http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/16/2024-06-16_703/images/images-90450.jpg

ПАМ'ЯТІ ГЕРОЯ... МИНАЄ ЧАС ТА НЕ МИНАЄ БІЛЬ ВІД ВТРАТИ

16.06.2024

Війна… Ця лиха сила приносить із собою багато горя та страждань, завжди бере у людства найбільшу ціну.
Сьогодні, 16 червня, минають роковини загибелі відважного Захисника Варфоломеєва Валерія. Рік гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам'яті. Рік без Валерія!

Варфоломеєв Валерій Йосипович народився 31 серпня 1974 року. Він був родом із села Держанівка.
У 1992 році був призваний на строкову військову службу, яку проходив у Феодосії, що в Криму. Повернувшись додому працював на різних роботах. У 1995 році одружився, став батьком. Сім’я проживала в селі Мушкутинці.

Загинув 16 червня 2023 року, під час танкового обстрілу, поблизу населеного пункту Миколаївка Бахмутського району Донецької області.

Герой віддав своє життя, захищаючи нашу землю від ворожої московської навали. Обірвалося життя справжнього патріота, надзвичайної і світлої людини, Воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя. Сумуємо... Низько схиляємо голови у скорботі...

Розуміємо, що жодні співчуття не зменшать біль втрати, жодне слово не втамує тугу в серці. Ніхто і ніколи не забере в нас пам’ять та світлий спомин про Валерія, який назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто його знав!Читайте також