Рішення 29 (чергової) сесії міської ради о'бєднаної територіальної громади

17.11.2017

1. Про внесення змін  до рішення другої (позачергової) сесії міської ради від 24.12.2015 р. №5-2/2015р. «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Дунаєвецької міської  ради,  апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради» (рішення прийнято)
2. Про присвоєння міському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування (рішення прийнято)
3. Про затвердження Положень  про структурні підрозділи Дунаєвецької міської  ради (рішення прийнято)
4. Про внесення змін до рішення четвертої сесії міської ради VІІ скликання від 28.01.2016 р. №20-4/2016р «Про затвердження Програми соціального захисту населення Дунаєвецької міської ради на 2016-2017 роки» (рішення прийнято)
5. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників комунальних установ та закладів Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
6. Про втрату чинності рішень сесії Дунаєвецької міської ради V скликання (рішення прийнято)
7. Про затвердження Положення «Про оренду майна, яке належить до власності територіальної громади Дунаєвецької міської ради» (рішення прийнято)
8. Про оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
9. Про затвердження оцінки та надання згоди на відчуження шляхом продажу комунального майна територіальної громади Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
10. Про передачу та закріплення майна (рішення прийнято)
11. Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії VII скликання №16-26/2017 р. від 12 вересня 2017 р. «Про безоплатне прийняття майна у комунальну власність Дунаєвецької міської ради» (рішення прийнято)
12. Про внесення змін до рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії міської ради VII скликання від 12 жовтня 2017 р. №8-28/2017р «Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонуються для передачі в оренду» (рішення прийнято)
13. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розташування тимчасових споруд  для здійснення підприємницької діяльності в м.Дунаївці по вул.Шевченка (рішення прийнято)
14. Про затвердження детального плану території південної частини кварталу в межах вулиць 1 Травня, Толстого для обґрунтування можливості зміни цільового призначення земельної ділянки в м.Дунаївці Хмельницької області (рішення прийнято)
15. Про затвердження детального плану території східної частини кварталу в межах вулиць Франца Лендера, Шевченко, Партизанська, Дунайгородська для обґрунтування можливості розміщеня будівель торгівлі в м.Дунаївці по вул.Франца Лендера, 34 Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення прийнято)
16. Про припинення права користування земельними ділянками (рішення прийнято)
17. Про поновлення договорів оренди землі (рішення прийнято)
18. Про затвердження проекту землеустрою, зміну цільового призначення та передачу в оренду земельної ділянки (рішення прийнято)
19. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)
20. Про затвердження проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок та передачу безоплатно у власність земельних ділянок (рішення прийнято)
21. Про внесення часткових змін в рішення сесії Чаньківської сільської ради №8-23/2009 від 16 грудня 2009 року (рішення прийнято)
22. Внесення часткових змін в рішення міської ради №28-23/2017р. від 11 липня 2017 року «Про надання  дозволів на розроблення документації із землеустрою» (рішення прийнято)
23. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
24. Про надання доручення міському голові на укладення угоди про компенсацію від недооотриманих коштів за фактичне використання земельної ділянки (рішення прийнято)
25. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок (рішення прийнято)
26. Про продаж  земельної ділянки Глевичу Юрію Вячеславовичу (рішення прийнято)
27. Про продаж  земельної ділянки Ульяновій Оксані Іванівні (рішення прийнято)
28. Про розгляд заяви Качуровського А.М. (рішення прийнято)
29. Про розгляд клопотання настоятеля протиієрея Добжанського В.В. (рішення прийнято)

Усі рішення 29 сесії.rar
Протокол 29 сесії.doc
Рішеня 29 сесії.doc