Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту “Генеральний план та план зонування території села Заставля Дунаєвецького району

30.09.2019

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

“Генеральний план та план зонування території села Заставля Дунаєвецького району Хмельницької області”.

Основна мета проекту - обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території, на якій реалізуються повноваження об’єднаної територіальної громади - Дунаєвецької міської ради.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Дунаєвецька міська рада Дунаєвецького району Хмельницької області

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення починається з 04.10.2019 року і триває до 03.11.2019 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 29.10.2019р. о 15:00 в приміщенні Дунаєвецької міської ради за адресою: м. Дунаївці, вул. Шевченка, 50.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом генерального плану та розділом «Охорона навколишнього природного середовища» можна у Дунаєвецькій міській раді щовівторка з 14.00 до 17.00 та щоп’ятниці з 10.00 до 13.00. Матеріали проекту генерального плану території також розміщені на WEB-сайт: http://dunrada.gov.ua/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Дунаєвецька міська рада Дунаєвецького району. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 32400, Хмельницька область, м. Дунаївці, вул. Шевченка, 50. Тел./факс: (03858) 3-18-99, 3-12-95, 3-16-94 Контактний e-mail (сайту): dunorg@i.ua Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 04.10.2019 по 03.11.2019р.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Проведення транскордонних консультацій не потребує.