http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/03/2024-07-03_7314/images/images-9007.jpg

В ЙОГО СЕРЦІ ЖИЛА УКРАЇНА!

03.07.2024

Сьогодні, 3 липня, минають другі роковини загибелі - дунаєвчанина-добровольця Кривоносюка Володимира Володимировича. Два роки минуло, та біль не вщухає, бо кожен Воїн-Захисник – це син матері-України, яка плаче, страждає і бореться за кожну свою дитину.  Це роковини гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам’яті.

Володимир - справжній патріот, світла людина, Воїн. Прикриваючи відступ наших підрозділів, виявивши стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі із російськими окупантами поблизу селища Мирне Слов’янського району, Донецької області солдат Володимир загинув у бою.

Указом Президента України від 13 квітня 2023 р. №218/2023 солдат Кривоносюк Володимир був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Тож схилімо голови в пошані перед Володимиром та тими, хто віддав своє життя за нас… Згадаймо добрим словом і тихою молитвою.  Не зможемо повернути до життя полеглих оборонців, але світлий спoмин прo нашого земляка, відважного лицаря неба нaзaвжди зaлишиться у нaших серцях!

Нехай же ці жовто-блакитні квіти, покладені до останнього місця спочинку Володимира, стануть символічним вираженням пекучого, невимовленого болю…
Світла та вічна пам’ять Герою сьогодення!Читайте також