КУ ДМР "Дунаєвецька міська публічно-шкільна бібліотека"

БІБЛІОТЕЧНИЙ УРОК «ПОДОРОЖ В КАЗКОВУ КРАЇНУ»

БІБЛІОТЕЧНИЙ УРОК «ПОДОРОЖ В КАЗКОВУ КРАЇНУ»

27.12.2019

В Дунаєвецькому НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія" бібліотекар бібліотеки –філії № 1 Лілія Добровольська разом з учнями 3 класу подорожувала чарівним світом Книжкового королівства. Діти продемонстрували знання з дитячої літератури, відповідаючи на запитання вікторини , показали вміння відгадувати загадки, кросворди. З цікавістю розглядали дитячі книжечки, гортали сторінки, дивилися ілюстрації до творів.

Детальніше...


АКЦІЯ «ЩЕДРА ГОДІВНИЧКА»

АКЦІЯ «ЩЕДРА ГОДІВНИЧКА»

17.12.2019

Зима – традиційна пора для підгодівлі птахів, адже саме в цей час природні запаси корму починають зменшуватися. З настанням холодів частина комах гине, частина впадає в зимову сплячку, а тому птахи поступово переходять на поїдання урожаю насіння й плодів.

Учні ЗОШ №3 разом з бібліотекарем Лесею Васильєвою добре підготувалися до зустрічі зимуючих птахів. 

Детальніше...


ПЕРШОДЖЕРЕЛА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

ПЕРШОДЖЕРЕЛА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

12.12.2019

12 грудня учні 6 класу с.Велика Побійна разом з бібліотекарем Бобрик Л.А. відвідали сільський краєзнавчий музей. Впродовж екскурсії діти дізналися, яким був народний одяг чоловіків та жінок, як робили нитки, з яких ткали одежу, як вибілювали або фарбували ці нитки, щоб вони мали гарний вигляд, як господині вишивали сорочки, рушники. Також діти мали змогу потримати в руках яскраву українську кераміку, вироби з дерева. Учні були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій землі і створювали її красу.

Детальніше...


ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

11.12.2019

10 грудня дві команди учнів 7 – 9 кл. взяли участь в інтелектуальній грі «Знай свої права та обов’язки», яку підготувала та провела бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с.Ганнівка Оксана Савова. Під час «мозкового штурму» називали права, які мають громадяни. Наголосили на основних положеннях Конвенції про права дитини: право на життя, освіту, відпочинок, піклування і турботу. Учні були активними, відповідали на запитання вікторини . Найбільше зацікавлення в них викликав розгляд різноманітних ситуацій в яких необхідно було визначити законність дій персонажів.

Детальніше...


Маленькі  читайлики побували на бешкетливих посиденьках

Маленькі читайлики побували на бешкетливих посиденьках

10.12.2019

Днями бібліотекар публічно – шкільної бібліотеки с.Рахнівка Галина Гарболінська провела бешкетливі посиденьки, на яких маленькі читачі приборкували Книжкозавра...

Детальніше...