![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-31095.png](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-31095.png)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-24992.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-24992.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-56497.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-56497.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-52689.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-52689.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-24530.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-24530.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-77989.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-77989.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-57.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-57.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-10936.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-10936.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-23195.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-23195.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-75072.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-75072.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-3004.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-3004.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-90248.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-90248.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-63950.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-63950.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-72960.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-72960.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-41048.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-41048.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-35927.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-35927.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-30763.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-30763.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-10362.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-10362.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-96183.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-96183.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-59082.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-59082.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-18421.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-18421.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-96015.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-96015.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-99324.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-99324.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-93354.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/15/2024-07-15_5660/images/images-93354.jpg)
УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ
Сьогодні, у світле свято рівноапостольного князя Володимира та річницю Хрещення Київської Русі-України, українці втретє відзначають ще одне важливе свято - День Української Державності. Тисячоліття за цю державну традицію боролися Герої минулого. За тисячолітню незалежність сьогодні борються Герої сучасності.
Цього року Україна вперше відзначає цей день 15 липня – у зв’язку з переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря.
Це свято є нагодою вшанувати всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна відбулася як держава.
З цієї нагоди біля пам’ятного знаку Т. Г. Шевченка та Алеї Слави відбулося покладання квітів, адже ми маємо гідно згадувати імена тих, хто зробив внесок в розвиток та формування української державності та сучасних борців за державність і незалежність України.
Нехай наш незламний дух ніколи не згасає! Будьмо сильні, мужні, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину!
Віримо у наших людей! Віримо у нашу Державу!
Разом ми сильні! Слава Україні!