ОголошенняФУНДУКОВИЙ БІЗНЕС В УКРАЇНІ. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ. ОГОЛОШЕННЯ ПРО СЕМІНАР.

дата створення: 2019-01-16

Все частіше люди задаються питанням раціонального використання землі.Багато людей мають у володінні земельні ділянки та земельні паї, при чому ці землі не завжди є родючими. Не рідко земля є єдиним джерелом для існування. Вибір невеликий – або здавати пай в оренду і отримувати символічну плату в 3 -4 тис.гривень, або обробляти самому. Але як продуктивно використати землю, щоб вона забезпечила нормальне життя, а не напівголодне існування.

Особливо актуальним питання ефективного використання сільськогосподарських земель стає для новостворених об'єднаних територіальних громад, яким держава передала у власність землю поза межами населених пунктів.Тепер громада, а не чиновник вирішуватиме, що робити із землею (організовувати власне господарство, здавати в оренду чи шукати інвесторів), а отримані кошти має можливість інвестувати в дороги, дитсадки, лікарні та інші соціальноважливі об’єкти. ОТГ зможе самостійно визначати, як найбільш раціонально використати свій земельний ресурс....

Детальніше...


Дунаєвецьке районне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє.

дата створення: 2019-01-14

      Дунаєвецьке районне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє. Згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства від 10.02.2016р. №39 «Про затвердження порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам» зареєстрованого в Міністерства юстицій 12.03.2016 року за № 382/28512, розпочато процес державної реєстрації потужностей . Державна реєстрація потужностей здійснюється за адресом: Дунаєвецьке районе управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, вул. МТС буд.27, м. Дунаївці, Хмельницька область.
      У разі не виконання керівники (власники)будуть притягуватись до відповідальності за порушення законодавства « Про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів», згідно ст.64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (п.2,3) виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, не зареєстрованих відповідно до вимог цього Закону – тягне за собою накладання штрафу на юридичних осіб – підприємців –у розмірі одинадцять мінімальних заробітних плат.

Детальніше...


Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя у багатоквартирному будинку у м. Дунаївці.

дата створення: 2019-01-14

Виконавчий комітет Дунаєвецької міської ради повідомляє, що відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 14.01.2019 року, конкурс з визначення управителя багатоквартирного будинку в м.Дунаївці, визнаний таким, що не відбувся через відсутність конкурсних пропозицій.

Відповідно до п.8 розділу ІV Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, протягом десяти календарних днів на офіційному веб-сайті Дунаєвецької міської ради та в газеті «Дунаєвецький вісник» буде оголошено про повторне проведення конкурсу.

Виконавчий комітет Дунаєвецької міської ради

Детальніше...


Чемпіонат Дунаєвецького району з футзалу серед команд Першої групи

дата створення: 2019-01-11

Шановні дунаївчани, мешканці та гості нашої громади!

Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та районна федерація футболу гостинно запрошують усіх прихильників спорту у вихідні дні (субота, неділя), упродовж січня-лютого місяців 2019р., на перегляд матчів традиційного чемпіонату Дунаєвецького району (міської ОТГ) з футзалу.

Цьогорічний чемпіонат розпочинають команди Першої групи, які, за жеребкуванням, розбиті на дві підгрупи:

група «А»                       група «В»

1. ГОЛОЗУБИНЦІ           1. БАЛИН

2. ІВАНКІВЦІ                   2. ЛИСЕЦЬ

3. ЗАЛІСЦІ                      3. В.ЖВАНЧИК

4. СЛ.РАХНІВСЬКА        4. МАКІВ

5. ЛОШКІВЦІ                   5. НЕСТЕРІВЦІ

6. СОКІЛЕЦЬ                   6. В.ПОБІЙНА

Ігри чемпіонату з футзалу серед команд Першої групи проходитимуть в ігровому залі місцевого спорткомплексу «Колос» 12-13 січня та 19-20 січня.

Початок змагань – 9.00 год.

Суддівська колегія.

Детальніше...


Повідомлення

дата створення: 2018-12-28

Виконком Дунаєвецької міської ради  інформує про те, що  31 січня  2019 р. о 15 годині в приміщенні залу засідань Дунаєвецької міської ради  відбудуться  громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території для обґрунтування можливості будівництва магазину–кафе по вул. Центральна, 31 в с.Зеленче Дунаєвецького району Хмельницької області (загальна площа земельної ділянки 0,06 га)

         З матеріалами вищевказаного проекту детального плану території можна ознайомитися за адресою:  м.Дунаївці, вул.Шевченка,50 (земельно-архітектурний відділ апарату Дунаєвецької міської ради) та на сайті Дунаєвецької міської ради (dunrada.gov.ua).

         Замовник – Дунаєвецька міська рада, розробник – ТОВ «Джафар», платник  - гр.Михальська Алла Миколаївна

         Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 30 січня  2019 р.

        Відповідальний  за організацію розгляду пропозицій  головний спеціаліст земельно-архітектурного відділу апарату Дунаєвецької міської ради І.Мудра.

Детальніше...


Повідомлення

дата створення: 2018-12-28

Виконком Дунаєвецької міської ради  інформує про те, що  31 січня  2019 р. о 14 годині в приміщенні залу засідань Дунаєвецької міської ради  відбудуться  громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території кварталу в межах вулиць Дунайгородська, Партизанська, Широка та пров.Декоративний для обґрунтування можливості будівництва магазину промислових та непромислових товарів на перехресті вул. Дунайгородської та вул. Партизанської в м.Дунаївці Хмельницької області (загальна площа земельної ділянки 0,0664 га)

         З матеріалами вищевказаного проекту детального плану території можна ознайомитися за адресою:  м.Дунаївці, вул.Шевченка,50 (земельно-архітектурний відділ апарату Дунаєвецької міської ради) та на сайті Дунаєвецької міської ради (dunrada.gov.ua).

         Замовник – Дунаєвецька міська рада, розробник – ТОВ «Джафар», платник  - гр.Веселовський Володимир Іванович

         Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 30 січня  2019 р.

        Відповідальний  за організацію розгляду пропозицій  головний спеціаліст земельно-архітектурного відділу апарату Дунаєвецької міської ради І.Мудра.

Детальніше...