Дана новина відсутня!

Читайте такожЗвіт про виконану роботу КП Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» з 18.06.2018р. по 22.06.2018р.

дата створення: 2018-06-24

1.Завершення робіт по поточному ремонту дорожнього покриття вулиць с. Січинці

2.Роботи по старостату с. Іванківці

3.Розпочати роботи по ремонту дорожнього полотна вул. Варшавська с. Заставля

4.Розпочато ремонт доріг с. Сивороги

Детальніше...


Величні свята 14 жовтня

дата створення: 2018-10-14

Сьогоднішній день об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України. Символічно, що День козацтва відзначається разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі.

Українське козацтво завжди було і залишається символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу. Адже в його лави вступали найсміливіші чоловіки, яких чекали військові походи і битви, щоденна боротьба проти завойовників. Зі здобуттям Україною незалежності козацька ідея отримала новий потужний імпульс розвитку, знайшла численних прихильників.

Сьогодні також свято мужніх оборонців та визволителів нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність нашої держави...

Детальніше...