Апарат Дунаєвецької міської ради та апарат виконавчого комітету міської ради



Апарат Дунаєвецької  міської ради

№ п/п

Назва посади Прізвище, ім'я по батькові
1 Міський голова Заяць Веліна Владиславівна
2 Секретар міської ради Григор’єв Олег Васильович
Відділ з питань сприяння діяльності депутатів міської ради
3 Начальник Гарбер Руслан Васильович
4 Головний спеціаліст Надворна Ольга Вікторівна


Апарат виконавчого комітету міської ради

14.11.2019

Апапат виконавчого комітету міської ради

 

№п/п Назва посади Прізвище,ім'я, по батькові

1

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Яценко Сергій Михайлович

2

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Бец Алла Вікторівна

3

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Сіра Катерина Вікторівна

Відділ бухгалтерського обліку та фінансів

4

Начальник відділу, головний бухгалтер

Рищенко Оксана Павлівна

5

Заступник начальника

Яворська Надія Леонтіївна

6

Головний спеціаліст

Блонська Інна Леонідівна

7

Головний спеціаліст

Білоконна Ірина Павлівна

8

Спеціаліст ІІ категорії

Чорна Ірина Олександрівна

9

Спеціаліст

Блазій Аліна Володимирівна

Загальний відділ

10

Начальник відділу

Дудка Тетяна Вікторівна

11

Головний спеціаліст

Войтків Віктор Сигізмундович

12

Головний спеціаліст

Арцаблюк Іоанна Петрівна

Юридичний відділ

13

Начальник відділу

Лясота Тарас Анатолійович

14

Головний спеціаліст

Богуш Раїса Володимирівна

15

Головний спеціаліст

 

Земельно-архітектурний відділ

16

Начальник відділу

Макогончук Вадим Віталійович

17

Головний спеціаліст

Слободян Олександр Сергійович

18

Спеціаліст

Проценко Віта Віталіївна

19

Спеціаліст з питань містобудування та архітектури

Мудра Ірина Олександрівна

Відділ економіки, інвестицій та комунального майна

20

Начальник відділу

Кадюк Ірина Миколаївна

21

Головний спеціаліст

Кулик Ірина Юріївна

22

Головний спеціаліст

 

23 Діловод  

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою

24

Начальник відділу

Вітровчак Юрій Михайлович

25

Головний спеціаліст з енергоменеджменту

Побережний Ігор Васильович

26

Діловод

Попадюк Віктор Богданович

27

Завідувач господарством

Небельський Микола Степанович

28

Водій

Гут Вадим Казимирович

29

Водій

Чорний Сергій Васильович

30

Прибиральниця

Семенова Валентина Василівна

31

Прибиральниця 

 

Відділ організаційної та кадрової роботи 

32

Начальник відділу

Солярик Аліна Василівна

33

Головний спеціаліст

Філіщук Алла Станіславівна

Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

34

Начальник відділу

Севастьянова Алла Миколаївна

35

Головний спеціаліст

Дзюба Тетяна Аркадівна

Старости

36

 Великожванчицький старостинський округ

Юрейко Оксана Олексіївна

37

Великокужелівський старостинський округ

Савіцька Наталія Анатоліївна

38

Великопобіянський старостинський округ

Лукова Любов Олександрівна

39

Вихрівський старостинський округ

Бурковський Вадим В'ячеславович

40

Воробіївський старостинський округ

Ткачук Тетяна Василівна

41

Ганнівський старостинський округ

Бабійчук Дмитро Іванович

42

Гірчичнянський старостинський округ

Біла Світлана Михайлівна

43

Голозубинецький старостинський округ

Францішкова Катерина Леонідівна

44

Гутояцьковецький старостинський округ

Солярик Надія Олексіївна

45

Дем’янковецький старостинський округ

Кісілюк Ніла Михайлівна

46

Держанівський старостинський округ

Вольська Світлана Леонідівна

47

Залісецький старостинський округ

Галатин Галина Миколаївна

48

Заставський старостинський округ

Середа Валентина Миколаївна

49

Зеленченський старостинський округ

Мосьондз Надія Володимирівна

50

Іванковецький старостинський округ

Бабій Оксана Анатоліївна

51

Лисецький старостинський округ

Підлапушна Тетяна Михайлівна

52

Малокужелівський старостинський округ

Гоголь Галина Борисівна

53

Малопобіянський старостинський округ

Глупак Василь Васильович

54

Миньковецький старостинський округ

Олійник Наталія Василівна

55

Мушкутинецький старостинський округ

Григор’єва Віра Володимирівна

56

Нестеровецький старостинський округ

Полянська Наталія Петрівна

57

Рахнівський старостинський округ

Мельник Олександра Петрівна

58

Рачинецький старостинський округ

Лямець Людмила Тадеушівна

59

Сиворогівський старостинський округ

Гоцуляк Юрій Миколайович

60

Січинецький старостинський округ

Козярук Олексій Вікторович

61

Сокілецький старостинський округ

Клемба Володимир Анатолійович

62

Чаньківський старостинський округ

Андрієнко Андрій Миколайович

Діловоди

63

Діловод

Заплітняк Юрій Васильович

64

Діловод

Зайцева Тетяна Михайлівна

65

Діловод

Войцещук Роман Олегович

66

Діловод

Гончар Наталія Іванівна

67

Діловод

Кошовата Жанна Миколаївна

68

Діловод

Вершигора Юлія Петрівна

69

Діловод

Мельник Людмила Миколаївна

70

Діловод

Тихун Лариса Станіславівна

Детальніше...