Склад постійних комісій



Комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів:

1

Чекман Юрій Петрович

голова

Хмельницька обласна організація політичної партії «За конкретні справи»

2

Даньков Юрій Михайлович

заступник

Хмельницька територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність»

3

Доротюк Ірина Володимирівна

секретар

Хмельницька обласна організація політичної партії «За майбутнє»

4

 Сікора Валентина Тадеушівна

 

Хмельницька обласна партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

5

Жовнір Руслан Євгенович

Хмельницька обласна організація політичної партії «За конкретні справи»

6

Гураєвська Тетяна Станіславівна

Хмельницька обласна організація політичної партії «Слуга народу»

7 Красовська Людмила Євгенівна Хмельницька обласна організація політичної партії «За конкретні справи»

Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації:

1

Чекман Валентина Костянтинівна

голова

Хмельницька обласна організація політичної партії «За конкретні справи»

2

Срюбко Олександр Олександрович

заступник

Хмельницька обласна партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

3

Пастощук Олександр Юрійович

секретар

Хмельницька територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність»

4

Тимчишин Микола Володимирвич

Хмельницька територіальна організація радикальної партії Олега Ляшка

5

Боднар Сергій Борисович

 

Хмельницька обласна організація політичної партії «За конкретні справи»

6

Ясінський Олександр Вікторович

 

Хмельницька обласна організація політичної партії «Слуга народу»

 

Комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг:

1

Казімірова Наталія Михайлівна

голова

 

Хмельницька територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність»

2

Романюк Віктор Олександрович

заступник

Хмельницька обласна організація політичної партії «Слуга народу»

3

Вознюк Тетяна Вікторівна

секретар

Хмельницька обласна організація політичної партії «За конкретні справи»

4

Тулюк Іван Вікторович

 

Хмельницька обласна організація політичної партії «Слуга народу»

5 Слюсарчик Надія Олексіївна Хмельницька обласна організація політичної партії «За конкретні справи»

Комісія з питань містобудування, будівництва, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища:

1

Антал В'ячеслав Іванович

голова

Хмельницька обласна організація політичної партії «Слуга народу»

2

Войтков Руслан Васильович

заступник

Хмельницька територіальна організація радикальної партії Олега Ляшка

3

Поліщук Юрій Степанович

секретар

Хмельницька обласна партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

4

Кріль Юрій Володимирович

Хмельницька обласна організація політичної партії «За майбутнє»

5 Тимофієв Олег Альбертович Хмельницька обласна організація політичної партії «За конкретні справи»

6

Степанов Олександр Володимирович

Хмельницька обласна організація політичної партії «Слуга народу»

7 Загородний Віктор Віталійович Хмельницька обласна організація політичної партії «За конкретні справи»