![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/22/2024-07-22_796/images/images-15386.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/22/2024-07-22_796/images/images-15386.jpg)
Засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)
22.07.2024
Сьогодні, 22 липня 2024 року, відбулося засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) при виконавчому комітеті Дунаєвецької міської ради під головуванням заступника міського голови Валентини ЧЕКМАН.
Було розглянуто 14 заяв.
Вивчивши матеріали, з’ясувавши факти і обставини, були прийняті конструктивні й виважені рішення.