Депутатський корпус



Графік особистого прийому громадян депутатами міської ради об'єднаної територіальної громади 

1.

Мудрик Костянтин Михайлович

перша та друга середа місяця

з 15.00   до 18.00 години

місце прийому – стадіон "Колос",зал боротьби, вул. Дм.Жлоби,2

7.

Дебре Ігор Костянтинович

щопонеділка

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

13.

Бакуліч Юрій Володимирович

перший, третій четверг місяця

з 10.00  до 12.00  години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

2.

Буяр Лілія Петрівна

щовівторка

 з 09.00  до 12.00  години

 місце прийому -  КП "ЖЕО" Дунаєвецької міської ради, вул. Горокого,11

 

8.

Поліщук-Поплавська Олена Целестинівна

перша, третя середа місяця

з 13.00  до 14.00  години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

14.

Ясінський Олександр Вікторович

щосереди

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

 

3.

Кобилянська Альона Костянтинівна

друга субота місяця

з 10.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

9.

Кобилянський Сергій Михайлович

щопонеділка

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

 

15.

Жовнір Руслан Євгенович

щоп'ятниці

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення неврологічного відділення Дунаєвецької ЦРЛ

4.

Хряпченко Ольга Олексіївна

щоп'ятниці

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення жіночої консультації Дунаєвецької ЦРЛ

10.

Монастирський Анатолій Валерійович

щопонеділка

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

16.

Лук'янова Людмила Василівна

щосереди

з 09.00   до 16.00 години

місце прийому - приміщення Мушкутинецького клубу

5.

Білан Вячеслав Станіславович

четверта п'ятниця місяця

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

11.

Лігоцький Віталій Йосипович

щосуботи

з 11.00   до 14.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

17.

Поліщук Юрій Степанович

останій понеділок місяця

з 09.00   до 16.00 години

місце прийому - приміщення Великожванчицької територіальної громади

6

Сусляк Дмитро Анатолійович

щовівторка

з 09.00   до 13.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецького  районного будинку культури

12.

Пантілімонов Ярослав Анатолійович

кожний робочий день

з 09.00   до 16.00 години

місце прийому - приміщення офісу по вул. Шевченка,92/22

18.

Кушнір Олександр Володимирович

остання неділя місяця

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Миньковецької територіальної громади

 

19

Матвеєва Юлія Михайлівна

щопонеділка

з 09.00   до 16.00 години

місце прийому - приміщення адмінкорпусу лікарні, вул. Горького

25.

Матіяш Павло Вікторович

останя п'ятниця місяця

з 09.00   до 12.00 години

 місце прийому - приміщення Воробіївської територіальної громади 

30.

Кріль Юрій Володимирович

щопонеділка

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Зеленченської територіальної громади

20

Кушнір Михайло Васильович

перший вівторок місяця

з 10.00 до 12.00  години

місце прийому - приміщення Великопобіянської  територіальної громади

26.

Срюбко Олександр Олександрович

щосуботи

з 10.00   до 14.00 години

місце прийому - Нестеровецька сільська бібліотека

31.

Тіщенко Сергій Миколайович

щочетверга

з 10.00   до 14.00 години

місце прийому - приміщення Чаньківської територіальної громади

21.

Красовська Людмила Євгенівна

останій четверг місяця

з 11.00   до 13.00 години

місце прийому - приміщення клуб с. М.Побіянка, клуб с. Держанівка

 

27.

Мазур Микола Вікторович

перша субота місяця

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Голозубинецької територіальної громади

32.

Станіславов Петро Адамович

з 10.00   до 12.00 години

перша субота  місяця- місце прийому : приміщення Лисецької територіальної громади;

третя субота  місяця - приміщення Сокілецької територіальної громади

22

Коричак Володимир Миколайович

з 10.00   до 12.00 години

перша п'ятниця місяця місце прийому - приміщення Ганівської територіальної громади ;

друга п'ятниця  місяця місце прийому - приміщення Вихрівської територіальної громади

28.

Островський Микола Гелярдович

щопонеділка

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької міської ради

33.

Дудка Сергій Миколайович

з 10.00   до 12.00 години

перша  п’ятниця місяця приміщення міської ради м. Дуцнаївці

23.

Кісілюк Анатолій Йосипович

друга  субота місяця

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому -приміщення Гірчичнянської, Демянковецької територіальних  громад

29.

Маркітан Олександр Олександрович

щоп'ятниці

з 09.00   до 12.00 години

 місце прийому - приміщення Залісцівської територіальної громади 

34.

Тімош Микола Васильович

друга та четверта середа місяця

з 10.00   до 12.00 години

місце прийому:  приміщення Дунаєвецької районної ради

 

24.

Коломієць Наталія Вячеславівна

другий  віторок  місяця

з 10.00   до 13.00 години

місце прийому приміщення Січинецької територіальної громади

 

 

 

 

 



СПИСОК ДЕПУТАТІВ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІІ скликання

№ округу Прізвище, ім’я, по – батькові депутата, місце роботи Суб’єкт висування Межі округу
10

Бакуліч Юрій Володимирович
ТОВ «Енселко Агро»
м.Дунаївці
тел.: 0983728387

Дунаєвецька районна організація політичної партії “Українське об'єднання патріотів - УКРОП” вул. Київська: 1А, 2Б, 2В
Франца Лендера (Фрунзе), Шевченка,116,118,120
24 Білан В’ячеслав Станіславович 
тимчасово не працює,
м. Дунаївці
тел.0979093971
Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» вул.: Дунайгородська (Дм.Жлоби), Героїв АТО (Новожовтнева), Робоча, Партизанська (Червонопартизанська),  Широка (Щорса)
1 Буяр Лілія Петрівна
КП «ЖЕО» Дунаєвецької міської ради, головний інженер
м. Дунаївці 
тел. 0673847297
Дунаєвецька районна організація Аграрної партії України вул.: 1-го Травня, Базарна, Бокова, Болеслава Войтовича (Войкова), Дачна, Бузкова (Дундича), Заводська, Красінських, Матросова, Миру, Спортивна, Чкалова, пров.: Боковий, Верхній, Болеслава Войтовича (Войкова), Дачний, Заводський, Кільцевий, Чкалова
29 Дудка Сергій Миколайович
Начальник КП «Міськводоканал»
тел. 0965212990
Дунаєвецька районна організація Аграрної партії України с. Дубинка, с. Кривчик, с. Рахнівка
3 Дебре Ігор Костянтинович 
Фізична особа-підприємець с.Залісці,
тел. 0672639925 
Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» вул.: Могилівська, Лютеранська (3-го Інтернаціоналу), МТС, Польова, Шовковична (Радянська), Цегельна, Господарська (Щербакова), Чайковського, пров.: Могилівський (3-го Інтернаціоналу), Громадський (Колгоспний), Польовий
12 Жовнір Руслан Євгенович
Приватний підприємець. Ветеринарний лікар 
с. Велика Побійна
тел. 0676038487
Дунаєвецька районна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» с.Велика Побійна
4 Кісілюк Анатолій Йосипович 
приватний підприємець, 
с. Дем'янківці 
тел. 0677620578
Дунаєвецька районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» с.Гірчична, с. Дем'янківці
28 Кобилянська Альона Костянтинівна 
Вихрівська  ЗОШ І-ІІ ст., вчитель  
с. Чаньків
тел. 0971679708
 
Дунаєвецька районна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вул. Хлібопекарська (Жовтнева), Конституції (Пролетарська), Садова, Шевченка № 1-107 (непарні), 114а, Шкільна
5 Кобилянський 
Сергій Михайлович 
Подільський державний аграрно-технічний університет, аспірант,
м.Дунаївці 
тел. 0970541547 
 
Дунаєвецька районна організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» вул.: Київська № 2А, 22, 4, 6А., 8, 6, 10, 12
6 Коломієць 
Наталія В’ячеславівна
тимчасово не працює
с. Січинці  
тел. 0673842590
Дунаєвецька районна організація Аграрної партії України с.Січинці, с.Панасівка
7 Коричак Володимир Миколайович 
районний Офіс «Енселко Агро» «Кернел», землевпорядник
с.Ганівка 
тел. 0985763052
Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» с.Вихрівка, с.Пільний Мукарів, с.Ганівка
8 Красовська Людмила Євгенівна
Приватний підприємець
м.Дунаївці
тел. 0988020405
Дунаєвецька районна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» с.Антонівка, с.Держанівка, с.Заголосна, с.Мала Побіянка, с.Притулівка
9 Кріль Юрій Володимирович
ТзОВ «Нове життя», фахівець з документообігу
с.Зеленче
тел. 0676537207
Дунаєвецька районна організація політичної партії “Українське об'єднання патріотів - УКРОП” с.Зеленче
11 Кушнір Олександр Володимирович
ТОВ «Верест», завідуючий м'ясопереробним комплексом
м. Дунаївці
тел.  0672477710
Дунаєвецька районна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» с.Городиська, с.Катеринівка, с.Миньківці
27 Кушнір Михайло Васильович
Тимчасово не працює, 
с.Вихрівка  
тел. 0675824241
Дунаєвецька районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» вул.: Богуна, Гайдамацька, Гонти, Горького, Ів.Франко, Громадська (Колгоспна), Прорізна, Пушкіна, Сагайдачного, Я.Мудрого, Яблунева, пров.: МТС, Пушкіна
13 Лігоцький Віталій Йосипович 
Головний агроном, ФГ «Подільська марка» с.Дем'янківці
м.Дунаївці 
тел. 0673844128
Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вул.: Відродження, Грушевського, Джеральна (Дзержинського), Дорошенко, Зелена, Кармелюка, Квітнева, Київська з № 5 по №31 (непарні) з № 32 по №48 (парні) №33 по №79 (непарні), Козацька, Комарова, Михайла Коцюбинського (Коцюбинського), Волонтерська (Куйбишева), Лісова, Молодіжна, Незалежності, Озерна, Подільська, Покровська, Райдужна, Сахарова, Січова, Східна, Тімірязєва, Тургенєва, Червона, Червоносільська, пров. Відродження, Кармелюка, Каштановий, Молодіжний, Незалежності, Озерний, Різдвяний
15 Лук'янова Людмила Василівна 
тимчасово не працює, 
с.Мушкутинці
тел. 0989019636
Дунаєвецька районна організація політичної партії “Українське об'єднання патріотів - УКРОП” с. Мушкутинці
16 Мазур Микола Вікторович
ТОВ «Подільський Бройлер», тракторист-машиніст с/г виробництва
с. Голозубинці
тел. 0975697785
Дунаєвецька районна організація Аграрної партії України с.Голозубинці, с. Рачинці
17 Матвеєва Юлія Михайлівна
КЗ Дунаєвецької міської ради «Центр ПМСД», головний бухгалтер
с.Велика Кужелова 
тел. 0974512851
Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» с.Велика Кужелова, с.Мала Кужелівка, с.Руда Гірчичнянська, с.Синяківці, с.Ярова Слобідка
18
Матіяш Павло Вікторович 
ЛВН «Лімітед»,
начальник зміни.
с.Воробіївка
тел.: 0679109016
Дунаєвецька районна організація Аграрної партії України с.Воробіївка
19 Маркітан Олександр Олександрович
ТзОВ «Нове життя», фахівець з документообігу
с.Залісці
тел. 0676537156
Дунаєвецька районна організація політичної партії “Українське об'єднання патріотів - УКРОП” с.Залісці
20 Монастирський Анатолій Валерійович
Дунаєвецька підстанція екстреної медичної допомоги, старший фельдшер 
м.Дунаївці
тел. 0972504617 
Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» вул.: Київська № 24, 26, 20, 18, 28, 30
21 Мудрик Костянтин Михайлович 
Маківська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос», тренер-викладач 
м. Дунаївці
тел.0676824594
Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» вул.: М.Вовчка, Набережна, Нижня, Мелетія Смотрицького (Островського), Паркова, Реміснича (Піонерська), Ст. Разіна, Тітова, Толстого, Ціолковського, Михайла Чекмана (Чапаєва), пров.: 1-го Травня, Базарний, Ремісничий (Піонерський), Михайла Чекмана (Чапаєва), Мелетія Смотрицького (Островського), Ціолковського, Ст. Разіна
22 Островський Микола Гелярдович
Дунаєвецька міська рада, секретар м.Дунаївці 
тел. 0975490475
Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» с. Іванківці, с. Сивороги,  с.Слобідка Гірчичнянська, с. Соснівка
23 Пантілімонов Ярослав Анатолійович 
Фізична особа-підприємець
м.Дунаївці
тел. 0687712375,0678621030
тел. 0385820808
Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» вул.: Вербна, Загородня, Заремби, Музична (Затонського), Кам’янецька, Кленова, Курчатова, Нова, Просвіти (Пархоменко)
пров.: Вербний
25 Поліщук Юрій Степанович
ТОВ «Правовий захист»
генеральний директор м. Хмельницький
тел. 067381323
Дунаєвецька районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» с. В.Жванчик, с.М.Жванчик, с. Чимбарівка, с. Трибухівка, с.Ліпіни
26 Поліщук–Поплавська Олена Целестинівна
КУ Дунаєвецької міської ради ДНЗ №5, костелянка 
м. Дунаївці
тел. 0969884906, 0983136967
Дунаєвецька районна організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» вул.: Б.Хмельницького, Ватутіна, Ярова (Калініна), Володимирська (Січинецька, Кірова), Пилипа Орлика (Афанасія Коляновського, Комінтерна), Миколи Магери (Комунарна), Кутузова, Михайла Стельмаха (Свердлова), Суворова, пров.: Ватутіна, Миколи Магери (Комунарний), Михайла Стельмаха (Свердлова), Суворова
14 Срюбко Олександр Олександрович
Начальник групи централізованого забезпечення закладів освіти управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
м. Дунаївці 
тел. 0972334334
Дунаєвецька районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» с.Нестерівці
30 Станіславов Петро Адамович
АЗС ПАТ «Укрнафта», оператор, 
с. Мушкутинці 
тел. 0976357585
Дунаєвецька районна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» с. Лисець, с. Сокілець
31 Сусляк Дмитро Анатолійович 
тел 067499153
Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» вул.: Гагаріна, Мічуріна, Рогульського, Сонячна, Фокіна, пров. Банківський, Декоративний, Зарічний,  Робочий, Сонячний, Партизанський (Червонопартизанський), Широкий (Щорса)
33 Тімош Микола Васильович
ТОВ " Подільський бройлер"
агроном
м. Дунаївці
тел. 0979095816
Дунаєвецька районна організація Аграрної партії України с. Гута Блищанівська, с. Гута Яцьковецька, с.Ксаверівка, с.Млаки, с. Яцківці
2 Тіщенко Сергій Миколайович
пенсіонер 
м. Дунаївці
тел. 0984787999
Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» с. Заставля, с. Степок, с. Чаньків
32 Хряпченко Ольга Олексіївна 
КУ Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька районна ЦРЛ», завідувач жіночою консультацією 
м. Дунаївці
тел.0980203678
Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» вул.: Шевченка №2-110 (парні), 114, №130-154 (парні)
34 Ясінський Олександр Вікторович 
приватний підприємець 
м.Дунаївці
тел.  32-3-70  
0672532977
Дунаєвецька районна організація політичної партії “Українське об'єднання патріотів - УКРОП” вул.: Миколи Іщенка (К.Маркса), Максима Залізняка (Котовського), Л.Українки, Павла Тичини (Тельмана), Шевченка 111-127 (непарні), 156-162 парні, пров: Загородній, Франца Лендера (Фрунзе)
Детальніше...