Апарат Дунаєвецької міської ради та апарат виконавчого комітету міської ради



Апарат Дунаєвецької  міської ради

№ п/п

Назва посади Прізвище, ім'я по батькові
1 Міський голова Заяць Веліна Владиславівна
2 Секретар міської ради Григор’єв Олег Васильович
Відділ з питань сприяння діяльності депутатів міської ради
3 Начальник Гарбер Руслан Васильович
4 Головний спеціаліст Надворна Ольга Вікторівна


Апарат виконавчого комітету міської ради

14.11.2019

№ п/п

Назва посади

Прізвище, ім’я по батькові

1

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Яценко Сергій Михайлович

2

Заступник міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради

Чекман Валентина Костянтинівна

3

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Сіра Катерина Вікторівна

Відділ бухгалтерського обліку та фінансів

4

Начальник відділу, головний бухгалтер

 Блонська Інна Леонідівна

5

Головний спеціаліст

Білоконна Ірина Павлівна

6 Спеціаліст ІІ категорії  Савченко Оксана Анатоліївна

Загальний відділ

7

Начальник відділу

Бурковський Вадим В’ячеславович

8

Головний спеціаліст

 

Юридичний відділ

9

Начальник відділу

Лясота Тарас Анатолійович

10

Головний спеціаліст

Богуш Раїса Володимирівна

11

Головний спеціаліст

 

Земельний відділ

12

Начальник  відділу

Макогончук Вадим Віталійович

13

Головний спеціаліст

Слободян Олександр Сергійович

14

Головний спеціаліст

Проценко Віта Віталіївна

Відділ економіки, інвестицій, комунального майна та агропромислового розвитку

15

Начальник відділу

Кадюк Ірина Миколаївна

16

Головний спеціаліст

Кулик Ірина Юріївна

17

Головний спеціаліст

Тарчинська Ірина Петрівна

18

Діловод

 

Відділ організаційної та  кадрової роботи

19

Начальник відділу  

Солярик Аліна Василівна

20

Головний спеціаліст

Філіщук Алла Станіславівна

 

 

 

21

Завідувач господарством 

Небельський Микола Степанович

22

Водій автотранспортних засобів

Гут Вадим Казимирович

23

Водій автотранспортних засобів

 

24

Прибиральник службових приміщень

Семенова Валентина Василівна

25

Прибиральниця службових приміщень

 

Старости

1

Великожванчицький старостинський округ

Юрейко Оксана Олексіївна

2

Великопобіянський старостинський округ

Лукова Любов Олександрівна

3

Вихрівський старостинський округ

Кушлак Алла Анатоліївна

4

Воробіївський старостинський округ

Ткачук Тетяна Василівна

5

Ганнівський старостинський округ

Бабійчук Дмитро Іванович

6

Гірчичнянський старостинський округ

Біла Світлана Михайлівна

7

Голозубинецький старостинський округ

Боднар Інна Михайлівна

8

Гутояцьковецький старостинський округ

Солярик Надія Олексіївна

9

Залісецький старостинський округ

Галатин Галина Миколаївна

10

Заставський старостинський округ

Середа Валентина Миколаївна

11

Зеленченський старостинський округ

Мосьондз Надія Володимирівна

12

Іванковецький старостинський округ

Бабій Оксана Анатоліївна

13

Лисецький старостинський округ

Підлапушна Тетяна Михайлівна

14

Малокужелівський старостинський округ

Гоголь Галина Борисівна

15

Миньковецький старостинський округ

Олійник Наталія Василівна

16

Мушкутинецький старостинський округ

 

17

Нестеровецький старостинський округ

Полянська Наталія Іванівна

18

Рахнівський старостинський округ

Мельник Олександра Петрівна

19

Січинецький старостинський округ

Козярук Олексій Вікторович

20

Чаньківський старостинський округ

Андрієнко Андрій Миколайович

 

1

Діловод

Заплітняк Юрій Васильович

2

Діловод (по веденню військового обліку в старостинських округах)

Зайцева Тетяна Михайлівна

3

Діловод

Гончар Наталія Іванівна

4

Діловод

Кошовата Жанна Миколаївна

5

Діловод

Вершигора Юлія Петрівна

6

Діловод

Савіцька Наталія Анатоліївна

7

Діловод

Вольська Світлана Анатоліївна

8

Діловод

Лямець Людмила Тадеушівна

9 Діловод

Дробна Майя Володимирівна 

10 Діловод

Гоцуляк Лілія Сергіївна

11 Діловод

Кісілюк Ніла Михайлівна

12 Діловод

Драгомерецька Людмила Василівна

Детальніше...