Рішення 21 сесії міської ради о'бєднаної територіальної громади

16.05.2017

1. Про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму з питання продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні (рішення прийнято)
2. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (рішення прийнято)
3. Про затвердження плану реалізації «Стратегії розвитку Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки» (рішення прийнято)
4. Про утворення старостинських округів Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
5. Про затвердження нової редакції   Положення про старосту об’єднаної територіальної громади (рішення прийнято)
6. Про затвердження Статуту комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» в новій редакції (рішення прийнято)
7. Про створення місцевої пожежної охорони на території Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
8. Про внесення змін до додатку 1 «Порядок використання коштів міського бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам на вирішення матеріально-побутових проблем» та додатку 2 «Порядок використання коштів міського бюджету для соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей», затверджених рішенням п’ятої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання від 16.02.2016 р. №10-5/2016 р. (рішення прийнято)
9. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників комунальних установ та закладів Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
10. Про затвердження структури комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька міська бібліотека» (рішення прийнято)
11. Про закріплення майна на праві господарського відання (рішення не прийнято) (рішення прийнято)
12. Про закріплення майна на праві оперативного управління (рішення прийнято)
13. Про оптимізацію навчальних закладів (рішення прийнято)
14. Про затвердження детального плану території  східної частини кварталу в межах вулиць Садова – Жовтнева для обґрунтування можливості розміщення багатоквартирної забудови в м. Дунаївці Хмельницької області (рішення не прийнято)
15. Про проведення конкурсів «Кращий благоустрій території багатоквартирних будинків», «Кращий благоустрій садиби», «Вулиця кращого благоустрою» (рішення прийнято)
16. Про передачу в оренду земельної ділянки (рішення не прийнято)
17. Про розроблення детального плану території східної частини кварталу в межах вулиць Першотравнева, Шевченка, Яблунева для обґрунтування можливості розміщення будівель торгівлі в с.Голозубинці Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення прийнято)
18. Про розроблення детального плану території піденної частини кварталу в межах вулиць Горького, Партизанська, МТС, провулок МТС, провулок Широкий для обґрунтування можливості розміщення цеху по виробництву м'ясної продукції в м.Дунаївці Хмельницької області (рішення не прийнято)
19. Про розроблення детального плану території північної частини кварталу в межах вулиць Шевченка, Курчатова, Просвіти для обґрунтування можливості розміщення будівель торгівлі в м.Дунаївці Хмельницької області (рішення прийнято)
20. Про розроблення детального плану території північної частини кварталу в межах вулиць Шевченка, Кармелюка, Відродження, Коцюбинського для обґрунтування можливості зміни цільового призначення земельної ділянки в м.Дунаївці Хмельницької області по вул.Кармелюка (рішення прийнято)
21. Про відмову в наданні дозволу на розроблення комплексної схеми розташування тимчасових споруд  для здійснення підприємницької діяльності в м.Дунаївці по вул.Шевченко 111/А (рішення прийнято)
22. Про розширення існуючого кладовища (рішення прийнято)
23. Про припинення права користування земельними ділянками (рішення прийнято)
24. Про перехід права оренди земельної ділянки (рішення прийнято)
25. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)
26. Про затвердження проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок та  передачу безоплатно у власність земельних ділянок (рішення прийнято)
27. Про відмову в наданні  дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення не прийнято)
28. Про надання  дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
29. Про продаж  земельної ділянки гр.Браславцю Андрію Веніаміновичу (рішення прийнято)
30. Про продаж  земельної ділянки гр.Брилінській Наталії Іванівні (рішення прийнято)
31. Про продаж  земельної ділянки гр.Бугерко Марії Іванівні (рішення прийнято)
32. Про продаж  земельної ділянки гр.Колпаковій Юлії Дмитрівні (рішення прийнято)
33. Про продаж  земельної ділянки гр.Лесику Віктору Миколайовичу (рішення прийнято)
34. Про продаж  земельної ділянки гр.Туркоту Андрію Корнелійовичу (рішення прийнято)
35. Про внесення часткових змін в рішення двадцятої (позачергової) сесії міської ради №18-20/2017р. від 21 квітня 2017 року «Про розроблення детального плану території південної частини кварталу в межах вулиць Подільська, Чехова для обґрунтування можливості зміни цільового призначення земельної ділянки в с.Миньківці Дунаєвецького району Хмельницької області» (рішення прийнято)
36. Про визнання замовником та одержувачем бюджетних коштів управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації (рішення прийнято)

Усі рішення 21 сесії.rar
Протокол 21 сесії.doc
Рішеня 21 сесії.doc