Рішення 38 (позачергової) сесії міської ради об'єднаної територіальної громади

12.07.2018

1. Про затвердження  Програми сприяння встановленню індивідуального опалення в багатоквартирних будинках м. Дунаївці, внутрішня система централізованого теплопостачання яка знаходиться в аварійному стані  на 2018 рік (рішення прийнято)
2. Про затвердження проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (рішення прийнято)
3. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 р. (рішення прийнято)
4. Про підсумки позачергових виборів та визнання повноважень старост в селах Голозубинці та Мушкутинці Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
5. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії міської ради VІІ скликання від    08.09.2016 р. №15-12/2016р «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради» (рішення прийнято)
6. Про внесення змін до рішення першої сесії міської ради VІІ скликання від 25.11.2015 р. №3-1/2015р «Про утворення лічильної комісії» (рішення прийнято)
7. Про створення  комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
8. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
9. Про виконання плану роботи міської ради за І півріччя 2018 року та  затвердження плану роботи міської ради на ІІ півріччя 2018 р. (рішення прийнято)
10. Про ліквідацію  дошкільних закладів (рішення прийнято)
11. Про закріплення майна на праві оперативного управління (рішення прийнято)
12. Про закріплення майна на праві господарського відання (рішення прийнято)
13. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для відчуження (рішення прийнято)
14. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для передачі в оренду (рішення прийнято)
15. Про оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
16. Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки (рішення прийнято)
17. Про припинення права користування земельними ділянками (рішення прийнято) 
18. Про поновлення договорів оренди землі та договору про встановлення особистого строкового платного сервітуту (рішення прийнято)
19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок (рішення прийнято)
20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу в оренду земельних ділянок (рішення прийнято)
21. Про затвердження проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок та передачу безоплатно у власність земельних ділянок (рішення прийнято)
22. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)
23. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
24. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок (рішення прийнято)
25. Про надання доручення міському голові на укладення угод про компенсацію від недоотриманих коштів за фактичне використання земельної ділянки (рішення прийнято)

Усі рішення 38 сесії.rar
Протокол 38 сесії.doc
Рішеня 38 сесії.doc