Графік особистого прийому громадян



Графік особистого прийому громадян депутатами міської ради об'єднаної територіальної громади 

1.

Мудрик Костянтин Михайлович

перша та друга середа місяця

з 15.00   до 18.00 години

місце прийому – стадіон "Колос",зал боротьби, вул. Дм.Жлоби,2

7.

Дебре Ігор Костянтинович

щопонеділка

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

13.

Бакуліч Юрій Володимирович

перший, третій четверг місяця

з 10.00  до 12.00  години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

2.

Буяр Лілія Петрівна

щовівторка

 з 09.00  до 12.00  години

 місце прийому -  КП "ЖЕО" Дунаєвецької міської ради, вул. Горокого,11

 

8.

Поліщук-Поплавська Олена Целестинівна

перша, третя середа місяця

з 13.00  до 14.00  години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

14.

Ясінський Олександр Вікторович

щосереди

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

 

3.

Кобилянська Альона Костянтинівна

друга субота місяця

з 10.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

9.

Кобилянський Сергій Михайлович

щопонеділка

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

 

15.

Жовнір Руслан Євгенович

щоп'ятниці

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення неврологічного відділення Дунаєвецької ЦРЛ

4.

Хряпченко Ольга Олексіївна

щоп'ятниці

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення жіночої консультації Дунаєвецької ЦРЛ

10.

Монастирський Анатолій Валерійович

щопонеділка

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

16.

Лук'янова Людмила Василівна

щосереди

з 09.00   до 16.00 години

місце прийому - приміщення Мушкутинецького клубу

5.

Білан Вячеслав Станіславович

четверта п'ятниця місяця

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

11.

Лігоцький Віталій Йосипович

щосуботи

з 11.00   до 14.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької  міської ради

17.

Поліщук Юрій Степанович

останій понеділок місяця

з 09.00   до 16.00 години

місце прийому - приміщення Великожванчицької територіальної громади

6

Сусляк Дмитро Анатолійович

щовівторка

з 09.00   до 13.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецького  районного будинку культури

12.

Пантілімонов Ярослав Анатолійович

кожний робочий день

з 09.00   до 16.00 години

місце прийому - приміщення офісу по вул. Шевченка,92/22

18.

Кушнір Олександр Володимирович

остання неділя місяця

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Миньковецької територіальної громади

 

19

Матвеєва Юлія Михайлівна

щопонеділка

з 09.00   до 16.00 години

місце прийому - приміщення адмінкорпусу лікарні, вул. Горького

25.

Матіяш Павло Вікторович

останя п'ятниця місяця

з 09.00   до 12.00 години

 місце прийому - приміщення Воробіївської територіальної громади 

30.

Кріль Юрій Володимирович

щопонеділка

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Зеленченської територіальної громади

20

Кушнір Михайло Васильович

перший вівторок місяця

з 10.00 до 12.00  години

місце прийому - приміщення Великопобіянської  територіальної громади

26.

Срюбко Олександр Олександрович

щосуботи

з 10.00   до 14.00 години

місце прийому - Нестеровецька сільська бібліотека

31.

Тіщенко Сергій Миколайович

щочетверга

з 10.00   до 14.00 години

місце прийому - приміщення Чаньківської територіальної громади

21.

Красовська Людмила Євгенівна

останій четверг місяця

з 11.00   до 13.00 години

місце прийому - приміщення клуб с. М.Побіянка, клуб с. Держанівка

 

27.

Мазур Микола Вікторович

перша субота місяця

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Голозубинецької територіальної громади

32.

Станіславов Петро Адамович

з 10.00   до 12.00 години

перша субота  місяця- місце прийому : приміщення Лисецької територіальної громади;

третя субота  місяця - приміщення Сокілецької територіальної громади

22

Коричак Володимир Миколайович

з 10.00   до 12.00 години

перша п'ятниця місяця місце прийому - приміщення Ганівської територіальної громади ;

друга п'ятниця  місяця місце прийому - приміщення Вихрівської територіальної громади

28.

Островський Микола Гелярдович

щопонеділка

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому - приміщення Дунаєвецької міської ради

33.

Дудка Сергій Миколайович

з 10.00   до 12.00 години

перша  п’ятниця місяця приміщення міської ради м. Дуцнаївці

23.

Кісілюк Анатолій Йосипович

друга  субота місяця

з 09.00   до 12.00 години

місце прийому -приміщення Гірчичнянської, Демянковецької територіальних  громад

29.

Маркітан Олександр Олександрович

щоп'ятниці

з 09.00   до 12.00 години

 місце прийому - приміщення Залісцівської територіальної громади 

34.

Тімош Микола Васильович

друга та четверта середа місяця

з 10.00   до 12.00 години

місце прийому:  приміщення Дунаєвецької районної ради

 

24.

Коломієць Наталія Вячеславівна

другий  віторок  місяця

з 10.00   до 13.00 години

місце прийому приміщення Січинецької територіальної громади