Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту “Детальний план території для визначення можливості будівництва гідроелектростан

11.09.2019

 

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: Детальний план території для визначення можливості будівництва гідроелектростанції на земельній ділянці, яка розташована в південній частині с. Миньківці Дунаєвецького району (загальна площа земельної ділянки: 0,25 га).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Об’єднана територіальна громада - Дунаєвецька міська рада Дунаєвецького району.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 11.09.2019 року і триває до 10.10.2019 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: Громадські слухання відбудуться 03.10.2019р. о 15:00 в приміщенні Дунаєвецької міської ради за адресою: м. Дунаївці, вул. Шевченка, 50.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Ознайомитись з проектом детального плану та розділом «Охорона навколишнього природного середовища» можна у Дунаєвецькій міській раді щовівторка з 14.00 до 17.00 та щоп’ятниці з 10.00 до 13.00. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на WEB-сайт міськради: http://dunrada.gov.ua/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Дунаєвецька міська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: м. Дунаївці, вул. Шевченка, 50. Тел./факс: (03858) 3-18-99, 3-12-95, 3-16-94 Контактний e-mail (сайту): dunorg@i.ua

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Проведення транскордонних консультацій не потребує.