http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/12/2018-07-12_7618/images/images-47005.jpg

Держпродспоживслужба району інформує

дата створення: 2018-07-12

Створено новий консультаційний центр для захисту прав споживачів. Відтепер жителі Дунаєвеччини, які придбали неякісний товар чи отримали неналежної якості послугу, можуть звернутися до новоствореного консультаційного центру з питань захисту прав споживачів.

Новий центр, куди можуть звернутися як мешканці міста, так і району, діє на базі Дунаєвецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області. Ми порадимо, як правильно написати звернення до головного відділу захисту прав споживачів у Хмельницькому, проконсультуємо щодо повернення неякісного товару.
 

Адреса центру – Хмельницька область, м. Дунаївці, вул. МТС, 27.

Графік роботи – щодня, крім вихідних, з 8.00 до 17.15 (у п’ятницю – до 16.00).

Обідня перерва – з 12.00 до 13.00, тел. 3-11-69Читайте такожГромадське формування з охорони громадського порядку на території Дунаєвецької міської ради

дата створення: 2018-07-30

Громадське формування з охорони громадського порядку (далi - формування) створене вiдповiдно до Закону України "Про участь громадян вохоронi громадського порядку i державного кордону".

Формування створене, як громадське об'єднання на добровiльних засадах з метою сприяння органам мiсцевого самоврядування, правоохоронним органам,та органам виконавчої влади, а також посадовим особам узапобiганнi та припиненнi адмiнiстративних правопорушень i злочинiв, захистi життя та здоров'я громадян, iнтересiв суспiльства i держави вiд протиправних посягань,охорони об’єктів різної форми власності, а також урятуваннi людей i майна пiд час стихiйного лиха та iнших надзвичайних ситуацiй.

Детальніше...


НАРАДИ-СПІВБЕСІДИ ЩОДО РОБОТИ НА 2018 РІК

дата створення: 2018-01-16

Сьогодні, 16 січня, о 9.00 годині у залі засідань міської ради продовжилися наради-співбесіди з адміністрацією комунальних закладів Дунаєвецької міської ради.

Під керівництвом секретаря міської ради Миколи Островського, заступника міського голови Надії Слюсарчик, керуючої справами міської ради Галини Панасевич, заступника начальтника управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Олега Самуника.

Детальніше...