Рішення 19 сесії міської ради об'єднаної територіальної громади

28.02.2017

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
2. Про визнання повноважень депутата Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
3. Про внесення змін до складу постійних комісій Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
4. Про звернення Дунаєвецької міської ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо підтримки торговельної блокади (рішення прийнято)
5. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2016 рік (рішення прийнято)
6. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (рішення прийнято)
7. Про право розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету (рішення прийнято)
8. Звіт про виконання Плану соціально економічного розвитку Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади за 2016 рік (рішення прийнято)
9. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки (рішення прийнято)
10. Про затвердження Стратегії розвитку Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки (рішення прийнято)
11. Про затвердження Програми енергоефективності та енергозбереження Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки (рішення прийнято)
12. Про затвердження Програми організації громадських робіт на 2017 рік (рішення прийнято)
13. Про затвердження нової редакції Програми  цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Дунаєвецької міської ради на 2017-2021  роки (рішення прийнято)
14. Про затвердження Положення про Раду підприємців (рішення прийнято)
15. Про затвердження Положення про оплату праці керівників комунальних підприємств Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
16. Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб по Дунаєвецькій міській раді (рішення прийнято)
17. Про  встановлення  на території Дунаєвецької міської ради податків і зборів та втрату чинності рішень міської ради (рішення прийнято)
18. Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії міської ради від 24.12.2015 р. №5-2/2015р. «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Дунаєвецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради» (рішення прийнято)
19. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії міської ради VІІ скликання від 16.12.2016 р. №6-16/2016р «Про  встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування дітей у  ДНЗ Дунаєвецької міської ради» (рішення прийнято)
20. Про припинення дії тендерного комітету (рішення прийнято)
21. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників комунальних установ та закладів Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
22. Про закриття та реорганізацію груп у дошкільних закладах Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
23. Про затвердження Переліку платних послуг, що надаються комунальними установами  Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
24. Про перелік організацій міста на яких можуть використовуватися безоплатні суспільно корисні роботи (рішення прийнято)
25. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для відчуження (рішення прийнято)
26. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для передачі в оренду (рішення прийнято)
27. Про оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
28. Про надання  згоди на передачу майна (рішення прийнято)
29. Про надання  згоди на безоплатну передачу майна з власності територіальної громади Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
30. Про закріплення майна на праві господарського відання (рішення прийнято)
31. Про закріплення майна на праві оперативного управління (рішення прийнято)
32. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії міської ради VІІ скликання від 10.11.2016 р. №26-14/2016р «Про затвердження структури комунальних установ та закладів комунальної власності Дунаєвецької міської ради» (рішення прийнято)
33. Про внесення змін до рішення третьої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання від 05.01.2016 року №2-3/2016р «Про створення юридичних осіб, як  виконавчих органів міської ради» (рішення прийнято)
34. Про зміну  місця знаходження Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
35. Про перейменування вулиць на території  с. Нестерівці Дунаєвецького району (рішення прийнято)
36. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розташування тимчасових споруд  для здійснення підприємницької діяльності в м.Дунаївці по вул.Спортивній (рішення прийнято)
37. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розташування тимчасових споруд  для здійснення підприємницької діяльності в м.Дунаївці по вул.Київській (рішення прийнято)
38. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розташування тимчасових споруд  для здійснення підприємницької діяльності в м.Дунаївці по вул.Шевченко (рішення прийнято)
39. Про розроблення детального плану території західної частини кварталу в межах вулиць Київська, Шевченко, Тімірязєва, Михайла Коцюбинського для обґрунтування можливості зміни цільового призначення земельної ділянки в м.Дунаївці Хмельницької області (рішення прийнято)
40. Про розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
41. Про створення громадського пасовища (рішення прийнято)
42. Про створення громадського пасовища (рішення прийнято)
43. Про створення громадського пасовища (рішення прийнято)
44. Про створення громадського пасовища (рішення прийнято)
45. Про створення громадського пасовища (рішення прийнято)
46. Про припинення права користування земельними ділянками (рішення прийнято)
47. Про присвоєння поштової адреси на земельну ділянку (рішення прийнято)
48. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянокта передачу безоплатно у власність земельних ділянок (рішення прийнято)
49. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)
50. Про поновлення договорів оренди (рішення прийнято)
51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок (рішення прийнято)
52. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
53. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок (рішення прийнято)
54. Про продаж  земельної ділянки гр.Токаруку Ігорю Борисовичу (рішення прийнято)
55. Про продаж  земельної ділянки гр.Крупському Володимиру Андрійовичу (рішення прийнято)
56. Про часткове внесення змін в рішення сесії міської ради №8-18/2017р.  від 10 січня 2017 року «Про затвердження  технічної документації із землеустрою  щодо поділу земельної ділянки» (рішення прийнято)

Усі рішення 19 сесії.
Протокол 19 сесії
Рішеня 19 сесії.