http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/13/2018-06-13_3921/images/images-15127.jpg

ДО УВАГИ ТИХ, ХТО ГОЛОСУВАТИМЕ ЗА ПРОЕКТИ ПО ГРОМАДСЬКОМУ БЮДЖЕТУ

дата створення: 2018-06-13

Голосування за проекти громадського бюджету відновлено на новій системі.

Технічні несправності у системі голосування усуненно.

Дунаєвецька міська рада зацікавлена в чесному голосуванні, в чесній і справедливій перемозі.

Кожен голос має буде врахований. Онлайн-голоси зі старої системи будуть перенесені наприкінці терміну голосування.

Якщо Вашого міста, чи села немає в переліку населених пунктів, які можуть голосувати. Відразу перевірте, що у написано в Вашому профілі як місце реєстрації (після авторизації - у верхньому правому куті "Мій кабінет" - профіль).

Якщо там порожньо, людина може ОДИН раз сама прописати місце реєстрації.

Якщо там інше місце реєстрації, це потрібно змінювати через банк.

Якщо Ваш банк Приватбанк - можна просто відправити їм фото всіх сторінок паспорта, включно з реєстрацією і вони змінять.

Якщо ж там таки написано Ваш населений пункт, тоді пишіть: dunekonomika@ukr.net, або тел.: +380673140712, +380934178571 Віктор Слівінський.Читайте такожВифлеємський вогонь Миру

дата створення: 2017-12-22

22 грудня до Дунаєвецької громади привезли Вифлеємський вогонь Миру. До 15 січня лампадки з цим вогнем будуть розміщені у холі міської ради. Всі бажаючі жителі та гості міста зможуть запалити від нього свічку. Головне гасло акції - «Мир – у кожен дім!», що нині є надзвичайно актуальним для України. Усі працівники міської ради прийняли учась у акції, кожен взяв у свою домівку «вогник Миру».

Більше 20 років у світі проходить міжнародна щорічна скаутська акція до Різдва Христового – Вифлеємський вогонь Миру. Він – як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи людей напередодні Різдва.

Акцію започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути.

Детальніше...


КОМІСІЇ ТА СЕСІЯ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

дата створення: 2018-12-20

Сьогодні 20 грудня 2018 року о 09.00 годині під головуванням голови Дунаєвецької об’єднаної територіальної громади Веліни Заяць пройшли засідання постійних комісій та сорок сьома (позачергова) сесія Дунаєвецької міської ради VII скликання. На порядок денний було винесено 16 питань...

Детальніше...