Оголошення

11.04.2019

Управління культури, туризму та інформації Дунаєвецької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста Управління культури, туризму та інформації Дунаєвецької міської ради.

До участі запрошуються особи, які мають спеціальну освіту відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, стаж роботи не менше 3 років, вільно володіють державною мовою та мають навики роботи на ПЕОМ.

До конкурсної комісії  необхідно подати:

- заяву;

- особову картку (форма №П2- ДС);

- копію документа про освіту;

- копію паспорта (1,2,11 сторінки);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством);

- автобіографію;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копію медичної довідки про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів,

- копію сертифіката про проходження профілактичного наркологічного огляду;

- копію військового квитка (для чоловіків).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 32400, м. Дунаївці, вул. Красінських,12, кабінет 3, Центр надання адміністративних послуг.

За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу звертатися до начальника Управління культури, туризму та інформації Дунаєвецької міської ради за вищевказаною адресою або за телефоном (098)7946431