Увага!!! З 01-11-2024 змінюється офіційна поштова скринька на official@dunrada.gov.ua.

ПОДОЛАЄМО: ПЕДАГОГИ ПРИРОДНИЧИХ НАУК ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ ДЛЯ НОВИХ РІШЕНЬ

У рамках реалізації рішення Комітету з питань освіти, науки й інновацій, відповідно до рекомендацій щодо подолання освітніх втрат, 15 та 18 жовтня 2024 року на базі Дунаєвецького ліцею №3 проведено дводенний семінар-тренінг на тему «Наздоженемо: практичні аспекти подолання освітніх втрат у природничій галузі». Захід був організований громадською організацією «Освіторія» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Глобального партнерства в галузі освіти (GPE) та Уряду Японії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

Метою тренінгу було вдосконалення професійних компетентностей педагогічних працівників, зокрема вчителів біології, хімії, географії, фізики та інтегрованого курсу «Пізнаємо природу», у напрямку подолання освітніх втрат учнів в природничих дисциплінах. Тренером від ГО «Освіторія» виступила Наталія Дармограй, консультант Центру ПРПП, яка поділилася практичними підходами до вимірювання та зменшення освітніх прогалин, спричинених сучасними викликами.

Протягом тренінгу були розглянуті важливі теми:

- Стандарт як орієнтир у подоланні освітніх втрат;

- Цифрова підтримка уроків: як не “потонути” у морі електронних освітніх ресурсів (ЕОР);

- Підходи до вимірювання освітніх втрат у природничій освітній галузі: компетентнісний вимір;

- Діагностичні тести з подолання освітніх втрат на ВШО: готовий кейс і орієнтир для DIY;

- Компетентнісно орієнтовані завдання як інструмент подолання освітніх втрат;

- Створення компетентнісно орієнтованих завдань для діагностики та подолання освітніх втрат»;

- Діагностика освітніх здобутків: агентність в (пост)антропоцені;

- Формувальне оцінювання в умовах освітніх втрат: від завдання до проєкту.

Семінар складався з двох частин: дистанційної (6 годин, 0,2 кредити ЄКТС) та очного тренінгу (15 годин, 0,5 кредиту ЄКТС), загальною тривалістю 21 годину (0,7 кредити ЄКТС). Після завершення всі учасники отримали сертифікати від ГО «Освіторія», що підтверджують їхню участь у програмі.

Окрема подяка адміністрації Дунаєвецького ліцею №3 за надану платформу для зустрічі та гостинність, яка забезпечила комфортну атмосферу для навчання та обміну досвідом.

Цей проєкт спрямований на надання педагогам ефективних інструментів для допомоги учням у подоланні освітніх втрат та сприяє підвищенню якості природничої освіти в Україні

Новини
ЯКІ РОБОТИ ПРОВОДИЛИСЬ КОМУНАЛЬНИМИ СЛУЖБАМИ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ ЦЬОГО ТИЖНЯ?
25.10.2024 15:27
📌Зокрема: КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ»: Ліквідація пориву на водопровідній мережі по вул. Рогульського. Ремонт зворотного клапана на водонасосній станції. Ремонт каналізаційного колектора на…
Українська – мова сильних і незалежних: працівники Дунаєвецької міської ради долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності 2024
25.10.2024 14:22
Щороку тисячі людей обʼєднуються одночасно в різних куточках України й світу, щоб написати Радіодиктант національної єдності. У рамках відзначення Дня української писемності та мови, працівники…
Продовжується робота з суб'єктами підприємництва
25.10.2024 13:36
24 жовтня 2024 року представниками управління соціального захисту та праці Дунаєвецької міської ради спільно з працівниками податкової інспекції проведено обстеження п'яти суб’єктів підприємництва…