http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/06/2018-07-06_9196/images/images-27042.jpg

Молодіжна рада інформує

дата створення: 2018-07-06

5 липня 2018 року міський голова Веліна Заяць видала розпорядження «Про створення Дунаєвецької молодіжної ради» як консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики.

Молодіжна рада покликана згортувати молодь для тісної співпраці з органами місцевого самоврядування, з метою розвитку Дунаєвецької об’єднаної територіально громади, для створення та реалізація цікавих проектів на території нашої ОТГ.

 Читайте такожДо уваги підприємців

дата створення: 2018-06-27

Під час минулорічного візиту Президента Республіки Білорусь в Україну було погоджено проведення в жовтні 2018 року Першого Форуму регіонів Республіки Білорусь та України, який має на меті пожвавлення торговельно-економічних відносин між країнами.

Білоруська сторона підготувала програму заходу, який планується провести. 25 жовтня 2018 року в м. Гомелі. Зокрема, програмою передбачено:

Надання майданчиків для проведення ділових переговорів між представниками українських та білоруських компаній.

Засідання білорусько-української робочої групи щодо співробітництва у туристичній галузі.

Детальніше...


День Гідності та Свободи у історико-краєзнавчому музеї

дата створення: 2018-11-21

21 листопада, у День Гідності та Свободи, учні 9-б класу школи-гімназії разом з вчителем історії Гулей Людмилою Тимофіївною відвідали історико-краєзнавчий музей. Прослухали тематичну екскурсію про події Революції Гідності, переглянули фільм "Небесна сотня" (з циклу "Зима, що нас змінила"), вшанували загиблих на Євромайдані. А також поклали квіти до меморіальної дошки "Небесній сотні"...

Детальніше...