http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/13/2018-06-13_3921/images/images-15127.jpg

ДО УВАГИ ТИХ, ХТО ГОЛОСУВАТИМЕ ЗА ПРОЕКТИ ПО ГРОМАДСЬКОМУ БЮДЖЕТУ

дата створення: 2018-06-13

Голосування за проекти громадського бюджету відновлено на новій системі.

Технічні несправності у системі голосування усуненно.

Дунаєвецька міська рада зацікавлена в чесному голосуванні, в чесній і справедливій перемозі.

Кожен голос має буде врахований. Онлайн-голоси зі старої системи будуть перенесені наприкінці терміну голосування.

Якщо Вашого міста, чи села немає в переліку населених пунктів, які можуть голосувати. Відразу перевірте, що у написано в Вашому профілі як місце реєстрації (після авторизації - у верхньому правому куті "Мій кабінет" - профіль).

Якщо там порожньо, людина може ОДИН раз сама прописати місце реєстрації.

Якщо там інше місце реєстрації, це потрібно змінювати через банк.

Якщо Ваш банк Приватбанк - можна просто відправити їм фото всіх сторінок паспорта, включно з реєстрацією і вони змінять.

Якщо ж там таки написано Ваш населений пункт, тоді пишіть: dunekonomika@ukr.net, або тел.: +380673140712, +380934178571 Віктор Слівінський.Читайте такожНароде мій! З тобою в далі солов’їні мені судилося іти

дата створення: 2018-01-23

З нагоди 120 річниці від дня народження Володимира Сосюри у міській бібліотеці для учнів 10 класів ЗОШ № 2 бібліотекар читального залу Н.Сохатюк підготувала та провела літературну годину «Народе мій!З тобою в далі солов’їні мені судилося іти». Учні ознайомилися із життєвим і творчим шляхом Володимира Миколайовича, декламували вірші поета, прослухали вірш «Любіть Україну» у виконані автора. Також до ювілею організована книжкова виставка-ювілей «Любіть Україну…», присвячена сторінкам життя та творчості Володимира Сосюри. На виставці представлені зібрання творів поета та окремі збірки поезій.

Детальніше...


Згадаймо юність що горіла в Крутах

дата створення: 2018-01-29

29 січня у Дунаєвецькій міській бібліотеці відбулась година історичної правди «Згадаймо юність що горіла в Крутах», присвячена 100-річчю битви під Крутами, на яку були запрошені учні старших класів НВК "ЗОШ І-ІІІст.,гімназія". Ведучі зустрічі: бібліотекарі Н.Сохатюк та Л.Ставірська розповіли про трагічні події 29 січня 1918 року під станцією Крути, про героїзм і мужність юнаків, які ціною свого життя затримали більшовиків на декілька днів. Ці події допомогли урядові УНР добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті. Учні зазначали, що в масштабах всесвітньої історії ця битва не зовсім значна, вона не є зразком військового мистецтва, однак є символом нескореного духу нашої нації. Тож, Крути ввійшли в історію України як символ національної честі та гідності, оскільки ті юні хлопці поклали свої голови для кращого життя нащадків. В читальному залі бібліотеки представлено для відвідувачів цікаві матеріали, документи та фотографії на виставці «Бій під Крутами – героїчна сторінка історії».

Детальніше...