Заступник



http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_leadership/2018/03/28/2018-03-28_1507/images/images-98340.jpg

Яценко Сергій Михайлович

Народився 15 червня 1976 року в смт. Смотрич Дунаєвецького району Хмельницької області. Громадянин України.

Освіта вища. В 2009 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за кваліфікацією юрист.

Трудову діяльність розпочав з 1998 року в органах внутрішніх справ.

2016 рік менеджер району «Першого національного аграрного кооперативу».

08 лютого 2018 року затверджений на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. З 23 лютого 2018 року приступив до безпосереднього виконання повноважень.

Постійно працює над підвищенням власного професійного рівня.

Одружений. Разом з дружиною виховують двох синів.

 

Декларація 2020р.

Декларація 2019р.

Декларація 2018р.

Декларація 2017р.





http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_leadership/2020/03/03/2020-03-03_4635/images/images-19752.jpg

Чекман Валентина Костянтинівна

Народилася 09 травня 1958 року в с. Чаньків Дунаєвецького району Хмельницької області. Громадянка України. Освіта вища. У 1981 році закінчила Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання». У 1993 році закінчила Хмельницький комерційний технікум за спеціальністю «Організація торгівлі і товарознавства непродовольчих товарів».

Трудову діяльність розпочала з 1975 року старшим піонервожатим Миньковецької школи.

1976 – 1977 роки – старший піонервожатий Чаньківської школи.

1981 – 1990 роки – вчитель початкових класів, вихователь групи продовженого дня Чаньківської неповної середньої школи.

1990 – 1991 роки – заступник голови правління Балинського споживчого товариства по торгівлі.

1991 – 1998 роки – голова правління Балинського споживчого товариства.

1998 – 2001 роки – директор «Виробничого комплексу».

2001 – 2005 роки – директор КП «Дунаєвецьке».

2005 – 2022 роки – директор кооперативного підприємства «Дунаєвецький ринок».

11 серпня 2022 року рішенням тридцять дев’ятої (позачергової) сесії Дунаєвецької міської ради затверджена на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Обиралась депутатом Чаньківської сільської, 2-х скликань Дунаєвецької районної та Дунаєвецької міської рад.

Має дочку та двоє онуків.