http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/06/28/2024-06-28_199/images/images-64081.jpg

Азартні ігри – це лише розвага!

28.06.2024

Сучасний ринок азартних розваг є різноманітним: гра в казино, ставки на спортивні події, гральні автомати та азартні ігри в Інтернеті.

Головна особливість азартних ігор полягає в тому, що результат визначається випадково, і гравці не впливають на нього. Саме цей елемент ризику та невизначеності дає грі особливого інтересу. 

Важливо розуміти, що азартні ігри несуть із собою певні ризики. Гра може перетворитися на проблему, якщо постійно ризикувати великими сумами та багато часу витрачати на неї. Залежність від азартних ігор може мати серйозні фізичні, психологічні та соціальні наслідки.

Тому, варто усвідомлювати, що азартні ігри мають бути лише розвагою. Ознайомлення з принципами відповідальної гри може допомогти уникнути негативних наслідків.

Запам’ятайте, що азартні ігри – це не спосіб заробити гроші, а лише вид розваги.

Нижче, можна ознайомитись з інформаційними матеріалами стосовно небезпеки азартних ігор, загрози ігрової залежності, способів запобігання ігровій залежності та особливостей функціонування Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.Читайте також