Рішення 11 сесії міської ради об'єднаної територіальної громади

12.08.2016

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 р. (рішення прийнято)
2. Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради VІІ скликання №5-6/2016р. «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку ОТГ Дунаєвецької міської ради на 2016 рік» (рішення прийнято)
3. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул.Шевченка, 50, м.Дунаївці, Хмельницької області» (рішення прийнято)
4. Про затвердження проекту «Розроблення містобудівної документації (генеральних планів та планів зонування території населених пунктів ОТГ)»  (рішення прийнято)
5. Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання молоді. (рішення прийнято)
6. Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів в області, в яких проходять службу жителі Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади (рішення прийнято)
7. Про затвердження Порядку та нормативів відрахування комунальними підприємствами до загального фонду міського бюджету чистого прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності (рішення прийнято)
8. Про закриття кладовища в м.Дунаївці (рішення прийнято)
9. Про надання  згоди на безоплатну передачу об’єктів електромереж (рішення прийнято)
10. Про внесення змін до додатку 1 рішення третьої (позачергової) сесії міської ради від 05 січня 2016 р. №4-3/2016р «Про зміну назв та затвердження в новій редакції статутів юридичних осіб міської ради» (рішення прийнято)
11. Про надання згоди на реорганізацію шкіл (рішення прийнято)
12. Про Перелік майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для передачі в оренду (рішення прийнято)
13. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (рішення прийнято)

 Усі рішення 11 сесії.rar

 Протокол 11сесії.doc

 Рішеня 11 сесії.doc