![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/08/2024-07-08_4497/images/images-84061.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/08/2024-07-08_4497/images/images-84061.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/08/2024-07-08_4497/images/images-99046.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/08/2024-07-08_4497/images/images-99046.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/08/2024-07-08_4497/images/images-86340.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/08/2024-07-08_4497/images/images-86340.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/08/2024-07-08_4497/images/images-89586.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/08/2024-07-08_4497/images/images-89586.jpg)
ПІДТРИМУЄМО СВОЇХ!
08.07.2024
У час, коли наша країна перебуває у складній ситуації, саме активна громадська позиція наших дунаєвчан, небайдужість та невтомна праця додає віри в те, що в нашій державі запанує мир та спокій.
Пишаємось мешканцями громади - Вихрівського та Нестеровецького старостинських округів за їхню щиросердечність за те, що не чекаючи винагород і визнання вони об’єдналися і допомагають посилювати наше військо.
Будь-яка підтримка в цей час досить вагома.
Щира вдячність мешканцям громади!
Усім мирного неба!