У 19 закладах загальної середньої освіти навчається 3 571 учень.
У 13 (станом на 01.01.2025 року) закладах дошкільної освіти та 10 структурних дошкільних підрозділах - виховується 828 дітей.
У 2 закладах позашкільної освіти розвивають свої здібності та таланти 1 342 вихованці.
На фінансування галузі "Освіта" (без Дунаєвецької школи мистецтв) спрямовано 244 432,6 тис.грн., з них видатки загального фонду – 214 423,0 тис.грн (це 62,3% в усіх видатках загальногофонду міського бюджету) та видатки спеціального фонду – 30 009,6 тис.грн.
Джерелами фінансування видатків загального фонду є:
- кошти міського бюджету – 110 780,8 тис.грн.: з них 12 300,0 тис.грн. – закриття дефіциту по зарплаті вчителів, яка мала б фінансуватися коштом освітньої субвенції;
- трансферти – 103 642,2 тис.грн. (в тому числі освітня субвенція з державного бюджету – 99 581,3 тис.грн., субвенція з обласного бюджету на Інклюзивно-ресурсний центр – 2 038,7 тис.грн., субвенція на харчування учнів 1-4 класів – 1 978,3 тис.грн. та ін.).
ОСВІТЯНСЬКА ДОПОМОГА ЗСУ
- Проведено благодійні ярмарки у закладах освіти та зібрано 2 300,0 тис.грн. на придбання автомобілів, дронів, тепловізорів та амуніції.
- Працівники закладів освіти готують страви, консерви, печуть смаколики, плетуть маскувальні сітки, в'яжуть шкарпетки, виготовляють окопні свічки, обереги, збирають кошти на підтримку ЗСУ.
РЕМОНТИ
- Проведено капітальний ремонт приміщень харчоблоку і їдальні Дунаєвецького ліцею №3 на суму 8 918,3 тис.грн., з яких: 898,9 тис.грн. – кошти міського бюджету, 8 019,4 тис.грн. – кошти державного бюджету
.
- Проведено часткове утеплення фасаду будівлі школи Дунаєвецького ліцею №2 – 1 308,5 тис.грн. (кошти міського бюджету).
- Для проведення поточних ремонтів укриттів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти придбано (фарба, вапно, цемент, шпаклівка, плитка, лампочки, медикаменти, вогнегасники, засоби гігієни) витрачено 513,0 тис.грн., з них 416,0 тис. грн. – кошти міського бюджету, 97,0 тис.грн. – спонсорські кошти.
- Облаштовано прилеглу територію навчальних закладів Дунаєвецького ліцею №2, В.Жванчицького ліцею, Рахнівської гімназії, Миньковецького ліцею: 475,2 тис.грн. – кошти міського бюджету, 102,4 тис.грн. - спонсорська допомога ТОВ «Енселко Агро» (804 м.кв. бруківка та 257 м.п. поребрик).
ПРИДБАНО
- 1 шкільний автобус на умовах співфінансування – 54 % з місцевого бюджету (1 918,5 тис.грн.) та 46 % з державного бюджету (1 631,5 тис.грн.)
Для учнів 5-6 класів Нової Української школи комп’ютерне та мультимедійне обладнання на суму 4 179,5 тис.грн.
- 3 612,7 тис.грн. – кошти державного бюджету;
- 566,8 тис.грн. – кошти бюджету громади.
За кошти місцевого бюджету придбано:
- 9 генераторів – 449,5 тис.грн.;
- 6 ноутбуків для закладів дошкільної освіти громади на суму 100,6 тис.грн.
-
ПАРТНЕРСТВО
-
В рамках співпраці управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради та Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Руки друзів» у партнерстві з міжнародною організацією Plan International та за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) реалізовані проєкти у 4 закладах освіти громади, а саме:
- Дунаєвецький ліцей №2: поточний ремонт приміщень санвузлів, ремонт системи пожежної сигналізації на суму 2 060,3 тис.грн.;
- Дунаєвецький заклад дошкільної освіти №5 «Усмішка»: капітальний ремонт внутрішніх інженерних мереж та встановлення приточно-витяжної вентиляції у цокольному приміщенні, ремонт системи пожежної сигналізації на суму 1 742,9 тис.грн.;
- Мушкутинецька гімназія: капітальний ремонт центрального входу із влаштуванням навісу, ремонт системи пожежної сигналізації на суму 1 062,0 тис.грн.;
- Залісцівська гімназія: поточний ремонт внутрішньої системи теплопостачання та санвузлів першого поверху, ремонт системи пожежної сигналізації на суму 1 707,6 тис.грн.
Реалізовано проект «Відновлювані джерела енергії для стійкої України» від благодійної організації «ФОНД ЕНЕРГЕТИЧНА ДІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ» за фінансової підтримки Німеччини по встановленню гібридної сонячної електростанції на даху Дунаєвецького ліцею №1. Вартість проєкту складає 50,0 тис.євро та співфінансування з місцевого бюджету 180,0 тис.грн.
ХАРЧУВАННЯ
1 239 дітей пільгових категорій забезпечені безкоштовним харчуванням у дитячих садках та школах громади, в тому числі: діти військовослужбовців та діти із числа внутрішньо переміщених осіб.
- Із бюджету громади на організацію харчування дітей дошкільного віку та учнів спрямовано 6 629,0 тис.грн.
- Від жовтня за ініціативою Президента України було забезпечено всіх учнів початкових класів одноразовим гарячим харчуванням - використано 1 978,3 тис.грн.
- У межах реалізації Всесвітньої Програми Організації Об’єднаних Націй Дунаєвецький ліцей № 1, Дунаєвецький ліцей №2, Дунаєвецький ліцей №3, Дунаєвецький ліцей №4, Нестеровецька гімназія, Лисецька гімназія, Зеленченська гімназія стали учасниками проекту щодо отримання фінансової підтримки у сумі 391,0 тис.грн на організацію гарячого харчування учнів 1-4 класів за рахунок коштів Всесвітньої Програми Організації Об’єднаних.
ВПЕРШЕ
Створено на базі Дунаєвецького ліцею №1 осередок викладання навчального предмета «Захист України». В цей осередок підвозяться всі учні 10-11 класів громади для вивчення предмета «Захист України». На облаштування осередку та придбання засобів навчання використано 2 452,9 тис.грн., з яких: 223,0 тис.грн. – кошти міського бюджету, 2 229,9 тис.грн. – кошти державного бюджету.
Маємо 15 сертифікованих вчителів початкової школи (2 сертифіковані у 2024 році), 9 вчителів базової середньої школи (5 сертифіковані у 2024 році), 6 педагогів є експертами сертифікації: 1 експерт із сертифікації вчителів початкових класів, 5 експертів із сертифікації вчителів базової середньої школи.
ВІДЗНАКИ, ПРЕМІЇ, НАДБАВКИ
- За якісну та результативну участь 22 призерам олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт, переможців спортивних змагань та конкурсів творчості виплачується щомісячна стипендія міського голови у розмірі 1,0 тис.грн.
- Вручено грошові премії двом учням закладів загальної середньої освіти, які склали національний мультипредметний тест із максимальним результатом - 200 балів (20,0 тис.грн.).
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ДМР «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»
Дієва мобільна служба, яка відповідає за професійний розвиток педагогів, ефективно допомагає освітянам вибудовувати власну траєкторію професійного зростання, сформувати здатність до навчання впродовж життя, сприяє професійному розвитку педагогічних працівників закладів освіти шляхом консультативної та інформаційної діяльності відповідно до суспільних потреб.
З метою підвищення престижності професії вчителя, формування в батьків, дітей та громади нового бачення вчителя, як інноваційного лідера, агента освітянських змін Центром ПРПП було ініційовано проведення традиційного творчого конкурсу «Педагогічна Нобелівка-2024».
- 55 освітян взяли участь у 6 номінаціях Конкурсу.
-
На виконання Угоди про співпрацю з управлінням освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Центром ПРПП проведено 5 форм роботи з керівниками закладів освіти.
-
На Центр ПРПП покладена робота з психологічної підтримки педагогів, з цією метою було організовано 11 сертифікованих форм роботи, в яких задіяно 243 педагоги.
-
Проведено 2 засідання Консультативної Ради за участі провідних науковців К-ПНУ, членів методичного активу закладів освіти Дунаєвецької міської та Солобковецької сільської громад.
-
У 2024 році у рамках Договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань з Солобковецькою сільською радою Центр ПРПП об’єднав освітян Дунаєвецької міської та Солобковецької сільської територіальних громад у 32 фахових спільноти. Створено дієвий методичний актив професійних спільнот, налагоджено ефективну мережеву взаємодію освітян через офіційний сайт, групи у фейсбук та вайбер.
Центр ПРПП – це простір спільної роботи педагогів, їх професійного спілкування, обміну думками, ідеями, кращими практиками, місце цікавих подій, зустрічей, майстер-класів, тренінгів. На платформі Центру ПРПП свій досвід презентували 105 педагогів. Центром ПРПП проведено 50 форм роботи, в яких задіяно 724 педагоги.
Нові освітні ідеї, нові можливості для професійного зростання учителя дає День Центру ПРПП у закладі освіти, який проведено у всіх ЗЗСО Дунаєвецької міської та ЗЗСО Солобковецької сільської ТГ.
-
Одним із пріоритетних напрямків діяльності Центру ПРПП є встановлення партнерських відносин та співпраця на рівні методичних та наукових установ та між установами-партнерами щодо реалізації педагогами власної траєкторії професійного зростання, обміну досвідом, професійного розвитку педагогів. На запити педагогів організовано 16 сертифікованих форм роботи за участю провідних науковців К-ПНУ імені І.Огієнка (338 педагогів отримали сертифікати), 29 сертифікованих форм роботи за участю провідних науковців Хмельницького ОІППО (161 педагог пройшов підвищення кваліфікації і 487 педагогів отримали сертифікати), сертифікованих форм роботи за участю провідних науковців Хмельницької ГПА (19 педагогів отримали сертифікати). Крім цього, за сприяння Центру ПРПП сертифіковане навчання пройшло 262 педагоги.
Активно впроваджуємо практику стейкхолдерів: наші педагоги беруть участь в проведенні практичних занять для студентів – 19 педагогів ЗЗСО та 20 педагогів ЗДО, проводять гостьові лекції -2 педагоги, діляться своїм практичним досвідом – 4 педагоги ЗЗСО та 2 педагоги ЗДО. Наукові працівники К-ПНУ підключені до фахових освітянських спільнот, виконують обов’язки наукових консультантів Центру.
Центром проведено значну роботу по підготовці різних категорій педпрацівників, які впроваджуватимуть новий Держстандарт у п’ятих-шостих-сьомих класах закладів загальної середньої освіти. Команда з 20 тренерів-педагогів НУШ із ЗЗСО громади працювала з 248 педагогами 8 освітніх галузей та керівниками закладів освіти.
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР»
Комунальною установою Дунаєвецької міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр» у 2024 році обслуговувалися п’ять територіальних громад.
- На підставі висновків про комплексну оцінку 30 дітей навчається на педагогічному патронажі, 38 дітей навчаються на інклюзивній формі навчання.
- Корекційні зайняття протягом року відвідало 68 дітей.
- Фахівцями центру проведено 2 695 корекційно-розвиткових занять.
- Надано батькам та офіційним представникам 766 консультацій з них 207 методичних рекомендацій для педагогічних працівників щодо роботи з дітьми з ООП.
- За 2024 рік фахівцями було проведено 88 комплексних психолого-педагогічних оцінок (з них 14 дітей дошкільного віку, 74 шкільного) з виявленням особливих освітніх потреб дітей. Батьки дітей ознайомлені з висновками про комплексну оцінку їхніх дітей та проінформовані про умови навчання та про надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг дитині.
Вже понад три роки оновлене позашкілля Дунаєвеччини єднає дитячі серця у чудовому світі дитячої творчості.
Позашкілля - це свобода. Цю ланку освіти особливо люблять діти. І тут не про примус, а про власні бажання та вподобання. Саме тут і формується особистість. А наше позашкілля - це 38 різноманітних гуртків, особливе освітнє середовище, де вирує творчий пошук, невичерпна фантазія та прагнення до перемог.
Центр позашкільної освіти продовжує працювати над втіленням проєкту «Позашкілля для всіх», що передбачає надання рівного доступу до послуг позашкілля. Гуртки Центру працюють на базі 12 закладів загальної освіти (з них 8 – сільські), до них залучено 450 школярів (180 в сільській місцевості).
- Науково - методична, інноваційна і пошуково-експериментальна робота педагогічного колективу ЦПО відзначається високою результативністю: щорічні дипломи обласної педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування», перемоги педагогів у всеукраїнських фахових конкурсах та у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» є рушійною силою до успіху.
- Гідна перемога у Міжнародному проєкті «Позашкілля українським дітям за кордоном» від Міжнародної асоціації позашкільної освіти надихають нас на нові творчі ідеї та плани. Опікуючись проблемою оновлення форм і змісту навчально-виховного процесу в позашкільному закладі, колектив Центру зосередив увагу на проектній діяльності та співпраці з міжнародними організаціями. Всього реалізовано 8 проєктів.
Можливості інтелектуального розвитку школярів відкриває Мала академія наук, яка виступає спільною ланкою між закладом загальної середньої освіти, вищими навчальними закладами і наукою. За результативну діяльність відзначено наше наукове товариство Хмельницьким територіальним відділенням Малої Академії наук України, як одне із кращих в області, а переможці конкурсу - захисту наукових робіт - преміями Хмельницької обласної державної адміністрації.
Органічною частиною іміджу Центру є змістовна суспільно-масова робота. У минулому році колективом організовано, підготовлено та проведено 64 масових заходи, в яких було задіяно біля 3000 учасників і глядачів. Яскравим доказом ефективної діяльності закладу є численні перемоги наших вихованців на конкурсах, фестивалях, виставках різних рівнів.
Нашими вихованцями здобуто 29 командних та понад 200 особистих перемог у виставках, конкурсах, фестивалях, змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня. Цьогоріч вагомим досягненням творчих колективів Центру позашкільної освіти у творчій співпраці з закладами загальної середньої освіти та дитячою школою мистецтв нашої громади є І місце у обласному огляді - конкурсі художньої самодіяльності.
Позашкілля сьогодні – це чудовий майданчик для волонтерської діяльності. Виготовлення окопних свічок, плетіння маскувальних сіток, проведення патріотичних акцій, ярмарок, участь у волонтерських проєктах Всеукраїнського рівня, втілення в роботу кожного гуртка патріотичної ідеї налаштовує наш колектив на нові творчі успіхи.
З метою популяризації роботи Центру позашкільної освіти та позитивного вирішення актуальних питань функціонування та розвитку системи позашкільної освіти громади створена і постійно розширюється група учасників на платформі Фейсбук «СЮН Дунаєвецька та «Центр позашкільної освіти», група в Інстаграм, Вайбер, працює Ютуб –канал, тощо.
СПОРТ
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ДУНАЄВЕЦЬКА ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА»
Позашкільний навчальний заклад, центр дитячого спорту у Дунаєвецькій об’єднаній громаді. Управління галузевою діяльністю закладу покладено на управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради.
На функціонування КУ «Дунаєвецька дитячо-юнацька спортивна школа» Дунаєвецької міської ради у звітному році спрямовано – 4 954,5 тис.грн., в тому числі з міського бюджету - 4 536,4 тис.грн., благодійні кошти - 418,1 тис.грн.
В ДЮСШ культивується сім видів спорту: боротьба самбо, дзюдо, волейбол (хлопчики і дівчата), легка атлетика, настільний теніс, футбол, фут зал.
В школі займається 461 учень, з якими працюють 16 тренерів - викладачів, з яких 9 за сумісництвом.
Відділення дзюдо та боротьби самбо
(тренери – викладачі МУДРИК Костянтин Михайлович, САНІЦЬКИЙ Михайло Володимирович, ГОРБУНОВ Артур Сергійович).
Вихованці відділення прийняли участь в міжнародних, Всеукраїнських та обласних змаганнях (35 спортивних заходів).
Міжнародні турніри
м. Кишинів (Республіка Молдова). Призери:
- Сапронова Єва;
- Ляшковська Маргарита.
м. Величка (Польща). Призери :
- Їжак Олександр;
- Лігоцька Юля;
- Куделя Максим;
- Зелінська Анна.
Чемпіони та призери України
- Федейчук Владислав;
- Ястремський Влад;
- Швець Софія;
- Дак Дмитро;
- Сапронова Єва;
- Боднар Дмитро.
Вихованці відділення виконали норматив Майстра Спорту України
- Ястремський Влад;
- Буга Алефтина;
- Швець Софія.
Відділення волейболу
(тренери-викладачі КОМАРОВ Володимир Миколайович, КРЕНТОВСЬКА Віта Антонівна, КУЧЕРЯВА Альона Василівна).
Команда ДЮСШ юнаки:
- Чемпіонат України 2010р.н - 5 місце;
- Всеукраїньський турнір пам’яті Белаєва І.А -1 місце;
- Всеукраїнські змагання «Пліч опліч» - 1 місце;
- Всеукраїнські змагання «Шкільна ліга» - 2 місце;
- Всеукраїнський турнір «Колос» - 3 місце;
- Чемпіонат Хмельницької області 2011р.н - 1 місце;
- Чемпіонат Хмельницької області 2010р.н - 3 місце;
- Чемпіонат Хмельницької області 2009 р.н - 2 місце.
Команда ДЮСШ дівчата:
- Чемпіонат України з пляжного волейболу - 3 місце;
- Чемпіонат Хмельницької області 2011р.н - 1 місце;
- Чемпіонат Хмельницької області 2010р.н - 1 місце;
- Чемпіонат Хмельницької області 2009р.н - 3 місце.
Відділення легкої атлетики (тренер-викладач КОВАЛЬЧУК Юрій Іванович).
Прийняли участь у 15 Всеукраїнських та обласних змаганнях, де здобули 52 призових місця. Переможці змагань:
- Глуховата Софія;
- Іванов Богдан;
- Ганзюк Настя;
- Брицька Софія;
- Грибовський Назар.
Відділення футболу, фут залу (тренер-викладач КАЛЕНЮК Дмитро Євгенович).
Команда юнаки 2015 р.н
- Чемпіонат України - 3 місце;
- Кубок України - 5 місце;
- Всеукраїнський турнір «Кубок Буковеля» -1 місце;
- Всеукраїнський турнір «Кубок Сатанів» - 1 місце;
- Всеукраїнський турнір «Сокіл CUP» - 3 місце.
Команда юнаків 2012р.н.
- Чемпіонат України - 3 місце;
- Кубок України - 5 місце;
- Чемпіонат Хмельницької області - 3 місце;
- Чемпіонат Кам’янець – Подільського району - 1місце;
- Всеукраїнський турнір «Кубок Буковеля» - 1 місце;
- Всеукраїнський турнір «Кубок Сатанів» - 3 місце;
- Всеукраїнський турнір «Сокіл CUP» - 1 місце.
Команда юнаків 2009 р.н
- Чемпіонат України - 5 місце;
- Кубок України - 3 місце;
- Чемпіонат Хмельницької області - 3 місце;
- Чемпіонат Кам’янець – Подільського району -1 місце;
- Всеукраїнський турнір «Кубок Буковеля » - 3 місце;
- Всеукраїнський турнір «Кубок Сатанів» - 2 місце;
- Всеукраїнський турнір «Сокіл CUP» - 2 місце.
Всього за 2024 рік учні Дунаєвецької ДЮСШ прийняли участь у 120 спортивних заходах та 168 разів ставали переможцями та призерами змагань різного рангу.
Кращі спортсмени Дунаєвецької ДЮСШ відзначені стипендіями Дунаєвецької міської ради.
Дунаєвецький МЦ ФЗН «Спорт для всіх»
Основне завдання КУ «Дунаєвецький МЦФЗН «Спорт для всіх»» - розвиток та популяризація фізичної культури та спорту серед жителів громади, надання оздоровчих послуг за місцем проживання, а також в місцях масових відпочинку.
У 2024 році з міського бюджету на забезпечення діяльності міського центру та проведення фізкультурно - оздоровчих заходів серед населення згідно плану використано з загального фонду 2 427 тис.грн., з них:
- 1 999,2 тис.грн. - заробітна плата з нарахуваннями;
- 132,5 тис.грн. - придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря;
- 105,3 тис.грн. - оплата послуг (крім комунальних);
- 184 тис.грн. - оплата комунальних послуг та інших енергоносіїв;
- 6,0 тис.грн. - заявочні внески на змагання.
В системі Дунаєвецького МЦ ФЗН «Спорт для всіх», нараховується 15,5 штатних одиниць, станом на 30 грудня 2024року працює 11 інструкторів-організаторів по спорту, 9 інструкторів-організаторів по спорту працює безпосередньо в селах громади: Великий Жванчик, Велика Побійна, Іванківці, Миньківці, Ганнівка, Нестерівці, Залісці, Лисець, Рахнівка. Зокрема за звітний рік введено такі посади в селах Залісці, Миньківці, що позитивно вплинуло на розвиток та популяризацію фізкультури та спорту в даних старостинських округах та громади в цілому.
Кількість осіб у громаді, які постійно охоплені усіма видами фізкультурно-оздоровчої діяльності збільшується і наданий час складає майже 2000 осіб.
Всього в громаді, в тому числі у місцях масового відпочинку за 2024 рік організовано та проведено понад 40 фізкультурно-оздоровчих заходів, прийнято участь майже у 15 заходах обласного та всеукраїнського рівня, в першу чергу це такі як: "Спорт для всіх спільна турбота’", "Активні парки - Локації здорової України", фізкультурно-оздоровчі заходи "Спорт що нас об`єднує", міські та обласні заходи з волейболу, футболу та футзалу, заходи з гирьового спорту та ін.
Однією з форм залучення населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом є проведення різноманітних чемпіонатів та турнірів, що сприяють покращенню фізичної підготовленості, мотивують до занять фізичними вправами, зокрема найпопулярніші у нас:
- Чемпіонат громади з футзалу;
- Відкритий Кубок з футзалу присвячений пам’яті тренера С.Ігнатьєва;
- Відкритий обласний турнір з волейболу серед чоловіків, пам’яті В.Борковського;
- Чемпіонат Дунаєвецької міської ТГ з волейболу;
- Чемпіонат Дунаєвецької міської ТГ з гирьового спорту;
- Чемпіонат Дунаєвецької міської ТГ з настільного тенісу, та ін..
На проведення спортивно масових заходів в 2024 році було використано 84,4 тис. грн.
В сільських колективах громади протягом звітного року систематично проводилися змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів/шашок, гирьового спорту та інше. Масово та цікаво такі заходи проходять в с.Іванківці, В.Жванчик та інші.
Як підсумок, збірні команди громади з футболу, волейболу, футзалу, кращі спортсмени Максим Войціх, Дмитро Альохін, Олена Лавська, Коломієць Ульяна успішно виступили на обласних, всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту, таким чином підтвердивши високий спортивний рейтинг нашої громади в 2024 р.
Всі заходи в т.ч. спортивні змагання в місті та громаді, безпосередньо на місцях в селах, проходили на належному рівні, при високій активності та підтримці вболівальників.
Міський центр «Спорт для всіх», зокрема тренери, сільські інструктори, ветерани спорту, техпрацівники приділяють значну увагу розвитку, та підтримки в належному стані матеріально – спортивної бази громади. З цією метою систематично проводяться ремонт та благоустрій на спортивних об’єктах, в т.ч. майданчиках, футбольних полях, тощо.
З метою більш масового залучення населення громади, в першу чергу сільського, дітей та підлітків, ветеранів до активних занять фізичною культурою та спортом міський центр «Спорт для всіх» спільно із зацікавленими організаціями, меценатами спорту постійно та активно шукають нові форми та методи своєї роботи в цей досить важкий для всіх нас час.
На виконання окремих заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки - локації здорової України» профінансована заробітна плата з нарахуваннями в сумі 93,6 тис.грн. за надання послуг з проведення заходів в рамках соціального проекту.