада

Дата створення: 2017-07-07

З метою підвищення якості підготовки проектів, що фінансуються за рахунок коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе відбулася всеукраїнська селекторна нарада. До участі у селекторі були запрошенні основні ключові працівники Міністерства, які протягом наради надавали консультації в питаннях будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів, які пропонуються для фінансування.Святкування фольклорного свята Іван Купала

Дата створення: 2017-07-07

Культура кожного народу світу є особливою і неповторною, від неї залежить духовне багатство країни. Не є винятком і український народ, який своїми піснями, традиціями та звичаями славиться на весь світ.

В наш час дуже важливо повернути втрачені знання про те, у які дні і як наші предки відзначали ті чи інші свята.

7 липня о 17.00 годині біля ставка в с.Заставля відбулося фольклорне свято “Івана Купала”.Перелік робіт виконаних КП « ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 03 липня по 07 липня 2017р

Дата створення: 2017-07-07

 • Забетонували сміттєвий майданчик, огородили металевою сіткою, покрили жестю по вул. Київська, № 22 .
 • Влаштували вуличне освітлення с. Заставля, встановлено 21 фонар.
 • Провели ремонт вуличного освітлення по вул. Шевченка.
 • Прогрейдерували дорожнє полотно по вул. Жовтнева, Кармелюка, Курчатова.
 • Відремонтували частину вул. Кутузова після прокладання водопроводу.
 • Викорчували та вивезли пеньки по вул. Яблунева.
 • Проведено ямковий ремонт вул. Шевченка, Красінських, Лютеранська, Горького, Бокова..
 • Проведено порізку сухих аварійних дерев по вул. Київська, Красінських, Колгоспна, Шевченка, Могилівська.
 • Влаштували металеві двері в під′їзді по вул. Шевченка, 110 - І під′їзд, пров. Декоративний, 1А - ІІ під′їзд, вул. Шевченка, 114 – ІІ під′їзд.


КП «Міськводоканал» Дунаєвецької міської ради Інформація про виконані роботи на період з 3 по 7 липень 2017року

Дата створення: 2017-07-07

Водопостачання, ліквідації аварій.

4.07.2017р.            1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Спортивна біля будинку №15, м.Дунаївці.

5.07.2017р.            1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Шевченка біля будинку №115, м.Дунаївці.

6.07.2017р.            1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Хлібопекарська біля будинку №18, м.Дунаївці.

7.07.2017р.            1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Музична біля будинку №26, м.Дунаївці.

 

 РОБОТИ ПО БЛАГОУСТРОЮ

Дата створення: 2017-07-07

Міська рада та комунальне підприємство Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» продовжують спільну роботу щодо покращення благоустрою населених пунктів громади. Працівниками комунального підприємства встановлено цембриня на громадський колодязь загального користування та встановлено зупинку у селі Ганівка. Продовжується забезпечення виконання робіт із благоустрою, санітарного очищення, проведення робіт з утримання дорожнього господарства у селі Воробіївка, боротьби зі стихійними сміттєзвалищами.Вітання з Днем народження

Дата створення: 2017-07-07

Сьогодні свій День народження зустрічає секретар Дунаєвецької міської ради Островський Микола Гелядрович.

Прийміть наші щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання з нагоди Вашого дня народження.

Усі знають Вас як працелюбну, принципову, енергійну людину, яка віддає усі сили, знання та досвід служінню людям. Своєю сумлінністю, наполегливістю у виконанні громадського обов’язку Ви заслужили глибоку повагу і довіру жителів громади

У цей день, шановний, Миколо Гелярдовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

Нехай ваша самовіддана праця завжди дарує Вам радість і задоволення, а Ваш високий професіоналізм і авторитет служать справі відродження та розвитку рідної Дунаєвеччини, зростанню добробуту земляків.

Бажаємо Вам нових здобутків, незгасної енергії та невтомності в повсякденній, відповідальній діяльності на благо нашої громади. А ваша творча енергія і життєлюбність, організаторський талант, відданість справі і високий професіоналізм. Міцного вам здоров’я, щастя, добра, миру і благополуччя. Хай здійсняться ваші мрії та сподівання!

З повагою колектив міської радиРОБОЧА ЗУСТРІЧ

Дата створення: 2017-07-06

6 липня 2017 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз відвідала з робочим візитом Дунаєвеччину.

Тетяна Слюз розпочала поїздку із проведення робочої зустрічі з колективом управління Державної казначейської служби України у Дунаєвецькому районі, Хмельтницької області. Після чого в залі засідань районної ради відбулася нарада з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.Свято Купайла

Дата створення: 2017-07-05

Кожного, хто хоче цікаво провести час та додати собі гарного настрою, запрошуємо взяти активну участь у святкуванні Івана Купала. Люди різних вікових категорій зможуть обрати для себе вид відпочинку, знайти у святковій атмосфері саме те, чого бажає їх душа. На вас чекають приємне спілкування та чимало позитивних емоцій.Навчальний візит делегації представників ОТГ Хмельницької області до Херсонської області

Дата створення: 2017-07-06

В рамках проекту U-LEAD з Європою “Підтримка реформи децентралізації в Україні” 6 липня 2017 року Хмельницький відокремлений підрозділ установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” організовував навчальний візиту делегації представників ОТГ Хмельницької області до Херсонської області з метою обміну досвідом щодо кращих практик у сфері використання місцевих фінансів, залучення інвестицій та співробітництва.Засідання постійних комісій міської ради

Дата створення: 2017-07-06

Сьогодні 6 липня о 9.00 відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради. На якому було обговорено питання порядку денного двадцять третьої сесії Дунаєвецької міської ради VII скликання, яка відбудеться 11 липня о 10.00 годині в залі засідань районної ради.Обласний чемпіонат з гирьового спорту.

Дата створення: 2017-07-06

Дунаєвецькі атлети – переможці обласного чемпіонату з гирьового спорту.

В минулу суботу 1 липня 2017р. в м.Дунаївці відбувся календарний відкритий чемпіонат Хмельницької області з гирьового спорту.

Участь у змаганнях взяли близько 40 спортсменів, команди м. Хмельницький, м. Львів, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (м.Хмельницький), м. Кам’янець-Подільський, м. Городок, смт. Ярмолинці.

Під час урочистого відкриття змагань учасників привітали директор міського центру ФЗН «Спорт для всіх» Кулик М.М. та відомий громадський діяч, представник Ради Майдану, Гандзюк В.П.Засідання Ради підприємців

Дата створення: 2017-07-05

Сьогодні 5 липня в залі засідань міської ради відбулося п’яте засідання Ради підприємців. На якому було висвітлено і проговорено ряд питань, а саме:

 • Інформація щодо податкового боргу підприємців до місцевого бюджету (Інформує Баранюк Н.В).
 • Інформація про виплату мінімальних заробітних плат підприємцями ОТГ та інформація про діяльність праці та соціальних зв’язків управління соціального захисту населення (Інформує Атаманчук С.В.).
 • Інформація щодо благоустрою євро-контейнерами прилеглих територій суб’єктів підприємницької діяльності (Інформує Островський М.Г).
 • Інформація про закріплення за членами Ради підприємців округів на території ОТГ. (Інформує Сливко Г.М.).
 • Інформація про рух коштів в касі Ради підприємців (Інформує Кравчук Н.Р.).
 • Різне.


Засідання постійних комісій міської ради

Дата створення: 2017-07-05

Сьогодні 5 липня о 9.00 відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради. На якому було обговорено питання порядку денного двадцять третьої сесії Дунаєвецької міської ради VII скликання.Наша громада у програмі «Село і люди»

Дата створення: 2017-07-05

7 червня у рамках прес-туру «Кращі практики місцевого самоврядування» журналісти відвідали Дунаєвецьку об’єднану територіальну громаду. Відкриття прес-туру відбулось у Хмельницький обласній раді, де учасників ознайомили з результатами реформи місцевого самоврядування та процесу децентралізації влади на місцях.

На Дунаєвеччині для учасників прес-туру була підготовлена  програма, яка включала у себе поїздку до «Дем’янковецького джерела», сіл Соснівка та Залісці, огляд виставки придбаної техніки та огляд оновленого ЦНАПу.

 Журналісти, які  відвідали нашу громаду висвітлили своє бачення у програмі «Село і люди», яка вийшла у ефір на Хмельницькому обласному телеканалі «Поділля-Центр».Циркове шоу.

Дата створення: 2017-07-05

У нашу громаду завітав цирк КОБЗОВ, який виступив під куполом на центральному стадіоні «Колос».

Головним атрибутом цирку стало шоу «Ангели Цирку» - це не просто захоплююча дух акробатика та ілюзія, оригінальні клоуни і жонглери. Це приголомшливий твір людської фантазії, що дозволяє зупинити час і зануритися в реальність. Кожен номер шоу "Ангели Цирку" - міні-спектакль, які зв’язані єдиною сюжетною лінією і неймовірною енергетикою музики, а разом складають незабутнє циркове театралізоване дійство - дуже яскраве і динамічне!Оздоровлення та відпочинок дітей

Дата створення: 2017-07-04

Основним показником ставлення держави та органів місцевого самоврядування до проблем підростаючого покоління є турбота про оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. З метою забезпечення рівних прав кожної дитини на оздоровлення та відпочинок розроблено міську Програму оздоровлення та відпочинку дітей.Продовження роботи

Дата створення: 2017-07-04

Продовжується забезпечення виконання робіт із благоустрою, санітарного очищення, боротьби зі стихійними сміттєзвалищами у селах Заставля та Залісці. Скайп-нарада із старостами громади

Дата створення: 2017-07-04

В залі засідань міської ради відбулася чергова скайп - нарада із старостами населених пунктів нашої громади. Першочерговим та спільним завданням, став аналіз кожного населеного пункту щодо землі, майна, документації, тощо. На скайп – нараді були присутні секретар міської ради Микола Островський, керуюча справами міської ради Галина Панасевич, начальник КП Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» Валерій Поплавський, начальник фінансового управління Дунаєвецької міської ради Тетяна Абзалова. Такі наради відбуватимуться якнайчастіше, для кращого результату роботи старост на місцях.Роботи по благоустрою

Дата створення: 2017-07-03

Міська рада та комунальне підприємство Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» продовжують спільну роботу щодо покращення благоустрою населених пунктів громади. Працівниками комунального підприємства встановлено цембриня на громадський колодязь загального користування у селі Вихрівка. Продовжується забезпечення виконання робіт із благоустрою, санітарного очищення, проведення робіт з утримання дорожнього господарства, боротьби зі стихійними сміттєзвалищами. Також, завдяки виділеним міською радою коштам на придбання та встановлення зупинок, ще у двох населених пунктах (с. Чимбарівка, с. Малий Жванчик) люди мають змогу в більш комфортних умовах очікувати попутній транспорт чи рейсові автобуси.Оздоровлення дітей громади

Дата створення: 2017-07-03

Ось і промайнув 1 місяць літа. Протягом червня місяця 63 дитини Дунаєвецької міської громади мали можливість оздоровитись та відпочити у таборах «Подільські джерела» с. Маліївці. Діти весело провели час і ще довго будуть згадувати походи і пісні, різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії, вечори відпочинку та тематичні вечори, де мали змогу проявити себе в різноманітних напрямках.Дотримуйтеся правил безпеки під час грози!

Дата створення: 2017-07-03

Впродовж минулого тижня на більшості території України пройшли короткочасні дощі, грози, місцями шквали та град. При цьому, велику небезпеку становили грозові дощі, які частіше за все супроводжувалися блискавкою – електричним розрядом. Блискавка є небезпечним явищем, що може призвести до травмування та навіть загибелі людини.

 Привітання міського голови з Міжнародним днем кооперації!

Дата створення: 2017-07-01

Шановні кооператори громади!

 Сердечно вітаю працівників кооперативних організацій та підприємств, ветеранів споживчої кооперації, усіх членів споживчих товариств з Міжнародним днем кооперації.

Споживча кооперація на всіх етапах свого розвитку служила інтересам пайовиків, сільських трудівників, задоволенню їх потреб у товарах і послугах, сприяла соціальному та економічному розвитку села. Зараз, у непростий період реформування економіки України, споживча кооперація відроджує свої позиції і спрямовує багатогалузеве кооперативне господарство в русло стабілізації і подальшого розвитку. Впевнена, що споживча кооперація, повніше використовуватиме свій економічний, виробничий і кадровий потенціал, підприємливість та вміння долати труднощі, примножить внесок у зміцнення економіки громади.

Бажаю працівникам і ветеранам споживчої кооперації, членам споживчих товариств, їх сім'ям міцного здоров'я, добра, благополуччя, миру й злагоди.

Міський голова                                                                Веліна Заяць

До відома громадян

Дата створення: 2017-06-30

Ми йдемо далі!
Відтепер повний пакет документів для новонародженого безпосередньо у пологовому + цілодобове оформлення соціальної допомоги через Інтернет.
Максимально швидко, без зайвих паперів, бюрократії та черг.
Якісні сервіси для громадян – наш пріоритет!КП «Міськводоканал» Дунаєвецької міської ради Інформація про виконані роботи на період з 26 по 30 червня 2017року

Дата створення: 2017-06-30

Водопостачання, ліквідації аварій.
30.06.2017р.     1. Ліквідація витоку води ділянки водопроводу на перехресті вулиць Богдана Хмельницького - Шевченка, місто Дунаївці.
2. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Гагаріна біля будинку №49, село Заставля.

Водопостачання, прокладання водопроводів.
27.06.2017р.- 29.06.2017р.    Продовження виконання робіт по проекту: 
«Будівництво вуличного водопроводу по вул.Тімірязєва-вул.Квітневій в м.Дунаївці Хмельницької обл.»
27.06.2017р.- 29.06.2017р.    Продовження виконання робіт по проекту: 
«Реконструкція ділянки водопроводу - котельня КП "Теплові мережі" ДМР - вул.Колгоспна в м.Дунаївці Хмельницької області»Громадські слухання

Дата створення: 2017-06-30

27 червня о 14.00 годині відбулися громадські слухання проекту детального плану території західної частини кварталу в межах вулиць Київська, Шевченко, Тімірязєва, Михайла Коцюбинського для обґрунтування можливості зміни цільового призначення земельної ділянки в м. Дунаївці Хмельницької області.

Проект детального плану території виконаний відповідно до рішення 19 сесії Дунаєвецької міської ради VI скликання №39-19/2017р. від 28 лютого 2017р. «Про розроблення детального плану території західної частини кварталу в межах вулиць Київська, Шевченко, Тімірязєва, Михайла Коцюбинського для обґрунтування можливості зміни цільового призначення земельної ділянки в м. Дунаївці Хмельницької області», завдання на проектування затвердженого міським головою, вихідних даних наданих замовником.Урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг

Дата створення: 2017-06-27

Відкриття Центру надання адміністративних послуг дасть можливість спростити процедуру надання послуг населенню та підвищити їх якість. Таку думку висловив секретар Дунаєвецької міської ради Микола Островський під час відкриття Центру надання адміністративних послуг, яке відбулося у громаді 27 червня о 15.00 годині. Новий підрозділ функціонуватиме у приміщенні на вулиці Красінських, 12.Привітання міського голови з нагоди Дня Конституції України

Дата створення: 2017-06-27

28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Саме цього дня 1996 року, закріпивши на найвищому законодавчому рівні прагнення українського народу жити у власній суверенній, соборній державі, Верховна Рада України прийняла Основний Закон – Конституцію України, яка є гарантом незалежності та цілісності України, її демократичного устрою. Вперше у нашій державі носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека – найвищою цінністю.

Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє бажання розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, одним з основних принципів якої є забезпечення прав і свобод людини та громадянина. Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. Сьогодні ми знову змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати свою незалежність у кривавій неоголошеній та підступній війні з російським агресором. Але я твердо вірю, що ми зможемо гідно вистояти у цих випробуваннях і ще раз довести всьому світові, що Україна нескорена і непереможна.До відома громадян!

Дата створення: 2017-06-27

Оголошення

Амбулаторія сімейної медицини проводить  безкоштовне флюрообстеження  населення

29-30 червня за адресою м. Дунаївці вул Київська  біля кафе «Еліт»
( пересувний  автомобільний флюрограф)
 Обстеження обов’язкове для подальшого укладення договору на медичне  обслуговування.
 

 Делегація освітят із Вінничини

Дата створення: 2017-06-27

26 червня Дунаєвеччину відвідала делегація освітян із Вінничини Гайсинського району. Гості мали можливість ознайомились з роботою освітньої галузі громади, відвідати позашкільні навчальні заклади, Дунаєвецький дошкільний навчальний заклад №3 «Берізка» та Дунаєвецьку ЗОШ І-ІІІ ст. №3.Робочий візит міського голови

Дата створення: 2017-06-26

Хмельницькою обласною радою у співпраці з Хмельницьким відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» 26 червня було проведено обласний пре-тур для представників засобів масової інформації Хмельниччини за участю керівників об’єднаних територіальних громад на базі Ганопільської та Берездівської ОТГ. В даному заході прийняла участь міський голова Веліна Заяць, для кращого ознайомлення з інфраструктурою та роботою громад.ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ, ВІДНЕСЕНИХ ДО І ГРУПИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ !

Дата створення: 2017-06-26

У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить704 грн. на місяць (3200 грн.х 22 відсотки).

З 1 січня 2017 року фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску.

Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності зараховуються до страхового стажу пропорційно до сплачених внесків (відповідно до ч.1 ст.24 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок ).Свято для дітей

Дата створення: 2017-06-25

В центральному парку міста пройшло чергове дитяче свято. Дунаєвецька міська рада спільно із Радою підприємців громади підготували для усієї малечі справжнє шоу. Цього дня діти розважалися і вивчали цікаві хімічні експерименти, які організувала Станція юних натуралістів, малювали свої фантастичні малюнки на асфальті. Діти були у захваті від організації, подарунків та цікавості проведеного недільного дня.Такі заходи будуть відбуватися щонеділі о 16.00 годині, в сквері міста Дунаївці для наших найменших жителів громади.День прощання з дитинством: випускний 2017

Дата створення: 2017-06-24

Щирі сльози та обіцянки дружити після школи, креативні сукні, неповторні зачіски, вітання і сльози родичів, блакитно-жовті кульки в руках - саме так, 24 червня у Дунаївцях пройшло свято випускного.

Відкриття заходу розпочалося з урочистої ходи випускників-2017.На Дунаєвеччині є щорічна традиція, якою пишаються усі - це свято випускника. І хоч урочиста програма знайома усім - парад, привітання, покладання квітів, вальс, - однак для кожного випускника вона неповторна. Бо ж лишень один раз у житті можна попрощатися зі світлими та наївними роками, які потім усі ностальгічно згадують.Фестиваль фарб Holi

Дата створення: 2017-06-24

Міською радою спільно з міським культурно-мистецьким, просвітницьким центром до Дня молоді було організовано феєричний фестиваль фарб Holi .Усі бажаючі могли досхочу потанцювати на дискотеці просто неба та прийняти участь в найяскравішому шоу фарб“Holi Day”, який цілком може стати найяскравішою подією цього літа.

В Індії свято фарб Holi традиційно відзначають навесні, як символ її приходу. В Україні, уже традиційно, його проводять влітку. Це веселе дійство з посмішками, танцями, обливанням водою, смачними частуваннями і, звичайно ж, просто морем фарб із трав і натуральних барвників (Гула).

Основна подія на фестивалі – це обсипання фарбами: кажуть, чим більше фарби на тобі до кінця святкового дня, тим щасливіше буде весь твій рік.КП «Міськводоканал» Дунаєвецької міської ради Інформація про виконані роботи на період з 19 по 23 червня 2017року

Дата створення: 2017-06-23

Водопостачання, ліквідації аварій.

20.06.2017р.       1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу біля Дунаєвецької НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія", місто Дунаївці.

22.06.2017р.       1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по провулку Гагаріна біля будинку №17, місто Дунаївці.

23.06.2017р.       1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу та ремонт запірної арматури в водопровідному колодязі, які розташовані  по вулиці Київська біля будинку №10, місто Дунаївці.Привітання міського голови з Днем державної служби України!

Дата створення: 2017-06-23

Шановні Державні службовці!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу. Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!

Завдяки Вам в країні забезпечується стабільність, надійність, конституційний устрій! У державному управлінні на високому рівні налагоджена організованість, компетентність і професіоналізм. Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного з Вас залежить успішність держави в цілому.Величний подвиг в ім'я людства

Дата створення: 2017-06-23

    22 червня 2017 року в читальному залі Лисецької сільської  бібліотеки до Дня пам’яті та скорботи проведено засідання клубу «Краєзнавець» «Величний подвиг в ім’я людства – поза часом».
    Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих у Другій Світовій війні.
До усіх присутніх звернулася староста села Т.М.Підлапушна  у своєму вистепі сказала: «Пам’ять про загиблих збереже Лисець – слава про них переможе віки».Спортивні досягнення

Дата створення: 2017-06-22

Команда дівчат-волейболісток, яка виборола почесне друге місце у змаганнях Шкільної волейбольної ліги України, нагороджена сертифікатом на поїздку у Ворохту. Юні спортсменки гарно відпочили та переповнені враженнями від подорожі. Адже краще гір можуть бути тільки гори. Захоплюючий підйом на Говерлу, спуск зі схилу у Ворохті, цікава екскурсія у Буковель, мальовничі гірські краєвиди, цілюще повітря сприятимуть подальшому подолання спортивних вершин. Батьки та діти дякують міській раді та управлінню освіти за організований відпочинок.Продовження роботи по благоустрою

Дата створення: 2017-06-22

КП Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» продовжує свою наполегливу діяльність щодо благоустрою громади. Так з міського бюджету було виділено кошти на придбання та встановлення зупинок, ця робота продовжується і ще три населені пункти ( с. Панасівкана, с. Рахнівка, с. Сокілець) відтепер люди мають змогу в більш комфортних умовах очікувати попутній транспорт чи рейсові автобуси.22 червня в Україні День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Дата створення: 2017-06-22

22 червня в Україні День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

Війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом, що розпочалася 22 червня 1941 року, стала найтрагічнішим етапом Другої світової війни та призвела до колосальних людських і матеріальних втрат.

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.Робоча зустріч

Дата створення: 2017-06-22

22 червня в залі засідань міської ради відбулася робоча зустріч міського голови Веліни Заяць з представниками фермерських господарств с. Великий Жванчик. Питання, які були висвітлені, стосувалися інвентаризації, оренди земельних ділянок та порядку розрахунку орендної плати за земельні ділянки в населеному пункті.Свято молоді

Дата створення: 2017-06-22

Сьогодні всі без винятку українські юнаки та дівчата по праву відзначають своє національне свято – День молоді України. Це не просто чергова календарна дата. День молоді символізує юність, енергію, початок, запал, натхнення, самоствердження й активність молодих людей на шляху їхнього розвитку, дорослішання і становлення як особистості. Адже молодь - це невтомний двигун прогресу, майбутнє країни, джерело дерзань, пошуків, неспокою і реалізації найсміливіших сподівань.

Святкування Дня молоді в Україні затверджене Указом Президента нашої держави Леоніда Кравчука від 22 червня 1994 року. Та насправді історія українського Дня молоді почалася ще задовго до здобуття нашою країною незалежності, у часи Радянського Союзу. 7 лютого 1958 року Президіум Верховної Ради СРСР затвердив «День радянської молоді», який відзначали останньої неділі червня. За традицією і до тепер саме наприкінці першого місяця літа святкують День молоді в Україні. Хоча щороку число молодіжних гулянь змінюється, незмінними залишаються веселощі, гарний настрій та дух свободи, притаманний гарячим серцям, осяяним теплим літнім сонцем, сповненим надій, світлих мрій та найкращих сподівань.Обмін досвідом з колегами Чемеровецької селищної ради.

Дата створення: 2017-06-22

Працівники земельного відділу Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади завітали з робочим візитом до Чемеровецької селищної ради для ознайомлення з практикою відділу з питань земельних ресурсів селищної ради. Метою візиту стало вивчення організації роботи з питань контролю за станом чинного земельного законодавства та обмін досвідом у вирішенні земельних питань. До обговорення питань земельного характеру також долучились і працівники управління Держгеокадастру у Чемеровецькому районі.Футбольний сезон 2017р. триває!

Дата створення: 2017-06-22

Впевнено проходить черговий чемпіонат Дунаєвецької міської ОТГ (району) з футболу серед сільських колективів фізкультури. У цьому році команди, загалом 18, розподілені, шляхом жеребкування, по двох підгрупах, сформованих за територіальним принципом: І група – 10 команд, ІІ група – 8 команд.

Початку турніру передувала спільна розширена нарада за участю керівництва МЦ ФЗН «Спорт для всіх», Дунаєвецької районної федерації футболу, представників команд, сільських інструкторів по спорту та тренерів. Також були запрошені представники Дунаєвецької міської ради та громадського активу.

Грейдерування доріг

Дата створення: 2017-06-21

З метою забезпечення на належному рівні безпеки дорожнього руху в місті та населених пунктах розпочато розчищення  від намулу та грейдерування вулиць з ґрунтовим покриттям. Наразі проведені роботи з ліквідації ямковості по вул. Набережна у с. Ганнівка. Від сьогодні грейдерування доріг продовжується.Реконструкція сміттєвого майданчика

Дата створення: 2017-06-21

Міською радою та КП «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дунаєвецької міської ради продовжуються заходи з покращення благоустрою громади. На даний момент кипить робота з реконструкції нового сміттєвого майданчика, який розташований біля дев’ятиповерхівок міста. Працівники комунального підприємства готують місце для майданчика, щоб в подальшому розмістити на ньому сміттєві баки. Усе робиться для зручності мешканців і покращення інфраструктури міста.Цирк КОБЗОВ у Дунаївцях

Дата створення: 2017-06-21

Артисти Цирку КОБЗОВ виступлять в м.Дунаївці 4-5 липня 2017 року!

Хто сказав, що люди не вміють літати? Відвідавши грандіозне шоу «Ангели цирку» ви повірите в неможливе.

Захоплююча подорож у світ, де мрії кожного збуваються. Де янголи, вірите ви в них чи ні, підставляють крило в складну хвилину.

«Ангели цирку» - це не просто захоплююча дух акробатика та ілюзія, оригінальні клоуни і жонглери. Це приголомшливий твір людської фантазії, що дозволяє зупинити час і зануритися в реальність.

Кожен номер шоу "Ангели цирку" як міні-спектакль. Зв’язані єдиною сюжетною лінією і неймовірною енергетикою музики, всі разом вони складають незабутнє циркове театралізоване дійство - дуже яскраве і динамічне!Робота щодо покращення благоустрою

Дата створення: 2017-06-20

Міська рада та комунальне підприємство Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» продовжують спільну роботу щодо покращення благоустрою населених пунктів громади. Сьогодні у с. Зеленче працівниками комунального підприємства встановлено цембриня на громадський колодязь загального користування. Також завдяки старості та жителям села було оновлено знак при в'їзді в населений пункт. Кожна деталь споруди зроблена з ентузіазмом та свідчить про небайдужість жителів до свого населеного пункту.Свято до Дня молоді

Дата створення: 2017-06-20

23 червня о 18:00 годині в місті Дунаївці ( центральний парк) відбудеться фестиваль  HOLI  спеціально до Дня молоді.Бути Громадянином!

Дата створення: 2017-06-20

Сучaснa ситуaція в Укрaїні хaрaктеризується соціaльно-психологічною, економічною нестaбільністю, зниженням рівня життя більшості нaселення, девaльвaцією морaльних норм і цінностей у суспільстві, зростaнням злочинності і нaсильством. Соціaльно-психологічні проблеми в Укрaїні відобрaзилися нa психологічному сaмопочутті різних верств нaселення. Ще більш відчутно визнaчилася кaтегорія людей, які потребують допомоги. Одним із тaких нaпрямків соціaльної допомоги є учaсть добровольців у здійснені цілої низки соціaльних послуг для тих, хто їх потребує.ПРО ВПЛИВ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ НА ПІДЛІТКА

Дата створення: 2017-06-20

Неможливо уявити сучасний світ без засобів масової інформації (надалі — ЗМІ). Нові технології глибоко використовуються в навчально-виховних закладах, а також у сфері дозвілля дітей та молоді. ЗМІ заполонили увесь час і простір людства. Інформація, її поширення і масовий вплив набувають дедалі зростаючого значення у процесі розвитку та виховання особистості підлітка.Скайп-нарада міського голови із старостами сіл.

Дата створення: 2017-06-19

В залі засідань міської ради відбулася скайп-нарада міського голови з старостами населених пунктів нашої громади. Першочерговим та спільним завданням, став аналіз кожного населеного пункту щодо землі, майна, документації, інфраструктури тощо. Міський голова дала ряд доручень, які найближчим часом мають виконати старости. Відтепер такі наради відбуватимуться якнайчастіше, для кращого результату роботи на місцях.КП «Міськводоканал» Дунаєвецької міської ради Інформація про виконані роботи на період з 12 по 16 червня 2017року

Дата створення: 2017-06-16

Водопостачання, ліквідації аварій.

12.06.2017р., 13.06.2017р., 15.06.2017р.           1.Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу в селі Заставля.

16.06.2017р.         1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Робоча біля будинку №22, місто Дунаївці.

2. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по провулку Молодіжному, місто Дунаївці.

 

Водопостачання, будівництво водопроводів.

14.06.2017р.- 15.06.2017р.    Продовження виконання робіт по проекту:

«Будівництво вуличного водопроводу по вул.Тімірязєва-вул.Квітневій в м.Дунаївці Хмельницької обл.»

12.06.2017р.         Завершення робіт по проекту: «Реконструкція місцевої водопровідної мережі по провул. Б.Хмельницького, вул. Л.Українки, провул. Л.Українки, вул. Ярова в с. Голозубинці, Дунаєвецького р-ну, Хмельницької обл.»