Рішення 13 (позачергової) сесії міської ради об'єднаної територіальної громади

12.10.2016

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 р. (рішення прийнято)
2. Про застосування програмно-цільового методу (рішення прийнято)
3. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт приміщень (заміна віконних та дверних блоків) Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 по вул.Шевченка, 109 в м.Дунаївці Хмельницької області» (рішення прийнято)
4. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт приміщень (заміна віконних та дверних блоків) Мушкутинецької ЗОШ І-ІІІ ст. по вул.Ювілейній, 1 в с.Мушкутинці  Дунаєвецького району Хмельницької області» (рішення прийнято)
5. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт покрівлі будівлі Дунаєвецької дитячої школи мистецтв по вул. Гагаріна, 20 в м.Дунаївці Хмельницької області» (рішення прийнято)
6. Про прийняття майна з власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району в комунальну власність Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
7. Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату Дунаєвецької міської ради, апарату виконавчого комітету та виконавчих органів Дунаєвецької  міської ради (рішення прийнято)
8. Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
9. Про затвердження складу Комітету зі стратегічного планування (рішення прийнято)
10. Про внесення змін до рішення одинадцятої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання від 12.08.2016 р. №5-11/2016р. «Про програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України в Дунаєвецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2016 – 2020 роки» (рішення прийнято)
11. Про надання в оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
12. Про закріплення майна на праві оперативного управління (рішення прийнято)
13. Про надання згоди на передачу комерційних лічильників обліку спожитої електричної енергії, газу та води у власність територіальних громад Дунаєвецького району (рішення прийнято)
14. Про надання  згоди на розроблення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (рішення прийнято)
15. Про розроблення детального плану території східної частини кварталу в межах вулиць Садова – Жовтнева для обґрунтування можливості розміщення багатоквартирної  та гаражної забудови в м.Дунаївці Хмельницької області (рішення  не прийнято)
16. Про розроблення детального плану території південної частини кварталу в межах вулиць Толстого – 1-го Травня для обґрунтування можливості розміщення магазину в м.Дунаївці Хмельницької області (рішення прийнято)
17. Про звернення депутатів Дунаєвецької міської ради VІІ скликання до Верховної ради України, Кабінету міністрів України та Президента України (рішення прийнято)
18. Про звернення депутатів Дунаєвецької міської ради VІІ скликання до Президента України (рішення не прийнято)

Усі рішення 13 сесії.rar

 Протокол 13 сесії.doc

 Рішеня 13 сесії.doc