Рішення 32 (позачергової) сесії міської ради о'бєднаної територіальної громади

22.12.2017

1. Про визнання повноважень депутата Дунаєвецької міської ради (рішення принято)
2. Про внесення змін до складу постійної комісії Дунаєвецької міської ради (рішення принято)
3. Про звернення Дунаєвецької міської ради до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної ради щодо сприяння збереження при подальшій територіальній реформі Україні на території Хмельницької області – Дунаєвецького району (рішення принято)
4. Про розроблення детального плану території південно-західної частини кварталу в межах вулиць Красінських, Спортивній, Конституції, Шевченко для обґрунтування можливості капітального ремонту будівлі храму, можливості будівництва будинків та недільної школи в м.Дунаївці по вул.Красінських, 24 Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення принято)
5. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (рішення принято)
6. Про затвердження Положення про громадський бюджет у Дунаєвецькій міській раді (рішення принято)
7. Про  затвердження  Програми  соціального захисту населення Дунаєвецької міської ради на 2018-2020 роки (рішення принято)
8. Про затвердження в новій редакції Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2017- 2020 р.р. (рішення принято)
9. Про затвердження «Програми підвищення якості обслуговування платників та розвитку інформаційної мережі Дунаєвецького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області на 2018-2019 роки» (рішення принято)
10. Про міський бюджет на 2018 рік (рішення принято)
11. Про внесення змін  до рішення другої (позачергової) сесії міської ради від 24.12.2015 р. №5-2/2015р. «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Дунаєвецької міської  ради,  апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради» (рішення принято)
12. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії міської ради VІІ скликання від    08.09.2016 р. №15-12/2016р «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради» (рішення принято)
13. Про надання дозволу комунальному підприємству теплових мереж Дунаєвецької міської ради на відкриття кредитної лінії в банківській установі (рішення принято)
14. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників комунального закладу Дунаєвецької міської ради (рішення принято)
15. Про внесення змін до рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання від 12.10.2017 р. №4-28/2017р «Про затвердження структури комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька міська бібліотека» (рішення принято)
16. Про затвердження Переліку платних послуг та пільг, що надаються комунальними установами та закладами  Дунаєвецької міської ради (рішення принято)
17. Про  встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування дітей у  ДНЗ Дунаєвецької міської ради (рішення принято)
18. Про відчуження шляхом продажу комунального майна територіальної громади Дунаєвецької міської ради (рішення принято)
19. Про управління майном (рішення принято)
20. Про оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення принято)
21. Про втрату чинності рішення міської ради VІІ скликання (рішення принято)
22. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розташування тимчасових споруд  для здійснення підприємницької діяльності в м.Дунаївці по вул.Красінських (район магазину «Надія») (рішення принято)
23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та державну реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку (рішення принято)
24. Про розроблення документації із землеустрою (рішення принято)
25. Про розроблення документації із землеустрою (рішення принято)
26. Про припинення права користування земельними ділянками (рішення принято)
27. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення принято)
28. Про затвердження проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок та передачу безоплатно у власність земельних ділянок (рішення принято)
29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок (рішення принято)
30. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення принято)
31. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки (рішення принято)
32. Про продаж  земельної ділянки Березюк Галині Володимирівні (рішення принято)
33. Про продаж  земельної ділянки Буяр Лілії Петрівні (рішення принято)
34. Про продаж  земельної ділянки Песчанюк Марії Михайлівні (рішення принято)

Усі рішення 32 сесії.rar
Протокол 32 сесії.doc
Рішеня 32 сесії.doc