ЦНАП інформуєЦентр надання адміністративних послуг  Дунаєвецької міської ради

Прийом громадян здійснюється згідно графіку:

Центр надання адміністративних послуг

Понеділок - пятниця

8.00-17.15

Хмельницька область, м. Дунаївці, вул. Красінських,12

тел. (03858) 20014, 33441

Електронна пошта: cnap_dun@i.ua

 

 

Рішенням 13 (позачергової) сесії Дунаєвецької міської ради від 12.10.2016р. №8-13/2016р створено Центр надання адміністративних послуг Дунаєвецької міської ради, який утворено з метою забезпечення надання адміністративних послуг по Дунаєвецькій об'єднанній територіальній громаді. Це постійно діючий робочий орган, утворений у складі апарату виконавчого комітету Дунаєвецької  міської ради. Приміщення Центру відремонтовано та облаштовано  за підтримки проекту «GIZ» «Реформа управління на сході України» в 2016р.

Основними завданнями ЦНАП є: організація надання адміністративних послуг у найкоротший термін та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень та спрощення процедури отримання адміністративних послуг, а також  поліпшення якості їх надання.

  

Прийом документів здійснюється згідно затвердженого Переліку адміністративних послуг. У ЦНАПі Дунаєвецької міської ради надається 51 адміністративна   послуга.

На кожну послугу згідно вимог Закону України «Про адміністративні послуги» розроблено інформаційні і технологічні картки.

У ЦНАП Дунаєвецької об'єднаної громади  надаються супутні послуги -  працює термінал.

Керівник ЦНАПу Дунаєвецької міської ради - Бец Алла Вікторівна