Члени виконавчого комітету



п/п

ПІП

Посада

1.

Заяць Веліна Владиславівна 

міський голова

2.

Григор'єв Олег Васильович

секретар міської ради

3.

Яценко Сергій Михайлович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4.

Чекман Валентина Костянтинівна

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5.

Сіра Катерина Вікторівна

керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради

6.

Лясота Тарас Анатолійович

начальник юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради

7.

Юрейко Оксана Олексіївна

староста Великожванчицького старостинського округу Дунаєвецької міської ради

8.

Лукова Любов Олександрівна

староста Великопобіянського старостинського округу Дунаєвецької міської ради

9.

Кушлак Алла Анатоліївна

староста Вихрівського старостинського округу Дунаєвецької міської ради 

10.

Ткачук Тетяна Василівна

староста Воробіївського старостинського округу Дунаєвецької міської ради

11.

Бабійчук Дмитро Іванович

староста Ганнівського старостинського округу Дунаєвецької міської ради

12.

Біла Світлана Михайлівна

староста Гірчичнянського старостинського округу Дунаєвецької міської ради

13.

Боднар Інна Михайлівна

староста Голозубинецького старостинського округу Дунаєвецької міської ради

14.

Солярик Надія Олексіївна

староста Гутояцьковецького старостинського округу Дунаєвецької міської ради

15.

Галатин Галина Миколаївна

староста Залісцівського старостинського округу Дунаєвецької міської ради

16.

Середа Валентина Миколаївна

староста Заставського старостинського округу Дунаєвецької міської ради

17.

Мосьондз Надія Володимирівна

староста Зеленченського старостинського округу Дунаєвецької міської ради

18.

Бабій Оксана Анатоліївна

староста Іванковецького старостинського округу Дунаєвецької міської ради

19

Підлапушна Тетяна Михайлівна

староста Лисецького старостинського округу Дунаєвецької міської ради

20.

Гоголь Галина Борисівна

староста Малокужелівського старостинського округу Дунаєвецької міської ради

21.

Олійник Наталія Василівна

староста Миньковецького старостинського округу Дунаєвецької міської ради

22.

Полянська Наталія Петрівна

староста Нестеровецького старостинського округу Дунаєвецької міської ради

23.

Мельник Олександра Петрівна

староста Рахнівського старостинського округу Дунаєвецької міської ради

24.

Козярук Олексій Вікторович

староста Січинецького старостинського округу Дунаєвецької міської ради

25.

Андрієнко Андрій Миколайович

староста Чанківського старостинського округу Дунаєвецької міської ради

26.

Огороднік Віта Юріївна

завідуюча Дунаєвецької філії екстракорпоральної детоксикації та гемодіалізу

27.

Городецький Владислав Володимирович

фізична особа-підприємець, голова ради підприємців при Дунаєвецькій міській раді

28.

Марищак Валентина Василівна

вчитель української мови та літератури Миньковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради Хмельницької області

29.

Кметюк Ірина Леонідівна

мати вихователь Будинок сімейного типу

30.

Пантілімонов Ярослав Анатолійович

інженер-землевпорядник

31.

Видилюк Вадим Дмитрович

приватний підприємець, директор ТОВ «Правовий захист»

32.

Микитюк Юрій Васильович

інспектор з експлуатаційних, виробничо-технічних та організаційних питань ТОВ «Еколінія»

33.

Барабаш Тетяна Іванівна

заступник головного лікаря з медичної частини КНП «Дунаєвецька центральна районна лікарня»

34.

Мельник Віталій Васильович

начальник Камянець-Подільського районного у3правління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області