Рішення 22 (позачергової сесії) міської ради об'єднаної територіальної громади

09.06.2017

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (рішення прийнято)
2. Про визнання замовником та одержувачем бюджетних коштів управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької обласної державної адміністрації (рішення прийнято)
3. Про внесення змін до рішень сесії міської ради VІІ скликання (рішення прийнято)
4. Про затвердження передавального акта Гірчичнянської сільської ради (рішення прийнято)
5. Про затвердження передавального акта Нестеровецької сільської ради (рішення прийнято)
6. Про затвердження передавального акта Великожванчицької сільської ради (рішення прийнято)
7. Про оптимізацію навчальних закладів (рішення прийнято)
8. Про затвердження Порядку надання орендарю згоди орендодавця комунального майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
9. Про надання дозволу на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
10. Про оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
11. Про затвердження оцінки та надання згоди на відчуження шляхом продажу комунального майна територіальної громади Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
12. Про внесення змін до рішення двадцятої сесії VІІ скликання від 21.04.2017 р. №14-20/2017р «Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для передачі в оренду» (рішення прийнято)
13. Про передачу та закріплення майна на праві господарського відання (рішення прийнято)
14. Про затвердження детального плану території  східної частини кварталу в межах вулиць Садова – Жовтнева для обґрунтування можливості розміщення багатоквартирної забудови в м. Дунаївці Хмельницької області (рішення прийнято)
15. Про розроблення детального плану території південної частини кварталу в межах вулиць Горького, Партизанська, МТС, провулок МТС, провулок Широкий для обґрунтування можливості розміщення цеху по виробництву м'ясної продукції в м.Дунаївці Хмельницької області (рішення прийнято)
16. Про створення громадського пасовища с.Держанівка та с.Антонівка (рішення прийнято)
17. Про поновлення договору оренди землі (рішення прийнято)
18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок, припинення права користування земельними ділянками, часткове внесення змін до договору оренди землі №227 від 14.06.2007 року та передачу в оренду земельних ділянок (рішення прийнято)


Усі рішення 22 сесії.rar
Протокол 22 сесії.doc
Рішеня 22 сесії.doc