«Байєр» оголошує конкурс соціальних проєктів

13.02.2020

Компанія «Байєр» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках сьомого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». Подання заявок на перший етап відбуватиметься до 23 лютого 2020 року. Пропозиції соціальних проєктів приймаються за такими напрямами:

· освітні програми;

· програми зі сталого розвитку середовища громад.

Відбір пропозицій проєктів здійснюватиметься у два етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проєкт українською мовою. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проєкт та організацію англійською та українською мовами. Планується, що остаточне рішення про отримувачів грантів оголосять влітку 2020 року.

Завантажити анкету першого етапу та ознайомитися з вимогами до учасників можна на сайті компанії «Байєр» (bayer.ua/development/reports/grain_basket_of_the_future). Проєкти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії. Проєктна діяльність може бути розрахована на термін до 6 місяців. До участі у конкурсі приймається одна заявка від кожної організації.

Максимальний розмір гранту, що може бути наданий – 200 000 грн.

Про програму соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього»

Програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» була започаткована у 2013 році. Основна місія програми – поліпшення життя людей шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем. Переможцями конкурсу з 2013 по 2019 рік стали 21 соціальний проєкт для громад Вінницької, Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

За період роботи Програми були підтримані наступні соціальні проекти: створення центру мобільної інформатизації у школі (придбання комп’ютерів), конструкція дитячого майданчика для дітей з особливими потребами (спорудження унікального тренажера – спортивного майданчика), впровадження соціального підприємництва (проведення тренінгів для започаткування власної справи в сільській місцевості), створення парку для людей з особливими потребами (облаштування доріжок та пандусів), розвиток читацької культури (придбання обладнання для бібліотек), енергоефективне освітлення вулиць (встановлення сонячних батарей та LED світильників), створення комфортних умов для занять спортом (ремонт та оснащення спортивного комплексу) тощо.