Матеріали щодо заповнення е-декларацій, які розміщені на вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Національне агенство): https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/;
- роз’яснення Націанального агентства щодо е-декларування із можливістю пошуку по тексту: http://bit.ly/3a2Rlbt;
- онлайн курс, який допоможе заповнити е-декларацію «Просто про е-декларування»: https://cutt.ly/8zM6rtV;
- ресурси сторінки Офісу розбудови доброчесності, де можна дізнатися як правильно заповнювати е-декларації й отримати відповіді на запитання «що, де, коли і як?»: https://cutt.ly/yz1usdu;
- ресурси сторінки Facebook Офісу розбудови доброчесності: https://www.facebook.com/prosvita.nazk;
- ресурси сторінки Facebook Національного агентства: https://www.facebook.com/NAZKgov;
- ресурси Telegram каналу Національного агентства: https://t.me/NAZK_gov_ua;
Дані контакт-центру для допомоги декларантам: +38(044)200–06–94 та електронної скриньки для вирішення технічних питань: support@nazk.gov.ua.
Положення законодавства щодо персональної відповідальності особи за порушення вимог фінансового контролю
- За умисне неподання суб’єктом декларування е-декларації передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років (ст. 366-3 Кримінального кодексу України, діє з 30.12.2020).
- За несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
Звертаємо увагу, що встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання е-декларації має наслідком внесення за рішенням суду суб’єкта декларування до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.
- Лясота Тарас Анатолійович - уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції
Закон України "Про запобігання корупції"
Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Дунаєвецькій міській раді та її виконавчих органахПро визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупціїПротокол № 1 наради з в.о. старостами, керівниками комунальних установ та підприємств Дунаєвецької міської ради щодо запобігання корупціїПротокол № 1 наради з в.о. старостами, керівниками комунальних установ та підприємств Дунаєвецької міської ради щодо запобігання корупції
Про затвердження Плану заходів щодо запобігання і виявлення корупції на 2023 рік
АНТИКОРУПЦІЙНІ ЛІНІЇ ПРЯМОГО ЗВ‛ЯЗКУ
Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції
Хмельницька обласна прокуратура
29000, м. Хмельницький, провулок Військоматський, 3
Приймання повідомлень на “телефон довіри” проводиться у робочий час щодня, крім вихідних за номером (0382) 75-51-39, (0432) 32-92-32, а на “електронну пошту довіри” korrupcia.vin@gp.gov.ua – цілодобово.
Управління служби безпеки України у Хмельницькій області
29000 м. Хмельницький, вулиця Героїв Майдану, 19
Цілодобово за безкоштовним номером 0 800 501 482 або на електронну скриньку callcenter@ssu.gov.ua на засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити в СБУ про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, а також корупційні дії чиновників.
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Хмельницькому
Поширює свою діяльність на Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку області.
29001, м. Хмельницький, вулиця Пилипчука, 28
Контактний номер телефону (черговий) +38 098 777 34 02
Для запитів на публічну інформацію public@hm.dbr.gov.ua
Для повідомлень про злочин zlochyn@hm.dbr.gov.ua
Для звернень громадян public@hm.dbr.gov.ua
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
29001, м. Хмельницький, вулиця Зарічанська, 7
Якщо ви хочете повідомити про правопорушення, пов’язане з корупцією, дзвоніть на безкоштовну гарячу лінію, вона працює цілодобово:
0-800-50-02-02
Також ви можете подзвонити на телефони довіри чи відправити листа на електронну пошту довіри у вашій області stop_corruption.khmelnitsky@dis.np.gov.ua
Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Національної поліції України, телефон: (044) 254 93 90, upzkpl@police.gov.ua
Національне антикорупційне бюро України
Львівське територіальне управління (юрисдикція поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області):
79007, вулиця генерала Грекова, 3, у м. Львові
спеціальна телефонна лінія: 0-800-213-200
телефон: (032) 226-76-75
e-mail: lviv@nabu.gov.ua
Національне агентство з питань запобігання та виявлення корупції
01103м. Київ, бульвар Дружби народів, 28,
e-mail: info@nazk.gov.ua
Повідомити про корупційне правопорушення +38(044)200-06-91
понеділок – п’ятниця: з 9-ї год до 18 год із щоденною перервою з 13 год до 13 год 45 хв;
в автоматичному режимі через автовідповідач: понеділок – п’ятниця з 18 год до 9 год та цілодобово у неробочі дні (святкові та вихідні)