Рішення 2 сесії міської ради об'єднаної територіальної громади

24.12.2015

1. Про міський бюджет Дунаєвецької міської ради об'єднаної територіальної громади на 2016 рік. (рішення прийнято)
2. Про Програму соціально-економічного розвитку Дунаєвецької міської ради об'єднаної територіальної громади. (рішення прийнято)
3. Про затвердження «Програми забезпечення пожежної безпеки житлового сектору та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони і невоєнізованих пожежних формувань на території Дунаєвецької міської ради об'єднаної територіальної громади у 2016-2020 роках». (рішення прийнято)
4. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Дунаєвецької міської ради об’єднаної територіальної громади цілісних майнових комплексів комунальних установ та закладів Дунаєвецької районної ради. (рішення прийнято)
5. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Дунаєвецької міської ради, виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради. (рішення прийнято)
6. Про внесення змін до рішень місцевих рад територіальних громад, що обєдналися. (рішення прийнято)
7. Про надання матеріальної допомоги. (рішення прийнято)
8. Про виділення коштів на закупівлю продуктових наборів сім’ям переселенців та сім’ям загиблих в АТО. (рішення прийнято)
9. Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах по Дунаєвецькій міській раді об'єднаної  територіальної  громади. (рішення прийнято)
10. Про продаж  земельної ділянки   Грабовському Володимиру Євгеновичу. (рішення прийнято)
11. Про продаж  земельної ділянки Штанько Анатолію Мар'яновичу. (рішення прийнято)
12. Різне
-    Про інформацію депутата Поліщука Ю.С. щодо підтримки сесією міської ради питання розгляду та внесення змін до Податкового кодексу України та Бюджетного кодексу України.

Усі рішення 2 сесії.rar
Протокол 2 сесії.doc
Рішеня 2 сесії.doc