http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/12/2018-07-12_3142/images/images-41447.jpg

Консолідований рейтинг вишів України 2018 року

дата створення: 2018-07-12

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2018 року.Читайте такожПривітання з Днем народження

дата створення: 2019-02-09

Сьогодні свій День народження святкує депутат міської ради Жовнір Руслан Євгенович.

Шановний Руслане Євгеновичу!

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів!

Бажаємо, щоб підгрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Родинного Вам тепла і Божої ласки!

Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!

З поваго міський голова                        Веліна Заяць

колектив міської ради

та депутатський корпус міської ради

Детальніше...


Привітання з випускним!

дата створення: 2018-06-23

Шановні випускники, учителі, батьки!

Сьогодні, ми перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису Дунаєвеуької громадим, адже для одинадцятикласників малиновий передзвін шкільного дзвоника не лише стає символом прощання з дитинством, а й відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Здавалося б, ще вчора Ви вперше прийшли у свій клас, познайомилися з першою вчителькою, отримали перше домашнє завдання, похвалилися вдома першою оцінкою, потім – пропустили першу контрольну роботу, недочекалися останнього уроку, не встигли вивчити вірш... Та що казати, роки Вашого навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, великих сподівань і безтурботності. Нині ж, озброєні певним багажем знань і досвідом, Ви приймаєте тверді рішення, які значною мірою визначатимуть Вашу подальшу долю впродовж багатьох наступних років.

Детальніше...