ПОВІДОМЛЕННЯ

дата створення: 2018-05-11

Дунаєвецька міська рада повідомляє, що 15.06.2018 року о 14 годині в приміщенні міської ради відбудеться круглий стіл по питанню «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Дунаєвецької міської ради на 2019 рік». Запрошуються керівники підприємств, організацій, депутати всіх рівнів, мешканці територіальної громади.

11.05.2018 р

Дунаєвецька міська рада

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

 

Згідно з вимогами Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на  сайті  Дунаєвецької міської ради http://dunrada.gov.ua/ 14.05.2018 року буде оприлюднено проект рішення Дунаєвецької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Дунаєвецької міської ради на 2019 рік».

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також  у приміщенні міської ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Дунаєвецької міською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: вул. Шевченка, 50 м. Дунаївці та електронною поштою  dunorg@i.ua.

11.05.2018 р.

Дунаєвецька міська рада