Рішення 8 сесії міської ради об'єднаної територіальної громади

26.05.2016

1. Про розгляд депутатського запиту депутата Дунаєвецької міської ради VІІ скликання Поліщука Ю.С. (рішення прийнято)
2. Про звернення депутатів Дунаєвецької міської ради VІІ скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Президента України. (рішення прийнято)
3. Про звернення депутатів Дунаєвецької міської ради VIІ скликання до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо мораторію на землі сільськогосподарського призначення. (рішення прийнято)
4. Про затвердження «Програми розвитку системи освіти Дунаєвецької міської ради на 2016-2018 роки». (рішення прийнято)
5. Про затвердження Програми «Шкільний автобус» Дунаєвецької міської ради на 2016-2018 роки. (рішення прийнято)
6. Про затвердження Програми «Охорони навколишнього середовища» Дунаєвецької міської ради на 2016-2020 роки. (рішення прийнято) 
7. Про затвердження Програми забезпечення власним житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на території Дунаєвецької міської ради на 2016-2018 роки. (рішення прийнято)
8. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік. (рішення прийнято)
9. Про запровадження посад старост. (рішення прийнято)
10. Про призначення перших місцевих виборів старост сіл Дунаєвецької міської ради. (рішення прийнято)
11. Про затвердження Слюсарчик Надії Олексіївни на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та про умови оплати праці Слюсарчик Надії Олексіївни. (рішення прийнято)
12. Про вступ до асоціації об’єднаних громад Хмельницької області. (рішення прийнято)
13. Про затвердження Статуту комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» в новій редакції. (рішення прийнято)
14. Про перейменування вулиць с. Великий Жванчик Дунаєвецького району. (рішення прийнято)
15. Про покладання повноважень у здійсненні державної регуляторної політики. (рішення прийнято)
16. Про визнання таким, що втратило чинність рішення п’ятдесятої сесії Дунаєвецької міської ради від 14.08.2015 р. №8-50/2015 р. «Про затвердження Положення «Про порядок призначення та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади Дунаєвецької міської ради». (рішення прийнято)
17. Про розгляд звернення ФОП Погинайка М.М. щодо надання дозволу на виконання робіт в рахунок пайової участі у створенні , розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. (рішення прийнято)
18. Про надання в оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради. (рішення прийнято)
19. Про розроблення детального плану території (сміттєзвалища). (рішення прийнято)
20. Про внесення змін до додатку 3 рішення третьої сесії міської ради VІІ скликання №2-3/2016р «Про створення юридичних осіб, як виконавчих органів міської ради». (рішення прийнято)
21. Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради VІІ скликання №5-6/2016 р. «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку ОТГ Дунаєвецької міської ради на 2016 рік». (рішення прийнято)
22. Про внесення змін до рішення сьомої (позачергової) сесії міської ради від 11.04.2016 р. №7-7/2016р «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради». (рішення прийнято)
23. Про внесення змін до додатку 2 «Порядку використання коштів міського бюджету для соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей» рішення п’ятої (позачергової) сесії міської ради від 16.02.2016 р. №10-5/2016р «Про затвердження Порядків використання коштів міського бюджету для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам на вирішення матеріально-побутових проблем та соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей» (рішення прийнято)
24. Про розроблення детального плану території північно-східної частини кварталу в межах вулиць Партизанська, Шевченко, Робоча, провулку Партизанський для обґрунтування можливості розміщення багатоквартирної та гаражної забудови в м. Дунаївці Хмельницької області. (рішення прийнято)
25. Про надання дозволу на розроблення схеми розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в місті Дунаївці по вул.Шевченка. (рішення прийнято)
26. Про дозвіл на списання основних засобів (рішення прийнято)
27. Про затвердження проектно-кошторисної документації реконструкції очисних споруд та напірного колектора м. Дунаївці Хмельницької області (ІІ черга - напірний колектор, піскоуловлювачі, каналізаційна насосна станція) (рішення прийнято)
28. Про закріплення майна на праві господарського відання (рішення прийнято)
29. Про надання пільг по сплаті земельного податку (рішення прийнято)
30. Про затвердження Програми розвитку та підтримки економічно неактивних підприємств Дунаєвецької ОТГ на 2016-2017 роки (рішення прийнято)
31. Про припинення права користування земельними ділянками (рішення прийнято)
32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок і присвоєння поштової адреси (рішення прийнято)
33. Про припинення договорів оренди земельних ділянок та договорів про встановлення особистого строкового сервітуту (рішення прийнято)
34. Про передачу в оренду земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Кобзар Лідії Володимирівні (рішення прийнято)
35. Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Шеманській Світлані Валеріївні (рішення прийнято)
36. Про перехід права оренди земельної ділянки (рішення прийнято)
37. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки в частині заміни сторін договору у зв'язку із зміною орендаря (рішення прийнято)
38. Про поновлення договору оренди та внесення часткових змін в договір оренди земельної ділянки № 148 від 24 лютого 2005 року (рішення прийнято)
39. Про поновлення договору оренди (рішення прийнято)
40. Про встановлення особистого строкового платного сервітуту на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (рішення прийнято)
41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки гр.Михайлову Людвигу Петровичу та присвоєння поштової адреси (рішення прийнято)
42. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)
43. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу безоплатно у власність земельних ділянок (рішення прийнято)
44. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
45. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок (рішення прийнято)
46. Про продаж земельної ділянки приватному акціонерному товариству «Фірма Бакалія» (рішення прийнято)
47. Про продаж земельної ділянки гр.Войцехову Юрію Йосиповичу (рішення прийнято)
48. Про продаж земельної ділянки гр. Лігоцькому Сергію Анатолійовичу та гр.Кошці Юрію Володимировичу (рішення прийнято)
49. Про продаж земельної ділянки гр.Лагбаєву Сергію Миколайовичу (рішення прийнято)
50. Про продаж земельної ділянки гр.Лігоцькій Світлані Анатоліївні (рішення прийнято)
51. Про продаж земельної ділянки гр.Швецю Олегу Володимировичу (рішення прийнято)
52. Про внесення змін до рішення сьомої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання від 11 квітня 2016 року №4-7/2016 (рішення прийнято)

 

Усі рішення 8 сесії.rar

Протокол 8 сесії.doc

Рішеня 8 сесії.doc