Рішення 23 сесії міської ради об'єднаної територіальної громади

11.07.2017

1. Про внесення змін до  Регламенту Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
2. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Дунаєвецької міської ради на 2018 рік (рішення прийнято)
3. Про внесення змін  до рішення другої (позачергової) сесії міської ради від 24.12.2015 р. №5-2/2015р. «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Дунаєвецької міської  ради,  апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради» (рішення прийнято)
4. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників комунальних установ та закладів Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
5. Про згоду на використання коштів (рішення прийнято)
6. Про виконання плану роботи міської ради за І півріччя 2017 року та  затвердження плану роботи міської ради на ІІ півріччя 2017 р (рішення прийнято)
7. Про надання згоди на продовження терміну дії контрактів з директорами загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів (рішення прийнято)
8. Про створення опорних шкіл (рішення прийнято)
9. Про безоплатне прийняття майна у комунальну власність міської ради (рішення прийнято)
10. Про ліквідацію  дошкільних закладів (рішення прийнято)
11. Про оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
12. Про відчуження шляхом продажу комунального майна територіальної громади Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
13. Про внесення змін до рішень  шістнадцятої сесії міської ради від 26 листопада 2004 р. №10-16/2004р (рішення прийнято)
14. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розташування тимчасових споруд  для здійснення підприємницької діяльності в м.Дунаївці по вул.Горького (рішення прийнято)
15. Про створення громадського пасовища с.Рахнівка (рішення прийнято)
16. Про створення громадського пасовища с.Гірчична (рішення прийнято)
17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зміну цільового призначення та державну реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку (рішення прийнято)
18. Про розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
19. Про розроблення детального плану території східної частини кварталу в межах вулиць Франца Лендера, Шевченко, Партизанська, Дунайгородська для обґрунтування можливості розміщення будівель торгівлі в м.Дунаївці по вул.Франца Лендера, 34 Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення прийнято)
20. Про затвердження детального плану території західної частини кварталу в межах вулиць Київська, Шевченко, Тімірязєва, Михайла Коцюбинського в м.Дунаївці Хмельницької області (рішення прийнято)
21. Про внесення часткових змін в рішення сесії Малокужелівської сільської ради №3-21/2008р.від 18 грудня  2008 року (рішення прийнято)
22. Про припинення права користування земельними ділянками (рішення прийнято)
23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок (рішення прийнято)
24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок (рішення прийнято)
25. Про затвердження проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок та передачу безоплатно у власність земельних ділянок (рішення прийнято)
26. Про передачу в оренду земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Коваль Марії Іванівні (рішення прийнято)
27. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)
28. Про надання  дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)

Усі рішення 23 сесії.rar
Протокол 23 сесії.doc
Рішеня 23 сесії.doc