Рішення 24 (позачегрової) сесії міської ради об'єднаної територіальтної громади

20.07.2017

1. Про звернення Дунаєвецької міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, щодо неприпустимості ухвалення запропонованого проекту Трудового кодексу України (рішення прийнято)
2. Про затвердження Програми забезпечення  виконання повноважень управлінням соціального захисту населення Дунаєвецької РДА щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення на 2017-2018 роки (рішення прийнято)
3. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (рішення прийнято)
4. Про створення відділу з питань праці та соціального захисту населення як виконавчого органу міської ради (рішення прийнято)
5. Про внесення змін до рішення двадцять другої (позачергової) сесії VII скликання від 09 червня 2017 р.   № 10-22/2017 р. «Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для передачі в оренду» (рішення прийнято)
6. Про визнання таким, що втратило чинність рішення міської ради VІІ скликання (рішення прийнято)
7. Про затвердження проекту  «Створення матеріально – технічних умов для функціонування КП Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» (рішення прийнято)
8. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт будівлі по вул. Молодіжній, 36-А, с.Гута-Яцьковецька, Дунаєвецького району, Хмельницької області» (рішення прийнято)
9. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт будівлі сільського клубу по вул.Центральній, 33 в с.Заставля Дунаєвецького р-ну  Хмельницької обл.» (рішення прийнято)
10. Про затвердження проекту  «Створення сучасних матеріально – технічних умов для функціонування КП «Міськводоканал» Дунаєвецької міської ради» (рішення прийнято)
11. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт будівлі по вул. Центральній, 51, с.Сивороги,  Дунаєвецького району, Хмельницької області» (рішення прийнято)
12. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт частини будівлі  Дунаєвецької дитячої школи мистецтв по вул.Гагаріна, 20 в м.Дунаївці Хмельницької області» (рішення прийнято)
13. Про затвердження проекту  «Розроблення містобудівної документації (генеральних планів та планів зонування території населених пунктів ОТГ)» (рішення прийнято)
14. Про затвердження проекту  «Дообладнання сортувального цеху твердих побутових відходів на території Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади» (рішення прийнято)
15. Про поновлення договору оренди землі (рішення прийнято)
16. Про розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
17. Про розроблення детального плану території північної частини кварталу в межах вулиць Пушкіна, Івана Франка, Господарська для обґрунтування можливості зміни цільового призначення земельної ділянки в м.Дунаївці по вул.Івана Франка, 2-А Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення прийнято)


Усі рішення 24 сесії.rar
Протокол 24 сесії.doc
Рішеня 24 сесії.doc